Olšovec 2018 - dojmy,postrehy a fotky

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Olšovec 2018 - dojmy,postrehy a fotky

Příspěvek od alvin »

Hlásim návrat domov o 15.12 h, všetko v pohode. Ďakujem ešte raz všetkým organizátorom aj zúčastneným za nádherne strávený víkend . Všeky fotky,ktoré som tam narobil, sú TU :
http://alvin630.rajce.idnes.cz/Olsovec_2018/
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Reklama
 

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Olšovec 2018 - dojmy,postrehy a fotky

Příspěvek od smire666 »

My sme došli o pol deviatej :D Veľké ĎAKUJEM organizátorom a zúčastneným za zážitok, bolo to super :!:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Olšovec 2018 - dojmy,postrehy a fotky

Příspěvek od Scorpion.11 »

Díky všem co jste se za námi přijeli podívat, strávili překrásnou slunečnou sobotu a i těm co přispěli čímkoliv ke zdárnému srazu, protože bez vás-nás by žádný sraz nebyl a nekonal -i :PP:
Je vidět, že lidí co chtějí jezdit na srazy je prozatím ještě dost i nadšenců jak do značky Chevrolet a tak i kamarádů co už přeskočili na jiné koně ještě stále neupadá elán, nadšení a hlavně zájem přijet, pobavit se, pokecat, posedět, grilovat speciality, popít, zatancovat ...hold pěkný oddechový víkend s dobrými lidmi a o tom to celý je :PP:

Doufám, že jste byli všichni spokojeni, sraz si užili a snad někdy se zase někde uvidíme :mrgreen:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Olšovec 2018 - dojmy,postrehy a fotky

Příspěvek od Scorpion.11 »

AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
zdenek00
Příspěvky: 71
Registrován: stř úno 26, 2014 12:37
Bydliště: Karviná 4 Ráj

Re: Olšovec 2018 - dojmy,postrehy a fotky

Příspěvek od zdenek00 »

Posíláme pozdrav z Karviné. Sraz se vydařil, díky organizátorům za jejich opětovnou snahu, bylo to super!!
My jsme pokračovali na Slovensko na týden. Bylo by skvělé, kdyby se podařilo zorganizovat ještě jeden sraz letos na Slovensku. Rádi přijedeme.
Mějte se všichni krásně a prožijte nezapomenutelné dovolené!
Zdeněk, Jarka a Maxík :) :PP: -i
Chevrolet Trax 1,4 turbo 103kw
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2018 - dojmy,postrehy a fotky

Příspěvek od alvin »

ja sa priznám,ešte som sa k ničomu nedostal,mal som také hektické obdobie,, skoro každý deň v robote,a keď zrovna nie,venoval som sa rodine,ale čo som potreboval nutne vybaviť,ale niečo sa rysuje, že by sme spoločne dali dokopy spolok nadšencov, ale fakt ja neviem nič slúbiť, ja mením od pondelka zamestnania a viete ako to je,keď ste v skušobnej lehote, pre toho nového zamestnávateľa doslova visieť na klinci,ak tá robota stojí za to, ale kamarát, čo ma tam dohodil, a robí tam už rok tvrdí,že hej, vyzerá to,ale nádejne,že by sme niečo dali dokopy, ale v tomto nostalgia na datumy, žiaľ nepôjde, v sobotu 22.9.,keď som bol na svojom prvom zraze , na Maníne v r.2007,už niečo mám
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „Srazy“