Hlasování "Srazy 2016"

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Chcete, aby se i nadále konali srazy, kde...

Anketa končí za úte lis 24, 2015 20:43

ANO - jarní a podzimní
12
29%
NE - nemám zájem
2
5%
jamí-Olšovec a podzimní-Piesočná
11
26%
Piesočná jarní i podzimní
5
12%
jamí-Jiný kemp a podzimní-Piesočná
4
10%
ANO - zavést klubový poplatek na uhrazení srazů
6
14%
NE - jsem zásadně proti
1
2%
ANO - rád bych se podílel na organizaci jarního/podzimního srazu NE - v žádném případě
1
2%
 
Celkem hlasů: 42

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

Dohoda byla veřejná a týkala se srazu a ne jen že byla mezi mnou nebo Jožkou my nejsme sraz týkala se všeobecně hlavního srazu!Vysrali jste se na to a proto je to tam kde je a seru už ti na to i já!
Ty zakomplexované Daewaky si nech pro někoho jiného nebo na sraz dojedu ale tak maximálně ti napálit jednu ať se vzpamatuješ nebo budeš tady pořát motat dokola ty svoje výmysly!
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od lomngi »

Už toho mám plné zuby vôbec ma nebaví čítať tie priblblé hádky a blbosti kto , kedy prečo a ako. a do konca tu urážať , nadávať a fyzicky sa vyhrážať niekomu. to dokáže len človek s IQ hojdacieho koňa.
Zisťoval som kto tu má právo organizovať zraz a kto má aké poverenie a od koho na organizovanie zrazu a pod akým názvom.
Tak že:::::::
Hanzy, alebo ja alebo kto kol vek iný má rovnaké právo organizovať zraz
A to :kedykoľvek
Kde kolvek
a pod akým kolvek názvom

tento klub alebo fórum nemá žiadnu ochrannú známku ktorý by presne stanovil pravidlá kto je oprávnený alebo poverený organizovať zraz,.
Tak že kto chce mať výhradné právo na organizovanie má možnosť požiadať EPO-Európsky patentový úrad
na registráciu ochrannej známky zaplatiť poplatok za registráciu a potom može tu vyskakovať a kecať kto čo komu ukradol. Kým to neurobí niekto tak Do tej doby každý jeden člen fóra má právo na organizovanie zrazu v na ľubovolnom mieste a aj termíne.
Do tej doby je mi ukradnutý že kto organizuje a kde a kedy akým názvom zraz.
Tak že Hanzy nič nikto Ti neukradol a ani nikomu ani do konca obviklý temin ako píšeš. Ale ked ma nasereš tak to dám registrovať . Aspon bude zábava.
Viem že tu zas budeš nadávať urážať a do konca fyzicky sa vyhrážať len dávaj si veľký pozor, lebo narazýš raz na človeka ktorému sa to nebude páčiť. A nemuselo by to dobre dopadnúť.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

:D Seru na vás vy dva prolhaní komedianti.Klidně si dál parazitujte na Olšovci který jste ukradli i s termínem stejně vznikl nouzově a stojí to tam za hovno a dělejte si co chcete.
Jste prolhaní falešní zmetci jen aby jste za každou cenu si hráli na organizátory,co jsme roky budovali vy jste rozmrdali tak si vy aveovypatlanci prolhaní dělejte a registrujte co chcete je mi vše u prdele.
:D NASRAT :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Petr S. »

hoza píše:Jako hlavní organizátor letošního Olšovce se musím zasmát. Petře budeš muset někdy na sraz kde účinkuji přijet abys viděl ten chaos a bordel. A je docela škoda že jsi ještě nepřijel. Poznal bys realitu. Na Olšovec dopadla kritika ve které chaos ani bordel nebyl spíš se řešilo třeba že jsem nezajistil občerstvení pro vegetariány za což se dodatečně omlouvám.

Na tom videu z roku 2009 vidím hromadu lidí která dnes nejezdí jak na sraz králíků do Hradce tak na různé srazy autoklubů po celé čr. Problém má většina klubů stačí se jenom zajímat o realitu i jinde.

Navíc já tu mám dva tábory jedni jsou hrdí Daewoomasteři který plivou na chevy a pak tu mám Chevymastery kteří plivou na Daewoo a věz že ani jirka ani jožka to nejsou protože ti si Daewoo v pozvánce na sraz vždy přáli i přes můj nesouhlas. Takže plivejte na mě a né na ně. Já totiž to nerozlišuji pro mě to je jedna značka a to Chevy.


Ale teď už jdu spát zítra mě čeká po práci mikulášská kde účinkuji zadarmo pro děti protože pomáhat ostatním a dělat jim radost mě baví.... a co baví Petře tebe psát tu že na srazu který jsem zorganizoval byl bordel a chaos?
Nemyslel jsem tebe. Tebe osobně neznám,ale rád bych tě poznal,protože mi přijdeš jako rozumný a fajn člověk.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Petr S. »

Poslední věc co zde píšu,protože už mě to fakt nebaví. Pro ty,co to ještě nepochopili:Ani mě,ani Hanzymu a ani nikomu jinému nešlo o to,aby se tady něco dělilo a dělali se truc podniky. Byli zde vždy dva velké srazy. Československý(Baldovec,Plumlov,Olšovec) a Slovenskočeský (Manín). Pak se zde objevili lidé o kterých člověk pomalu na srazech nevěděl a rozesrali co mohli. Jeden měl Nexii a druhý přišel na sraz pěšky. Pak se začali montovat do srazů,rozesrali i toto forum,kde do té doby bylo vše tak,že člověk to zde našel jednou a pro všechny. Zatímco ted,tady musí být to co je ve foru speciálně pro Aveo,pak se přidali Cruzáci a i Orlando. Piesočníá byl truc podnik Lomgiho a asi i Scorpiona a byl naschvál udělán tak,aby kolidoval s termínem Manína! A to už byla poslední kapka,proto jsou dva srazy Frenštát (tento sraz probíhá spíše jako kamarádské posezení u piva,žádné soutěže a nic podobného se zde nekoná)a Olšovec,kam jezdí čím dál tím mín lidí. A když chtěl Hanzy udělat opět jeden saraz,tak mu zde na tomto foru,bylo přislíbeno že se dohodneme!!! Což ovšem byla klež,protože k žádné dohodě nikdy dojít nemělo. Tot vše,přeberte si to každý jak chcete.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od alvin »

Petře, dovoľ,aby som Ťa vyvrátil :lol: :lol: :lol: :lol: ,teda opravil ,ale jesenná Gril party,ešte prvý raz na Gazare,nevznikla,ako nejaký trucpodnik,skôr opravný termín. Povôdne sa totiž s Manínom 2012 rátalo posledný septembrový víkend,ale ten termín bol po vyhlásení zmenený na prvý,čo pre mnohých znamenalo škrt cez rozpočet. preto vznikol nápad,aby sa urobilo,niečo tu na Dolniakoch na pomedzí ,v pôvodnom termíne,sám som bol jeden z iniciatorom a hlavný organizátor 1.ročníka bol Smire666,takže žiadna "AVEO trucakcia",ale niečo nové,čo tu ešte nebolo :D :D :D :D . v tom r.2012 som sa, mimochodom, zúčastnil oboch jesenných akcii,ako Manínu, tak aj Gazarky :PP: :PP: :PP: :PP:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Scorpion.11 »

Alvine napsat to já, tak by to zase nebyla pravda a opět bych byl nazván lhářem, takže první nezávislí člověk a k tomu ještě i Daewák, který napsal pravdu a uvedl tyto lži co tu Petr a Hanzy neustále píší dokola na pravou míru a po pravdě jak to bylo. Alvine velké díky -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

Nemotej Scorpione zas dohromady jako vše uplně jinou věc já jsem slovenský sraz vůbec neřešil.
Mimo jiné platí to samé i o slovenském srazu udělány schválně v podobném termínu a tudíž je jasné že nikdo nepojede na dva takže rovněž naschvál jen aby jste ho mohli organizovat.
Platí pro tohle to samé NASRAT!!! :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od hoza »

Hanzy zkus být jak moje žena. Té se taky furt něco nelíbí. Hlavně co se srazů týče. Že děti nechávám doma když jsem na srazu, že sedím u počítače od rána do večera jak před tak i po srazu a má docela i pravdu že to přeháním, ale fotky a reklama se sama neudělá. A na srazu nevím kam dříve skočit a tak děti budu brát až budou větší..... A potom zničeho nic vyhraje nejnovější fabii na víkend s plnou nádrží..... A když si jde převzít hlavní cenu tak jim tam řekne že o ni nemá zájem a radši by nějaké věci do tomboly na postižené děti pro manžela na chevy sraz....... Věř že mi spadla brada.

Co kdybys udělal něco podobného? Přes všechno se přenesl a byl dobrým člověkem co furt nenadává?

Věř že to jde. -i
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

V klidu už je mi to někde,měl jsem snahu to dát dohromady a stojím si za svým slovem,byla dohoda kterou někteří dělali že není nebo se týká jen někoho.Bohužel vysrali se na ni a jeli si dál po svém.
Teď už není co dávat dohromady,vy noví jako ty a ostatní kteří se přidali v době po rozpadu díky těm dvěma aveotikum mi nevadíte naopak je škoda že to tahle dopadlo mohlo to být uplně někde jinde.
Nemám s nikým problém jen s těma dvěma lháři co stojí za celým rozpadem srazu.
Jak si psal máš malé děti já taky a právě proto je Olšovec k hovnu,my jsme nebyli jen na jednom na Olšovci 2012 nebo v den srazu jsme rodili jinak jsem nevynechal sraz od Baldovce.
Takže v klidu možná někdy mimo ty dva vás rád poznám :PP: :PP:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Scorpion.11 »

Takový chytráky jako jsi ty mám strašně rád, jak vše hází na hlavu jiných a já nic já muzikant -P Jinak lhářem se nazývej sám, protože za vším co jsem kdy napsal si stojím a nejsem lhář :PP: Ty píšeš vždy jak se to hodí tobě, takže si dej zpátečku :D
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

Jak jsem napsal lháři a komediati nebudu to tady opakovat pořád dokola dohoda byla ohledně srazu jasná a veřejná a netýkala se někoho ale srazu.
Takže buť někteří neumí číst nebo si vymýšlí různé pohádky a omílají je pořád dokola...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Franta P. »

No čumim a nestačim se divit. Jó kdysi to tu bylo poklidné a přátelské fórum.
Prohrabával jsem fotky a našel jsem jednu památeční. Poslední sraz mé Nexie :-(
Letos jsem na nějaký sraz chtěl přijet, ale v červenci očekávám dalšího potomka tak nevím jak to bude.
240282_2017311800815_3684500_o.jpg
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od smire666 »

Do júla sa toho dá stihnúť veľa :PP: :PP: :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
JOMAT
Příspěvky: 343
Registrován: úte bře 03, 2009 19:55
Bydliště: Bratislava,SLOVENSKO

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od JOMAT »

Na vine je administrátor!!!."Všetko zmazať a cenzúrovať a je vybavené!!Olééé :D JOMAT
Daewoo LEGANZA CDX 2.0L,r.v.1997(2002 SR),modrá metalíza,kožený interiér,aut.clima,hlinikove disky, Na úprave sa stále pracuje
Daewoo NEXIA,1.5 8V,r.v.98 ,zelenošedá metalíza(exla K.O.vrakovište)
,KAWASAKI 650 er6f.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“