Ako bolo - 2. Slovenský Daewoo/Chevrolet zraz

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
fisi
Příspěvky: 93
Registrován: ned črc 31, 2005 08:30
Bydliště: svaty jur
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fisi »

caute chlapi!az dnes sa dostavam ku kompu.to,co som zazil v piestanoch predcilo vsetky moje ocakavania!aj co sa tyka ucasti(ozaj,ktory to mal do pn najdalej?-mal by dostat nejaku cenu!)nasich ceskych kolegov aj co sa tyka poctu aut!vzhladom na to,ze som mal pozvanych nejakych ludi,nemohol som sa zucastnit stravovania.vzhladom na to,ze som bol na prvom takomto zraze,dovolte mi jednu negativnu poznamku-vy,ktory ste uz poznali veci ako to chodi alebo organizatory-mohli ste spravit jednu vec!predstavit nas,ktory sme tam boli prvy krat!to je snad jedina vec,ktora sa da inak tomu super zrazu vytknut.
Reklama
 

Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

LIFELIKE píše: tu sa už fotečky chystajú a ja ten môj spojler mám stále v špajzi :)
ale už sa na tom pracuje.... fireman mi dal tel kontakty na šikovných ľudkov, tak ešte tento týždeň to rozbehnem ...dúfam :)
uz som pocul ;) ;) ;)
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

fireman píše:
LIFELIKE píše: tu sa už fotečky chystajú a ja ten môj spojler mám stále v špajzi :)
ale už sa na tom pracuje.... fireman mi dal tel kontakty na šikovných ľudkov, tak ešte tento týždeň to rozbehnem ...dúfam :)
uz som pocul ;) ;) ;)
márnosť šedivá.... vždy som Trnavu brala ako veľkú dedinu a je to pravda..
Tu sa všetko vie :) .. ani krok nemôžem urobiť, aby sa o tom nevedelo ...

pravda je taká, že spojlerík je už na lakovaní...bude možno v piatok, možno v pondelok a potom namontovať a budú fotečky :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

potom chceme foto ;) ;)
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

fisi píše:caute chlapi!az dnes sa dostavam ku kompu.to,co som zazil v piestanoch predcilo vsetky moje ocakavania!aj co sa tyka ucasti(ozaj,ktory to mal do pn najdalej?-mal by dostat nejaku cenu!)nasich ceskych kolegov aj co sa tyka poctu aut!vzhladom na to,ze som mal pozvanych nejakych ludi,nemohol som sa zucastnit stravovania.vzhladom na to,ze som bol na prvom takomto zraze,dovolte mi jednu negativnu poznamku-vy,ktory ste uz poznali veci ako to chodi alebo organizatory-mohli ste spravit jednu vec!predstavit nas,ktory sme tam boli prvy krat!to je snad jedina vec,ktora sa da inak tomu super zrazu vytknut.
no vies, ja som bol aj na prvom a aj na druhom zraze, ale je tazke kazdeho predstavit kazdemu, napr ja koho som nepoznal za tym som siel a predstavil som sa ako prvy a hned som sa pytal kto je co je.
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

LIFELIKE píše:
fireman píše:
LIFELIKE píše: tu sa už fotečky chystajú a ja ten môj spojler mám stále v špajzi :)
ale už sa na tom pracuje.... fireman mi dal tel kontakty na šikovných ľudkov, tak ešte tento týždeň to rozbehnem ...dúfam :)
uz som pocul ;) ;) ;)
márnosť šedivá.... vždy som Trnavu brala ako veľkú dedinu a je to pravda..
Tu sa všetko vie :) .. ani krok nemôžem urobiť, aby sa o tom nevedelo ...

pravda je taká, že spojlerík je už na lakovaní...bude možno v piatok, možno v pondelok a potom namontovať a budú fotečky :)
bol som na kus reci a .... Vlado je ukecany az az ;)
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

hlavne toho laku ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

fireman píše: bol som na kus reci a .... Vlado je ukecany az az ;)
šak ja tiež viem, že si tam dnes bol... tiež ťa prezradil :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
mazesk
Příspěvky: 349
Registrován: pát bře 05, 2004 11:14
Bydliště: nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazesk »

inak, obdivujem topola, ze sa mu chcelo asi 6-7-8x kazdemu zvlast vysvetlovat ako funguje navigacny system.. vzdy ho vytiahol z vrecka, zapol a zacal vysvetovat.. diky -i :D
Obrázek

lanos 1,5; hatchback 5D; bez výbavy :-)

(stale som tu s vami, aj ked uz velim francuzovi :) )
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

:lol: ja bych se asi taky zeptal :oops:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
nio
Příspěvky: 273
Registrován: pon dub 25, 2005 19:50
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nio »

aaaaa sakra.... to som nevedel ze topol mal navigacny system.... by som si to rad pozrel a nech mi ukaze ako to funguje... :D :D
Casablanca biela - sedan Nexia DOHC s LPG predana :(

Skoda Fabia Combi
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

LIFELIKE píše: márnosť šedivá.... vždy som Trnavu brala ako veľkú dedinu a je to pravda..
Tu sa všetko vie :) .. ani krok nemôžem urobiť, aby sa o tom nevedelo ...
He..
v Bratislave je to to isteee....:mrgreen:

o mojom "novom" aute uz vseci poculi...
..ale videlo ho len 5 ludii..
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Akri píše::lol: ja bych se asi taky zeptal :oops:
Pěkný dobrý večer :D Bez mraků 12 st.
Než se dostanu k navigaci.Tak spojler už mám doma nastříkaný! J e parádní lakýra mi ho přivezl až domů. Teď ještě mudruju za kým jít aby mi ho pomohl přidělat.Ráno moudřejší večera ;)
Teď k té navigaci!
Už jsem to na stránkách popisoval.Letos v únoru jsem jel s Kolouškem do Prahy /pod Ruzyň na jihozápad/ a táhl jsem tři metry dlohý plaťák tak jsem nechtěl přez celou Prahu jenže v Kralupech jsem zakufroval a neměl jsem sebou ani obyč mapu a vyjel jsem stejně ve Zdibech a stejně jsem se motal přez půl Prahy s vozíkem.Jako nebojím se jezdit po Praze ale motat se tam jen tak o to nestojím.Tak jsem sednul k počítači a napsal na všechny adresy mejly.Ozval se mi kamarád z Prahy prodává počítače a mobily.Nabídl mi Acer N-35.Dal jsem za něj 10 500 kč Měl jsem tam už nahranou mapu ČR.Když jsem se rozhodl,že pojedu na Slovensko tak jsam se na stránkách ptal na internetový bazar.Odpověděl mi fireman za co mu ještě jednou děkuji! Našel jsemsi na www.sektor.bazar.sk inzerát a ten mi poslal i Slovensko!
Teď co to umí! Je to vlastně malý počítač spojený s GPS.Kalendář,zápisník/můžete i do něj kreslit/hodiny,kalkulačka zkrátka si tam můžete nahrát i jiné programy. V mapě si zadáte místo výjezdu potom si můžete zadat průjzdní místa ale nemusíte a místo kam chcete jet
Trasa je na mapě barevně odlišena a po trase jak jedete se pohybuje červená šipka.Ukazuje rychlost směr jízdy před každou křižovtkou kde budete odbočovat vás upozorní navolíte si vzdálenosti v metrech.Jestliže
odbočíte špatně tak vás upozorní a jestliže jedete dál tak to okamžitě přepočítá novou trasu.Můžete taky volit výhodnou nebo nejkratší.Můžete nechat mapu stále na sever a nebo se vždy natáčí ve směru jízdy.Větší
města mají i ulice a můžete to použít i pro pěší navigaci dokáže měřit i rychlost chůze.Nebo si zadáte jmeno ulice v některém městě a ono ji to najde.Ale dejte si na stránkách www.acer.cz nebo sk tam se dozvíte víc.
Ono těch navigačních systému je mraky! Ale je to zkutečně dobrá věc!
Já mohu klidně říct,že mě už se zaplatila!To myslím stačí napsal jsem toho už dost!
Tak ať nám jezdí s navigací a nezlobí :P
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

ak to niekoho naozaj zaujíma, tak nech skúsi stránku
http://www.navigator.sk/
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Jasno bez mráčků-10 stupňů
Omlouvám se napsal jsem obráceně adresu.Správně je www.bazar.sector.sk nebo i www.erega.cz www.pocketkim.cz
Ještě jednou pěkný den a ať nám jezdí a nezlobí :P
Odpovědět

Zpět na „Srazy“