Hlasování "Srazy 2016"

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Chcete, aby se i nadále konali srazy, kde...

Anketa končí za úte lis 24, 2015 20:43

ANO - jarní a podzimní
12
29%
NE - nemám zájem
2
5%
jamí-Olšovec a podzimní-Piesočná
11
26%
Piesočná jarní i podzimní
5
12%
jamí-Jiný kemp a podzimní-Piesočná
4
10%
ANO - zavést klubový poplatek na uhrazení srazů
6
14%
NE - jsem zásadně proti
1
2%
ANO - rád bych se podílel na organizaci jarního/podzimního srazu NE - v žádném případě
1
2%
 
Celkem hlasů: 42

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Petr S. »

JOMAT píše:Na vine je administrátor!!!."Všetko zmazať a cenzúrovať a je vybavené!!Olééé :D JOMAT
Dej si facku. :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
JOMAT
Příspěvky: 343
Registrován: úte bře 03, 2009 19:55
Bydliště: Bratislava,SLOVENSKO

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od JOMAT »

No jistéééé.Ono existujú súkromné správy,tak prečo to riešia verejne.Takže opäť na vine je ADMINISTRÁTOR.
Lebo ako je porekadlo "Čo oko nevidí,to srdce nebolí."
Daewoo LEGANZA CDX 2.0L,r.v.1997(2002 SR),modrá metalíza,kožený interiér,aut.clima,hlinikove disky, Na úprave sa stále pracuje
Daewoo NEXIA,1.5 8V,r.v.98 ,zelenošedá metalíza(exla K.O.vrakovište)
,KAWASAKI 650 er6f.
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Petr S. »

JOMAT píše:No jistéééé.Ono existujú súkromné správy,tak prečo to riešia verejne.Takže opäť na vine je ADMINISTRÁTOR.
Lebo ako je porekadlo "Čo oko nevidí,to srdce nebolí."
Súkromné správy posielajú slaboši. Normální člověk píše veřejně. Jen at si to všichni přečtou. Jinak moderátor tu už úřadoval a mazal.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od hoza »

Trošku odbočím ale rád bych nastínil jedno pravdivé vyprávění. Měl jsem teď možnost vyslechnout kolegu v práci který mě popisoval dvě akce na kterých byl organizátorem kdy se na jedné vesnici plné lidí z města domlouvali na dvě akce a jedna byla že 12 lidí se domluvilo že udělají zabíjačku a za nějakou dobu se konala druhá že se 14 lidí domluvilo na na grilovaní selete. Abych to zhrnul na obou se lidé zhádali tak že nejenom že to nakonec dělali 4 a na druhé 3 lidi protože ostatní měli prý hromadu řečí jak se co dělá a nakonec se na to vys.... Takže můj kolega mi řekl že už nikdy více..... Když jsem to slyšel tak mě napadlo že dnes je prostě špatná doba a pokud člověk cokoliv organizuje měl by to dobře zvážit.
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od VIP »

Vůbec tomu tady nerozumím a je mi to jedno. Mám sice čím dál méně času být na fóru a hlasování jsem si nevšiml, ale na jaře počítám s Olšovcem na 100%, ani by mě nenapadlo, že by už sraz nebyl. Jel bych i na jinej, ale peněz není moc a čas je pro mě vzácnější. Takže čau za 4 měsíce na Olšovci. -i :PP:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od hoza »

VIP díky za velmi pozitivní zprávu. Zrovna v tuhle chvíli má pro mě cenu zlata. -i
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

Jel jsem přes Luhačovice nádherné městečko a koukl jsem mají tam zajímavý kemp který vypadá vhodný i za nepříznivého počasí i místo je středem ČR/SR ale vy už určitě zas řešíte Olšovec tak asi nic ale byl bych pro něj -i :PP:
http://www.atcluhacovice.cz/
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od hoza »

Ahoj Hanzy díky za tip. V rychlosti jsem koukal na recenze na kemp ale blíže jsem to zatim nestudoval. Každopádně lidé tam píší věci které se rozchází s tím co od srazu očekávám já a to jest večerní zábava bez které si opravdu sraz neumím představit. Večer na to kouknu pořádně.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

Asi myslíš nějaký přístřešek na večerní akci,chce to omrknout jinak není problém zajistit si myslím párty stan.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od hoza »

Tak kemp je to pěkný to ano ale to co lidé píší v recenzích nám bohužel do karet nehraje. Navíc škorpion neváhal a napsal majiteli rovnou poptávku za což mu děkuji neb jsem byl odpoledne na úrazovce. Bohužel odpověď podtrhla recenze. Takže i kdyby jsme sehnali přístřešek pak by jsme ho ani rozložit zřejmě nemohli.

Cituji pana majitele "Bohužel se podobnými akcemi vůbec nezabývám, jelikož je nemožné je slučovat s běžným provozem areálu."

A teď k Olšovci
Vzhledem k tomu že Olšovec nabizí nově i místo kde se dá posedět v teple a suchu celý rok a vejde se tam hromada lidí potom v Olšovci nevidím problém.
A slabší ubytování v kempu které se ale také vylepšuje díky novým chatkám dokáže lehce nahradit nějaké soukromí v Jedovnicích.
Navíc restaurace Partyzánka byla loni na jedničku :PP:
Takže já s Olšovcem počítám a doporučuji to i všem ostatním aby přijeli se přesvědčit že Chevy sraz má dobrou úroveň i na Olšovci -i
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od smire666 »

-i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
dusan orban
Příspěvky: 182
Registrován: pát lis 20, 2009 20:37
Bydliště: BRATISLVA SLOVENSKO

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od dusan orban »

:PP: -i
Tacuma 1.6 16V lpg leganza 2.0 lpg Nubira vagon 1.6 lpg
Espero 1.5 16V lpg (opustilo nas!
Orby
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Boeing737 »

"Iné" miesta nebudú? Vysoké Tatry,Orava,Morava....
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

hoza píše:Tak kemp je to pěkný to ano ale to co lidé píší v recenzích nám bohužel do karet nehraje. Navíc škorpion neváhal a napsal majiteli rovnou poptávku za což mu děkuji neb jsem byl odpoledne na úrazovce. Bohužel odpověď podtrhla recenze. Takže i kdyby jsme sehnali přístřešek pak by jsme ho ani rozložit zřejmě nemohli.

Cituji pana majitele "Bohužel se podobnými akcemi vůbec nezabývám, jelikož je nemožné je slučovat s běžným provozem areálu."

A teď k Olšovci
Vzhledem k tomu že Olšovec nabizí nově i místo kde se dá posedět v teple a suchu celý rok a vejde se tam hromada lidí potom v Olšovci nevidím problém.
A slabší ubytování v kempu které se ale také vylepšuje díky novým chatkám dokáže lehce nahradit nějaké soukromí v Jedovnicích.
Navíc restaurace Partyzánka byla loni na jedničku :PP:
Takže já s Olšovcem počítám a doporučuji to i všem ostatním aby přijeli se přesvědčit že Chevy sraz má dobrou úroveň i na Olšovci -i
Oni tyhle akce po špatných zkušenostech nikde nemají v oblibě vše je to o dohodě a ta zatím nikde problém nebyla i v nejvíc střeženém Frenštátě.Nejlíp vše omrknout osobně jako jsem se byl prvně dívat na Olšovec který vznikl narychlo nouzově.Je spoustu různých krásných míst v Olšovci jsem byl několikrát a mimo to že ničím není zajímavý ani pěkný i v okolí a rád si to spojím s poznáním něčeho nového a jak nejezdím na stejné místo na dovolenou jak někteří tak mám rád i změnu v tomhle.
Tak si ho užijte já pokud bude vůle tak bych něco nového než Frenštát pod Radhoštěm našel pokud bude zájem když ne tak Frenštát má aspoň uroveň a spousta možností v okolí na nové poznání.

Třeba tohle vypadá zajímavě a to jsem jen narychlo koukl.
Bojkovice
http://www.eurocamping.cz/
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od hoza »

Nebráním se žádnému novému kempu. Myslím ale že dnes řešíme spíš existenční problémy.
Každý od srazu očekává něco jiného což je v pořádku ale myslím že nejsem schopný uspokojit všechny.

Až budu místo vybavení na sraz vozit rodinu, taky budu třeba řešit jestli si to tam moje rodina užije a co pozná v okolí.
Ale bude to spíš dovolená než sraz a já to nemám jako rodinou dovolenou prostě jedu bavit ostatní a pomáhat jim.

Chevy sraz je o lidech, autech. Navíc ten přiveze to, ta ono, sedneme k jednomu stolu a budeme pařit až dlouho do noci.
Mám rád když s každým splknu, od každého něco ochutnám. A vůbec mi nevadí že tam není bazén a památky v okolí.

Loni jsem vyráběl po nocích upomínkové předměty a hromadu lidí jsem obdaroval. Někdo pekl pečivo jiný dort, ta buchtu.
Někdo přivezl tlačenku, jiný uzené. Někdo kořalku.

Navíc letos má na Olšovci několik auto klubů sraz a je tam i nějaká mezinárodní akce....
Odpovědět

Zpět na „Srazy“