1. Slovensko-český zraz - Ako bolo (dojmy, foto, video...)

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Ozorák Mikuláš píše:Iveta , poznám to . Aj moja dcéra je až po uši z tej lásky. Ale ja mám šťastie , že ten jej mi dosť veľa pomáha a bavia ho aj autá. :o)

Palikx, keď pozrieš fotky , určite prídeš nato ktorá je moja dcéra. :roll:

Peter, teraz nerozumien ako to myslíš. Čo by si dal za čo ? Za tých 17 rokov ? ;)

Ivoš , ja viem ako Ti je. Ale vieš ako to chodí. :shock:
Jo jo,přesně tak,co bych dal za to mít zase sedmnáct.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

SORRyx,akosi nič teraz poriadne nestíham,momentálne sa mi podarilo dostť k skeneru,tak konečne môze dať do obrazu aj svoje fotky z Manína (dosť skoro,čo :lol: :lol: ,ale predsa) tu sú url http://alvin630.webovastranka.cz/image
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Slovensko-český zraz - Ako bolo (dojmy, foto, video..

Příspěvek od alvin »

Dnes je tomu presne 10 rokov, čo som bol vôbec prvý raz , na Daewrolet zraze. Bolo to v Maníne a cítil som sa veľmi príjemne,hoc som bol na fóre ešte vtedy nováčik. Veľká škoda,že t.r. sa žiaden väčší jesenný zraz nekoná :( :( :(, keď neprší aspoň kvapká,minulú sobotu sme si tu spravili taký minizrazík,ale ten dvojdňový so všetkým, ako bolo zvykom chýba, to sa človek tešil pomaly už od leta.
Kto si ,spolu so mnou, radi zaspomínate,spomínajte :)
Přílohy
manin1.jpg
manin10.jpg
manin5.jpg
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: 1. Slovensko-český zraz - Ako bolo (dojmy, foto, video..

Příspěvek od rudla »

Na fotce je Jarda s manželkou z Loštic. Pěkné :!: Já jsem Tacumu koupil v říjnu 2007. To jsem ještě o srazech nic nevěděl.
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Slovensko-český zraz - Ako bolo (dojmy, foto, video..

Příspěvek od alvin »

Už sa nejakú dobu pohrávame s myšlienkou, zas ako kedysi. jeden zraz máj-jún, druhý septeber a oba spoločné, nie 2 krátko po sebe,ale či sa to podarí uskutočniť o rok ?
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „Srazy“