Olšovec skončil, čo bude ďalej ?

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Olšovec skončil, čo bude ďalej ?

Příspěvek od alvin »

Ako sme včera večer na Olšovci načali tému,konkrétne s nápadom prišiel Dušan, (aby som si to neprisvojil :lol: :lol: :lol: ), ohľadom jesenného zrazu, ja som zas prišiel s možným návrhom miesta konania :lol: :lol: :lol: ,mám to kúsoček od domu, tak ako som sľúbil, pôjdem tam,vyzistím, popýtam sa, ale tento týždeň sa mi to nepodarí, mám iné vybavovačky,asi až ten ďalší, ja najradšej vybavujem osobne,keď sa dá, tak v tom týžni od 12.6. sa tam zastavím a popýtam,sľubujem. Ale kto by mal lepší návrh a kontakty ,kľudne sem s ním
https://www.travelguide.sk/svk/ubytovan ... 0_0_1.html
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Reklama
 

Uživatelský avatar
dusan orban
Příspěvky: 182
Registrován: pát lis 20, 2009 20:37
Bydliště: BRATISLVA SLOVENSKO

Re: Olšovec skončil, čo bude ďalej ?

Příspěvek od dusan orban »

:D
alvin píše:Ako sme včera večer na Olšovci načali tému,konkrétne s nápadom prišiel Dušan, (aby som si to neprisvojil :lol: :lol: :lol: ), ohľadom jesenného zrazu, ja som zas prišiel s možným návrhom miesta konania :lol: :lol: :lol: ,mám to kúsoček od domu, tak ako som sľúbil, pôjdem tam,vyzistím, popýtam sa, ale tento týždeň sa mi to nepodarí, mám iné vybavovačky,asi až ten ďalší, ja najradšej vybavujem osobne,keď sa dá, tak v tom týžni od 12.6. sa tam zastavím a popýtam,sľubujem. Ale kto by mal lepší návrh a kontakty ,kľudne sem s ním
https://www.travelguide.sk/svk/ubytovan ... 0_0_1.html
určite sa to bude dat.musi :D
Tacuma 1.6 16V lpg leganza 2.0 lpg Nubira vagon 1.6 lpg
Espero 1.5 16V lpg (opustilo nas!
Orby
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Olšovec skončil, čo bude ďalej ?

Příspěvek od rudla »

Jak to vyzerá s tym srazom. Už máte nějaké informace :?: :PP:
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec skončil, čo bude ďalej ?

Příspěvek od alvin »

ja som sa po nič nedostal, mám fakt teraz fak dosť veľké pnutie po pracovnej stránke,ale fakt zabudnime na stare sváry, však my sme bili vždy kamaratí a vobec, dajme dokopy aspoň raz za rok jeden 2 dňový zraz, niekde, aby to bolo dostupné,nejde o miesto,ale o to abysme sa stretli. už aj proti Zaltým Pieskom boli výhrady, tak spojme sily dokopy a dohodnime sa o ČO nám ide a nie kde, ja kľudne pricestujem. a nech je to zas aj Olšovec, ak to Jirka vybaví a poskladáme sa mu ale do halíře na náklady,aspoň rad do roka, ale nehodil som flintu do žita, pôjdem zistiť podmienky,ale tento týždeň nestíham
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec skončil, čo bude ďalej ?

Příspěvek od alvin »

ale ja osobne by som bol za tie Zlaté piesky, možem skúsiť v okolí Nitry,ale by nám splnili, čo si prajeme, ale ako vravím,nehodil som flintu do žita,ale ešte som sa fakt po nič nedostal,až sa dvihli hlasy,že to nie je dobré miesto,tak dajme niečo spolu dokopy, ja som za té Zlaté Piesky,ale možme skúsiť a iné miesto,určite nebudem stáť bokom pri organizácii,ale zatiaľ nestíham ,budúci mesiac to bude voľnejšie, budem mať čas niečo obehať,tak dáme niečo,verím,spoločnými silami niečo dokopy
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Olšovec skončil, čo bude ďalej ?

Příspěvek od kesko »

EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Olšovec skončil, čo bude ďalej ?

Příspěvek od Scorpion.11 »

Je třeba hlavně nejvíc 2 lůžkové pokoje a 3 lůžkové pokoje a pár 4 lůžkových pokojů pro rodiny :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec skončil, čo bude ďalej ?

Příspěvek od alvin »

Vojto, to poznám, to je kúsok od Nitry, tam som bol párkrát na obed, ešte v r. 2006-10,veru, tam sa asi tiež zabehnem opýtať
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec skončil, čo bude ďalej ?

Příspěvek od alvin »

o,žiaľ, nadšenie bolo veľké,ale som v situácii,keď si nemôžem dovoliť ešte na september vopred plánovať nejakú viacdennú akciu. Som totiž v novej robote, tam sa zatial musím prispôsobovať rozpisu a ich potrebám,nie oni mojim,aj v bývalej som si mohol až po nejakom čase povedať,ohľadom voľna,
kým nemám trvalú zmluvu,nemôžem si určovať kedy chcem voľno,takže ako to vyjde,uvidíme.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „Srazy“