Chevrolet-Dewoo sraz Olšovec 2020

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Poky Ul, Scorpion.11

Odpovědět
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Chevy master
Chevy master
Příspěvky: 6043
Registrován: úte kvě 19, 2009 13:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Chevrolet-Dewoo sraz Olšovec 2020

Příspěvek od Scorpion.11 » čtv led 02, 2020 15:26

Zdravím, tímto Vás zvu všechny na sraz Chevrolet-Daewoo, který se bude konat v Jedovnicích dne 29.5 – 31.5.2020 v kempu Olšovec na Pizzerii.
Samozřejmě, že jsou zváni všichni skalní příznivci a majitelé těchto značek, tak i bývalí majitelé těchto značek co přeskočili na jiného oře, ale chtějí se potkat s kamarády či jen zaskočit na kus řeči a zavzpomínat si ;-)

Protože letos není žádný další organizátor, takže já zajistil termín a místo. Pak samozřejmě vše ohledně srazu včetně i spanilé jízdy (pokud bude zájem), jinak k dispozici opět Pizzerie, pivo i kofola a jak už to tak bývá, tak hlavně též populární páteční zahájení srazu se společnou večeři, jak bývá už zvykem na pokrmu lahodné chuti pečené uzené kosti s oblohou :-) Poté bude sraz probíhat do ranních hodin v kempu Olšovec na Pizzerii.

V sobotu registrace a zápisné na Pizzerii, opět se bude grilovat celý den (kdo nechce grilovat zajde si na oběd jinam), takže jak už to znáte dovést svoje speciality a brikety či dřevěné uhlí. Až se posílíme bude spanilá jízda po okolí a opět zpátky do kempu, kde dáme společné foto.
Poté záleží na Vás všech, co se bude dít dál, zdali někdo z vás vymyslí a ujme se společné zábavy, vymyslení nějaké soutěže...hold každý z Vás se může zapojit a poskytnout pomoc a iniciativu ohledně programu na sobotní odpoledne.

Jaký sraz si uděláme, tak takový ho budeme mít.

Prosím teda o včasné přihlášení na sraz ať víme, kolik nás bude, a hlavně kdo bude mít zájem o páteční večeři, tak zavčas napsat ať vím kolik míst zamluvit.


Ubytování si zajistěte co nejdříve https://www.olsovec.cz/ubytovani/, nejlepší se ubytovat do hlavní budovy, která sousedí hned vedle Pizzerie, a protože bývá kemp už dost plný, takže na poslední chvíli něco pohodlného a na úrovni bývá problém. Pak jak víte ještě je tu bohatá síť místních Penzionu, ale i tam bych doporučil zavčas zajistit ubytování.

Přihlášení Olšovec 2020
Pokec Olšovec 2020

Též je dost lidí na Facebooku, takže tu je událost https://www.facebook.com/events/2379561405687758/

Už se na Vás těším Jirka&Scorpion
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu

Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Srazy“