Pokec Piesočná 2016

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Pokec Piesočná 2016

Příspěvek od smire666 »

Ďakujem všetkým za opäť vydarenú akciu, ktorá by nebola možná bez kohokoľvek kto prišiel a ktorá by bola ešte lepšia, keby prišli všetci tí, ktorým sa to nepodarilo. Ešte raz ďakujeme a tešíme sa na budúce -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Reklama
 

Uživatelský avatar
padre
Příspěvky: 22
Registrován: stř pro 15, 2010 17:09
Bydliště: Trnava

Re: Pokec Piesočná 2016

Příspěvek od padre »

Aj ja som poriadku dorazil. a ďakujem všetkým za všetko.
Tohto ročný zraz bol fakt super a fantaztický!!!!!! Dobré jedlo, jedinečný zážitok ohcutnať Michalové špecialíty, fantaztická partia ludí ktorý sa perfektne bavili.Do konca aj Arendal stihol na chvílku za nami prísť,za čo mu fakt ďakujem.
Perfektné počasie, super kúpanie a jednoducho dobrá zábava.
A ešte zvláštne poďakovanie patrí dvom, ktorý mi ktonečne ukázali čo je to sebecstvo!!!! Držali sa celý sraz hesla- ( čo je moje do toho Vás nič, a čo je Vaše, zo všetkého prví chceme, a poriadne veľa.)
Včera som sa vrátil z Tatier a moja prvá cesta viedla k PC na Chevrolet-Daewoo forum. To, čo som si prečítal od Lomngiho, to mi vyrazilo dych. Hoci nie som si istý, či jeho "zvláštne poďakovanie" patrilo aj mne, podľa toho ako reagoval Impik, následne na to Scorpion to chcel taktne zahodiť, musím reagovať aj ja.

OTVORENÝ LIST HLAVNÉMU ORGANIZÁTOROVI ZRAZU PIESOČNÁ 2016 :

Vážený pán Lomngi, milý Jozef,

veľmi si Ťa vážim ako človeka, ktorý nezištne pomohol viacerým majiteľom áut spomenutých značiek, a viem, že si neraz pomohol aj mne. Preto ma velmi zarmútil tón, akým si ukončil svoj príspevok. Na tomto fóre má každý právo slobodne vyjadriť svoj názor, nikomu nesmie byť toto právo upierané. Každý sa môže vyjadriť, musí to však urobiť taktne, inteligentne a hlavne citlivo. Ak Ťa niekto nahneval, mal si si to s ním vykonzultovať separátne a nie takýmto podlým spôsobom. Aby som všetko uviedol na správnu mieru, zodpoviem adresne týmto listom:

- aj nabudúce prídem medzi prvými, veď to mám za humnami a fajront mám hneď ako sa zobudím
- aj nabudúce pozapínam chladničky, aby boli pripravené pre ostatných a s pánom údržbárom zaistím aspoň malé tanieriky, aj keď si to mal spraviť alebo zariadiť sám
- aj nabudúce prinesiem "pizzovníky a kapustníky (zelníky)", lebo viem, že chutili skoro každému a som rád, že sa minuli
- aj nabudúce budem slúžiť pri kotli tak ako pri prvom, druhom i tohtoročnom guláši (našťastie som nebol pri tom vlaňajšom)
- ani nabudúce sa nezúčastním pitia alkoholu, mám na to vážny dôvod, ktorý som všetkým vysvetlil a aj nabudúce budem piť červenú žbrndu silne rezanú kofolou
- aj nabudúce to urobím preto, aby si mohol excelovať pri streľbe z kuše, riadiť RC-modely a venovať sa dôležitejším persónam. Viem, že to robíš pre dobré meno zrazu na Piesočnej a plne Ťa chápem

Lenže neviem, či po dnešnej skúsenosti ešte z mojej strany bude to NABUDÚCE. Bez ohľadu na to však ďakujem za príjemnú spoločnosť Jirkovi s Vlaďkou, Miladke, Katke, Rudovi a ostatným ľuďom s otvoreným srdcom.

K spomenutým prvenstvám iba toľko, že Ti to perfektne zapadlo do scenára. Na Borisových fotkách jasne vedieme, lenže v skutočnosti prvú veľkú oranžovú misku si si naplnil sám a druhú neviem komu. Som strašne smutný, že na mňa zostala iba bronzová medaila. Je možné, že steaky sme jedli ako prví ponúknutí a bolo mi jedno že boli málo, stredne (pardon, chcel som riecť MEDIUM), či silno prepečené, veď Michal nemohol vyhovieť všetkým. Podotýkam, že som si vzal iba jeden, na rozdiel od iného, ktorý si vzal dva a z toho druhého zjedol iba polovicu. To mi nevadilo, ale zhrozil som sa v okamihu, keď tú nezjedenú mastnejšiu časť vrátil na spoločný hliníkový podnos......Nech si spomínam ako len chcem, nie som si vedomý, že by som si vzal niečo cudzie, alebo čo mi nebolo ponúknuté. Slovný zvrat "a čo je Vaše, z toho chcem...." si použil neprimerane, pretože aj na to som finančne prispel rukou nerozdielnou, rovnakým dielom a nebral som si nič viac, ako mi patrilo pri zachovaní všetkých slušných pravidiel. Mám dojem, že si mi visel na ústach, dúfam, že si si všimol, že morských plodov a rýb s marinádou som sa ani nedotkol.

S pozdravom Milan, alias Padre.
Aveo 1,2 Komfort, urban grey, 03/2010

člen Aveofanclubu
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Pokec Piesočná 2016

Příspěvek od lomngi »

Milý Pádre
Aj ja som tu dávno nebol, a naozaj ma prekvapila tvoja reakcia na môj príspevok.
A ešte viac ma prekvapila reakcia Impika!!!!
Vôbec to nebolo mierené na Teba a na Tvoju milú manželku!!!!!
Ale chápem Tvoju reakciu keď Ťa niekto spojuje stým čo nie je pravda!
Áno napísal som že poďakovanie patrí dvom- Ale nikto nikde nespomínal Teba A ani Tvoju manželku.
Otvorene Teda poviem pravdu ktorú chcete počuť, sice viem že budem ja ten zlí!!!! Lebo za pravdu sa každý hnevá. A ostaný radšej nepovedia nič aby bol kľud
Tých dvoch som mal na mysli Impika s manželkou.
Vieš už nie len mne liezlo na nervy Ich prístup a ochota.
Na zraze ako TY a ako aj ostatný pomáhali ako si písal!
Staral si sa o kotol, Tvoja manželka pomáhala mne osobne chystať veci na varenie, ostatný čistili a chystali suroviny, Pomáhali Michalovi pri príprave stejkov. Niektorý chystali drevo do grilu, iný umývali riad ,
Tak že každý priložil ruku k dielu ako vedeľ, lepši povedané kto ako chcel.
Len Oni dvaja čakali kým budú padať pečené holuby z neba do huby.
Ospravedlňujem sa. Teraz ma napadlo požičali otvárak na víno. To ma až teraz napadlo a ešte konečne tento rok vyzliekli aj posteľné prádlo pred odchodom, lebo som im to povedal.
A keď niekto 5 hodín chystá a pripravuje špeciálnu omáčku na stejky aby každý si to stým pokvapkal a vylepšil chuť stejka, a vidí že miesto toho niekto do toho namáča chleba, myslíš že má ešte chuť pripravovať nijaké špeciality?
Na záver. Kto ma pozná vie dobre že rád pomôžem komu a kedy môžem a nikdy nič za to nepýtam .
Všetci vieme dobre ako to dopadlo vlani s kotlinou. Tento rok preto som doniesol čisto noví, lebo nechcem aby boli zbytočné problémy.
Len 4 ľudia sa ma spýtali či treba finančne prispieť, veď predsa to stojí nijaké peniaze a nikto nikomu nič zadarmo nedá. Ostatný to brali ako samozrejmosť.
Pádre a keď si myslíš že tých 5 eur za osobu za obed a večeru bolo veľa rád Ti ich vrátim.
Ale už mám dosť niekoho obskakovať a vidieť ako ignoruje že druhý pomáhajú. A drží sa hesla veď som zaplatil tak chcem. A nie je schopný po sebe ani upratať a odložiť si zo stola po sebe.
Tak že ešte raz sa ospravedlňujem všetkým za môj príspevok , a mrzí ma že som nemohol skôr reagovať na Impikov komentár, a tak zabrániť tomu aby Pádre bol neoprávnene osočovaný!!!!!!!
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
impik 1
Příspěvky: 168
Registrován: ned zář 24, 2006 18:55
Bydliště: litvínov

Re: Pokec Piesočná 2016

Příspěvek od impik 1 »

OMLUVA omlouvám se Padremu že jsem ho omylem zatáhl do sporu. Nechtěl bych přijít o přátelství které vzniklo v roce 2013 právě na Piesočné.Pozdrav ostatním s příslibem že už mne tam nikdo neuvidí.
nejdúležitější je ráno se probudit
Uživatelský avatar
padre
Příspěvky: 22
Registrován: stř pro 15, 2010 17:09
Bydliště: Trnava

Re: Pokec Piesočná 2016

Příspěvek od padre »

Ach, ako závidím chlapom v krčme, ktorí keď si vojdú do vlasov, po vytriezvení si sadnú za stôl a kecajú ďalej, ako keby sa nechumelilo. Jozef, ty sa nemusíš ospravedlňovať a Toník tiež nemusíš mať žiadny pocit viny. To všetko sa dalo vyriešiť tam na mieste s humorom a patričným nadhľadom. Jeden môj dobrý priateľ mi v SZ povedal, že takto sa nič nevyrieši a akurát zahráme do kariet všetkým neprajníkom a ako vidím mal absolútnu pravdu. Pevne verím, že nám všetkým vychladnú hlavy a nabudúce sa stretneme znovu a dopadne to ako v tej pesničke - "...uf, naštěstí to dobře dopadlo, zahráli jsme ostatním pěkné divadlo". Klasik by povedal, že sa stali aj horšie veci a v lepších rodinách a sú stále spolu. Takže teraz už chýba len pokorné ospravedlnenie všetkým, ktorých sme nechtiac do sporu zatiahli a ktorí museli čítať naše výlevy tu na "pokeci".

ahoj !!!!!
Aveo 1,2 Komfort, urban grey, 03/2010

člen Aveofanclubu
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Pokec Piesočná 2016

Příspěvek od Scorpion.11 »

Jen tolik k tomu, že ...
To říkávala moje maminka, když někdo v jejím okolí se nad něčím silně rozčílil a na základě toho dělal unáhlená rozhodnutí. Můj otec o takových lidech říkal, že se chovají jako malí kluci, kterým vzali hračku. A oba měli pravdu.
Proto doufám, že se za rok sejdeme opět všichni na Piesočné a bez výjimek!! -i :PP: A za odměnu pro nás všechny bude to, že Jožka a Tonda nás budou obskakovat a nalévat :lol: :PP: Už to táhneme za jeden provaz dost dlouho, tak ať Vám hlavy zchladnou do dalšího srazu -i -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Pokec Piesočná 2016

Příspěvek od lomngi »

Nalievať to neni problém ale obskakovať konečne by si mohol aj Ty mňa!!!!! to by sa mi fakt páčilo A ja hlavu mám dosť chladnú a kľudnú, len čo na srdci to aj na jazyku
Ja sa nehnevám len som povedal čo mi vadí , a nevidím dôvod o rok s Toníkovou manželkou spoločne čistiť suroviny. Keď niekto chce pomôcť priestor sa stále nájde :PP: :PP: :PP: :PP: :PP:
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Pokec Piesočná 2016

Příspěvek od mzprx »

Ako si chcete dat do zubov, ked nabuduce nepridete ? :lol: :mrgreen: :PP:
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Pokec Piesočná 2016

Příspěvek od smire666 »

Ja naopak prídem rád a opäť nie sám -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Piesočná 2016

Příspěvek od alvin »

Ja takisto, a serte na to všetko bolo OK.ja by som bol rád,keby nás o rok bolo viac ,keby prišli aj tzv. Trucmanínci, oni už teraz nič neorganizujú,ale u nás nás budú vždy vítani a myslím,že nehovororím len za seba,treba zakopať staré pseudosváry, sme jedna Daewrolet rodina
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Pokec Piesočná 2016

Příspěvek od lomngi »

Jasnačka každý je vítaný :PP: :PP: :PP: :PP:
PS. Navrhnite kedy chcete ďalšiu Piesočnú. či na začiatku septembra , aby sme zas mohli vychutnať teplo a bazén, alebo koncom septembra. Aby som včas vedel zabezpečiť voľný termín. :PP: :PP: :PP: :o) :o) :o) :o)
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Pokec Piesočná 2016

Příspěvek od Scorpion.11 »

Piesočná by mohla být teda 15.9 - 17.9.2017 nebo 22.9 - 24.9.2017 -i :PP: Je to po dovolených, po začátku nového školního roku i po výplatě :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Pokec Piesočná 2016

Příspěvek od smire666 »

Jedno, ktorý termín dáte, hlavne aby som tentoraz nezabudol na plavky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Odpovědět

Zpět na „Srazy“