Hlasování "Srazy 2016"

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Chcete, aby se i nadále konali srazy, kde...

Anketa končí za úte lis 24, 2015 20:43

ANO - jarní a podzimní
12
29%
NE - nemám zájem
2
5%
jamí-Olšovec a podzimní-Piesočná
11
26%
Piesočná jarní i podzimní
5
12%
jamí-Jiný kemp a podzimní-Piesočná
4
10%
ANO - zavést klubový poplatek na uhrazení srazů
6
14%
NE - jsem zásadně proti
1
2%
ANO - rád bych se podílel na organizaci jarního/podzimního srazu NE - v žádném případě
1
2%
 
Celkem hlasů: 42

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Petr S. »

sandruš píše:Pořád se hádáte o Hovnech..Je mi jedno jestli sraz bude nebo ne.Letošní Frenštát byl pro mně poslední.Nebudu jezdit nikde kde stojím .A nikdo si mě a ani auta si nevšímá.Pač je úplně obyčejné..Co se týče společné fotky na které nejsem mě zamrzelo nikdo nepřijde ne zaklepe kde jsi? Když ví že mám malé děcko které jsem v tu dobu dávala lehnout :-/
Sandruš,když se dělal hromadná fotka,tak o ní každý veděl,asi jsi neslyšela,když se říkalo,že se jde fotit. Nechápu,proč by se tě měl někdo všímat,nehledě tvého auta? Bavíme se tam každý s každým a nikdo tam není středem pozornosti. Mohl být jeden sraz,ale to by někdo musel chtít. Holt má asi někdo pocit,že by mu naše Daewoo auta asi kazili sraz.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
_Mailo_
Příspěvky: 133
Registrován: stř lis 27, 2013 16:59
Bydliště: Dubnica nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od _Mailo_ »

Je pravda, že som bol na prvom zraze, a to na Piesočnej v M. sv. Jáne. Ale páčilo sa mi. Dfm, že som organizátorovi nenechal žiadne dlhy, lebo po odchode som si toho nebol istý :? kvôli sebe. Keď tak, žiaden problém dorovnať, a ani žiaden problém investovať do zrazu.
Vidno, že to bola super, dlhoročná partia, avšak ja, ako mladý človek, som si toho nebol schopný "až tak" všimnúť.
S týmto by nemalo byť koniec. I keď, málokedy mám čas zájsť na zraz na obe 2 dni, ale to odomňa ani nikto nežiadal; avšak ako DJ s obsadenými víkendami si svoju absenciu hádam osopravedlním :lol:
Prajem veľa zdaru a som výrazne pre pokračovanie zrazov...
Chevrolet EPICA LS 2.0 24V LPG (2008)
Chevrolet EVANDA CDX 2.0 DOHC LPG (2005)
Daewoo NEXIA GLX 1.5 DOHC (1998) - forever in my heart
Daewoo LEGANZA CDX 2.0 DOHC (1998)
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od sandruš »

Petr S. píše:
sandruš píše:Pořád se hádáte o Hovnech..Je mi jedno jestli sraz bude nebo ne.Letošní Frenštát byl pro mně poslední.Nebudu jezdit nikde kde stojím .A nikdo si mě a ani auta si nevšímá.Pač je úplně obyčejné..Co se týče společné fotky na které nejsem mě zamrzelo nikdo nepřijde ne zaklepe kde jsi? Když ví že mám malé děcko které jsem v tu dobu dávala lehnout :-/
Sandruš,když se dělal hromadná fotka,tak o ní každý veděl,asi jsi neslyšela,když se říkalo,že se jde fotit. Nechápu,proč by se tě měl někdo všímat,nehledě tvého auta? Bavíme se tam každý s každým a nikdo tam není středem pozornosti. Mohl být jeden sraz,ale to by někdo musel chtít. Holt má asi někdo pocit,že by mu naše Daewoo auta asi kazili sraz.

Petře mě jeto jedno jestli jsem na fotkách nebo ne.Jen jsem napsala proč do Frenštátu nepojedu.Pokud bude Olšovec ve mu děti a pojedu tam mám to i blíže. Club je rozhádaný jen kvůli pár jedincům..A blbému názvu Párty a ne sraz. Je to škoda a díky te mu tento club jde do kytek -P -P -P -P :(
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Scorpion.11 »

Petr S. píše:... mohl být jeden sraz,ale to by někdo musel chtít. Holt má asi někdo pocit,že by mu naše Daewoo auta asi kazili sraz.
Pokud vím Daewaa byli a jsou stále zvány a na srazy jezdí, ale hold někteří se zapřeli a jezdí jen do Frenštátu, že Petře?!
Jinak s tímto hlasováním se mohl udělat společný sraz a nebo jste mohli udělat společný sraz, ale to by jste to museli chtít, ale vy raději jen ten svůj rodinný srazík, že?!
Pak zase na jaře budete nadávat, že není společný sraz a budete si hrát na ty spravedlivý jak je to u vás známo!!
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od lomngi »

Petr S. píše:
Scorpion.11 píše:Sandruš :mrgreen: , vidíš někde, že bych se já hádal. Vždy jen slušně odpovím a uvedu to na správnou věc -i :PP:
Přeloženo do správného tvaru. Přečtu si co chci,na co chci odpovím,odpovídám zásadně tak,aby se to vždy hodilo mě a zásadně lžu!A ještě jsem zapoměl,Lomgi už jsem ti několikrát řekl,at si mě nebereš do huby a nemluvíš o mě ty svoje kecy co si vymýšlíte na těch vašich párty!!! Díky po.ranému Aveo clubu jste ro.e.rali tohle forum a ještě jedna věc,Vojtovi nešaháš ani po kotníky!!! Takže o něm nemluv!
PetrS
seru na Tebe zvysoka a pokial Ty budeš brať mňa do huby a a vymýšľať nezmysli a obviňovať mňa s klamstva tak do tej doby budem reagovať na ti Tvoje nezmysli čo tu píšeš a vymýšľaš.
Raz mi jeden človek na Maníne povedal že: citujem:::::
jeho nezaujímajú názory nových ľudí na fóre a vôbec nemieni stým nič urobiť,A zrazy robí pre svojich priateľov a je mu absolútne jedno čo o ňom si myslí nijaký cruzak aveak alebo nijaký namyslený tuner ktorý si dá vytuningovať firme auto a dôjde na zraz s tým machrovať.
Tak že podobne sa správam aj ja Vôbec ma nezaujíma Tvoj Názor a absolútne nič s tým nemienim robiť. Naďalej budem robiť zrazy pre ľudí ktorý na zraz chcú prísť a chcú sa zabaviť a odreagovať sa od každodenných starostí. A je mi ukradnutý názor niektorých starých daewakov ktorý si myslia že oni sú TÝ najlepší a kto neni sníma je proti nim.. Česť výnimkám Daewakom , ktorým je absolútne jedno kto sraz robí a hlavne sa chcú zabaviť
Tak že milý Per S. Ked chceš sa zabaviť tak kludne príd na zraz na piesočnú avôbec nerieš to že kdo to robí. A keď chceš tu len rýpať a kecať tak kludne zorganizuj nijakú akciu daj mu názov aký len chceš -trebaz aj Antiavoklub zraz. Zabezpeč všetko čo treba a potom začni tu kecať pi....ny.
A ked to chceš podrobne všetko prebrať , tak môžeme aj osobne 11-13 12 som v Prahe . Kludne si možeme dať nijekde kávu.Síce okrátim svoju rodinu o čas počas dovolenky ale kvôli Tebe urobím si voľno.
PS : termín zrazu Piesočná 2016 Ti dám určite v čas vedieť..aby si mal možnosť vybaviť volno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ešte k tomuto:-Vojtovi nešaháš ani po kotníky!!!- Ešte šťasti. lebo keby som sahal vyššie tak by som musel byť taký riťolez ako Ty.!!!!!!!!Ale na druhej strane ta absolútne chápem........!!!!!
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

Rozmrdali jste to tak se nedivte že na to lidi začínají srát uplně,snaha udělat společný sraz byla a byla i dohoda na kterou jste se vysrali.
Teď je tady přiblblé hlasování o hovně 4 nebo kolik otázek a s jednou možností hlasovat a i tak je to k ničemu...
Jediná možnost je udělat ho na novém místě jak se domlouvalo jinak nasrat mě už to handrkování nebaví...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od lomngi »

Hanzy ..
Dohoda bola. A bolo v tej dohode aj to že prideš na Piesočnu. 2 krát si to sluboval ze to tam podrobne dojedname. To je k tomu všetko. Teraz už nema cenu to riešiť Aj keď sa dohodneme budú ludia ktorý budú proti. Tak na je dnej ako na druhej strane. A osobne ja by som zraz kde by sa niektorý pretvarovali ako ze je vše poriadku a že sú na zraze kvôli dohode by som si nevedeľ užiť . Ja chodim na zraz sa zabaviť a nie sa pretvarovať a pozerať sa na ludi ako vytvárajú nijaké skupinký . Zraz je o zábave Možeš kludne dať znovu hlasovať a uvidiš sám ako to dopadne..
1. Spoločný zraz ano- nie.
2. miesto.
a, Frenštat
b. Baldovec
c. Olšovec
d. Piecočná
e. Manin
f. Patince - super areal na zarz mimo hlavnej sezóny.
3. Názov zrazu je absolutne jedno aký bude.
4. termín - aspoň 2 alebo 3 moznosti.


Už teraz poznám vysledok ako to dopadne...
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Scorpion.11 »

Hanzy píše:Rozmrdali jste to tak se nedivte že na to lidi začínají srát uplně,snaha udělat společný sraz byla a byla i dohoda na kterou jste se vysrali.
Teď je tady přiblblé hlasování o hovně 4 nebo kolik otázek a s jednou možností hlasovat a i tak je to k ničemu...
Jediná možnost je udělat ho na novém místě jak se domlouvalo jinak nasrat mě už to handrkování nebaví...
No a zase se to zvrklo v co jsem nechtěl :? Chtěl jsem normální debatu ohledně srazu a ne tady to vaše prudění a házení špínu z jednoho na druhého.

Jinak Hanzy ohledně hlasování nevím co pořád nechápeš, protože ohledně srazu tam máš tři možnosti a jednu jsi měl vybrat, takže pokud jsi nechtěl Olšovec a Piesočnou, tak jsi měl označit jiný kemp a potom jen třeba stačilo do komentu napsat jaký kemp by jsi doporučil a tím pádem by mohl být třeba sraz na jiném místě a nově, takže co tu je k nepochopení? :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Petr S. »

lomngi píše:Hanzy ..
Dohoda bola. A bolo v tej dohode aj to že prideš na Piesočnu. 2 krát si to sluboval ze to tam podrobne dojedname. To je k tomu všetko. Teraz už nema cenu to riešiť Aj keď sa dohodneme budú ludia ktorý budú proti. Tak na je dnej ako na druhej strane. A osobne ja by som zraz kde by sa niektorý pretvarovali ako ze je vše poriadku a že sú na zraze kvôli dohode by som si nevedeľ užiť . Ja chodim na zraz sa zabaviť a nie sa pretvarovať a pozerať sa na ludi ako vytvárajú nijaké skupinký . Zraz je o zábave Možeš kludne dať znovu hlasovať a uvidiš sám ako to dopadne..
1. Spoločný zraz ano- nie.
2. miesto.
a, Frenštat
b. Baldovec
c. Olšovec
d. Piecočná
e. Manin
f. Patince - super areal na zarz mimo hlavnej sezóny.
3. Názov zrazu je absolutne jedno aký bude.
4. termín - aspoň 2 alebo 3 moznosti.


Už teraz poznám vysledok ako to dopadne...
Víš ty to asi nepochopíš,proč Hanzy nepřijel,ale já jo. On totiž není zaměstnanec,ale OSVČ a když máš práci,tak jen tak nemůžeš říct já na vás kašlu. Chtěl bych vidět jak by jsi pak dělal dál svojí práci. Já vím jaké to je,mě čekají v prosinci 3 soboty a 2 noční a to pak ráno opět pokračuju v práci,protože zákazníci nepočkají. A kté dohodě? Vy jste se dohodli,že žádný společný sraz nechcete a pokud vím,tak sám Scorpion to tady provalil,i když jste oba dva lhali,jak vy jste se chtěli dohodnout. Pokud mám citovat člověka který byl letos na Olšovci,tak ti napíšu tohle. Větší chaos a bordel jsem na srazu ještě nezažil,vše se točí jen okolo Aveáků a ostatní jdou stranou,středem pozornosti jsou 2 lidé a tím to hasne,tak se pak nediv,že nejezdí lidi na srazy. Kdyby jste vše nechali jak bylo,byl by pokoj a nikdo by se nehádal,ale vy musíte být něco extra,tak se potom nediv!!! Byl bych zvědavej,jestli ty sračky co píšeš tady,by jsi mi dokázal říct do očí,mam obavu,že ne,protože na to nemáš koule!!
Jo a tady je poslední sraz,než jste se do toho začali montovat,tak se podívej kolik tam bylo lidí!!!https://www.youtube.com/watch?v=tIwk7cXg7pg
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Scorpion.11 »

Opět nemáš pravdu, protože já jsem žádný společný sraz nedělal a ani nedomlouval, takže jsem nic neporušil a s tým posledním sraze 2009 též není pravda, protože byl ještě ročník 2010 a 2011, pak byl ten sraz D 2012, kde se to zlomilo a 2013 se zase dělali srazy tak jak se správně měli -i Ty stále žiješ Petře v minulosti, takže kolik z těch lidí do auto ještě vlastní? Kolik jich ještě fandí této značce a je zarytý, tak, že jezdí na srazy??
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od hoza »

Jako hlavní organizátor letošního Olšovce se musím zasmát. Petře budeš muset někdy na sraz kde účinkuji přijet abys viděl ten chaos a bordel. A je docela škoda že jsi ještě nepřijel. Poznal bys realitu. Na Olšovec dopadla kritika ve které chaos ani bordel nebyl spíš se řešilo třeba že jsem nezajistil občerstvení pro vegetariány za což se dodatečně omlouvám.

Na tom videu z roku 2009 vidím hromadu lidí která dnes nejezdí jak na sraz králíků do Hradce tak na různé srazy autoklubů po celé čr. Problém má většina klubů stačí se jenom zajímat o realitu i jinde.

Navíc já tu mám dva tábory jedni jsou hrdí Daewoomasteři který plivou na chevy a pak tu mám Chevymastery kteří plivou na Daewoo a věz že ani jirka ani jožka to nejsou protože ti si Daewoo v pozvánce na sraz vždy přáli i přes můj nesouhlas. Takže plivejte na mě a né na ně. Já totiž to nerozlišuji pro mě to je jedna značka a to Chevy.


Ale teď už jdu spát zítra mě čeká po práci mikulášská kde účinkuji zadarmo pro děti protože pomáhat ostatním a dělat jim radost mě baví.... a co baví Petře tebe psát tu že na srazu který jsem zorganizoval byl bordel a chaos?
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

Nemotej do toho Piesočnou když jste se na dohodu vysrali tak nevím proč bych já měl lézt někomu do zadku a jezdit někam za lidma kteří serou na dohody a jedou si po svém aby asi mohli být ti oni důležití a náhodou se jim do toho někdo nesral...
Já jsem se na dohodu nevysral ale vy ano!
A jak píšeš nasrat rozmrdal to Aveoclub jen škoda že ti noví co neví se svezli ale není se co divit když jste se nasrali do místa a terminu co jsme dělali my sraz z vaší Aveo párty a dopadlo to tak že už serou lidi někam jezdit a ani se nedivim!
Kdyby jste si s huby nedělali prdel a dodrželi dohodu mohlo to být někde jinde takhle nasrat i na ty vaše Aveovysavače!
Čus
lomngi píše:Hanzy ..
Dohoda bola. A bolo v tej dohode aj to že prideš na Piesočnu. 2 krát si to sluboval ze to tam podrobne dojedname. To je k tomu všetko. Teraz už nema cenu to riešiť Aj keď sa dohodneme budú ludia ktorý budú proti. Tak na je dnej ako na druhej strane. A osobne ja by som zraz kde by sa niektorý pretvarovali ako ze je vše poriadku a že sú na zraze kvôli dohode by som si nevedeľ užiť . Ja chodim na zraz sa zabaviť a nie sa pretvarovať a pozerať sa na ludi ako vytvárajú nijaké skupinký . Zraz je o zábave Možeš kludne dať znovu hlasovať a uvidiš sám ako to dopadne..
1. Spoločný zraz ano- nie.
2. miesto.
a, Frenštat
b. Baldovec
c. Olšovec
d. Piecočná
e. Manin
f. Patince - super areal na zarz mimo hlavnej sezóny.
3. Názov zrazu je absolutne jedno aký bude.
4. termín - aspoň 2 alebo 3 moznosti.


Už teraz poznám vysledok ako to dopadne...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Scorpion.11 »

Já jsem se na dohodu nevysral ale vy ano!
Ty Jožkovi vykáš, že píšeš v množném čísle ;-)
Opět stejná písnička a to jako obvykle my nic to všechno oni :lol: Ještě, že to máte pořád na koho aspoň svádět a komu to vše házet za krk :mrgreen:

Nic se bohužel nezměnilo a někteří se stále neumí přenést za realitu všedního dne a to jste chtěli společný sraz, takže bych rád viděl jak by to na něm vypadalo, když ani tady se neumíte přes to vše přenést -P
Teď byla ta možnost hlasováním udělat společný sraz a taky jste se opět na to vykašlali a otloukává vám to někdo pořád o hlavu?

Chtěl jsem normální debatu o srazech a ne stále napadávání, urážení, dohadování a vyplakáváním se na ramenu, kdo je co, kdo co za co může a nemůže, ale je vidět, že některým to dělá dobře a raději to tu budou pořád mlít to svoje dokola co se stále řeší již po tři roky a stále se toho neumí nabažit, hold jak porouchaná gramofonová deska, která hraje stále dokola, ale nikdo už to neposlouchá a nechce poslouchat -P

Vypadá to s takovou, že téma zamknu a smažu, protože to tu už nemá cenu -P
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

Scorpione nedělej dokola ze sebe většího debila než si dohoda byla tady veřejná a že někdo chtěl být zas důležitý pořadetel tak to ignoroval a teď tady kňučí nad tím co rozesral!
Dělej si ho dál kde jsme tě to naučili jak si tam přilez poprvé v trenkách a sandálech bez auta a drž raději tu svou prolhanou hubu!
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Scorpion.11 »

Samozřejmě, že velký Hanzy neumí nic jiného nežli urážet a dělat z lidí vole. Jen bych rád věděl, teda co jsi mě naučil ty? :lol: Jinak, kdo tu každý rok kňučí a plače jste akorát vy, když každý rok je to stejné, nadávky, kňourání a pak tu plačete vzájemně si na rameni a i ty Slovenské srazy jste už dávno přestali pro lidi dělat!!
Jinak nějaká údajná dohoda o společným srazu snad byla jen mezi tebou a Jožkem, takže já k ní vázán nebyl, tak jako každý druhý a za druhé jsem tehdy jasně napsal, že pokud lidi chtějí společný sraz ať to jasně napíšou a já zruším na Olšovci termín. Vy akorát umí každý Květen sem vyskočit s hádky a napadáváním a pak zase stáhnete ocas a celý rok o vás pak není slyšet. Tak laskavě tu nedělej machra a nedělej z lidi vole, děkuji -i

Tohleto hlasování jsem si mohl odpustit a byl by klid, ale myslel jsem si, že pár lidí tu napíše, co si přeje a kde by mohl být zase další sraz. Jenže stačí dva zakomplexovaní Daewáci a debata jde zase do sraček -P
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Srazy“