Historický Kalendár

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: Historický Kalendár

Příspěvek od xwing »

Tie polatky za auta....Jasne, to moze vymyslet len poslanec-idiot, ktory si moze dovolit najnovsie auta.
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Reklama
 

Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Historický Kalendár

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den :D
Jako léta letí co dodat ! Jako zahlídl jsem na "Atlasu" Spartakiádu . Sám jsem byl na Spartakiádě 1960 :) Dávám sem odkaz s Atlasu
radši bez komentáře jen dodám, že nesmíte všemu věřit co tvrdí o minulé době před převratem !!! Nikdo nás nenutil a sami jsme se museli
snažit ! Já tenkrát byl na Moravě a okresní byla ve Vyškově krajská v Brně no a jeli jsme i do Prahy ! Já tenkrát za Zbrojovku Brno.
Cvičil jsem ve skladbě "Zapalte ohně na horách " Cvičili jsme s děvčaty a měli jsme žíněnky. V tom druhém odkaz naše skladba začíná na třinácti
minutách je tam pochopitelně jen část asi sedum minut. Děvčata byla v zelených kompletech a my zelený slipy a bílý nátělníky .
Co dodat ? Tenkrát salto vpřed i jako vzad i když to vzad mě tolik nešlo ale co dnes bych se zabil :lol: Tenkrát jsme byli mladí a krásní (17-18 )
dnes jsme už jenom krásní :D -i :D -i

Tady na "Atlasu " bez komentáře .
https://sport.aktualne.cz/obrazem-unika ... f6b220ee8/
Tady je ta naše skladba na třinácté minutě.Není celá jen část.
https://www.youtube.com/watch?v=IPl9uwoMGKs
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: Historický Kalendár

Příspěvek od xwing »

Ahoj,

Tiez som som cvicil sprtakiadu, ale o 20 rokov neskor :-)
Zelene trenky, biele tricko, zlte kruhy a svihadlo.
V tejto uputavke uplne na konci :)
https://www.youtube.com/watch?v=MXCo6ZXqRSc
Ale cele vystupenie neviem zial njast.
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Historický Kalendár

Příspěvek od alvin »

My sme v r. 1980 chodili na gympli obzerať spolužiačky, ako nacvičovali tú skladbu na vnútornom dvore v škole, ale pri tých spomienkach na Spartakiadu, si spomeniem, čo mi mamka vravela kedysi, že v tom r. 1955 hlásila Slobodka -".... úbohý,zbedačený ľud je hnaný komunistickým terorom na komunistickú spartakiádu..." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Mamka to vravela s takým dešpektom, že aké nezmysly to hlásili, že oni ako študenti sa strašne tešili,že pôjdu do Prahy, hádam prvý raz v živote bola vtedy v Prahe.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „POKEC“