Tak kolik už jste nasbírali bodů...:-)?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Tak kolik už jste nasbírali bodů...:-)?

Příspěvek od Docent »

Doufám, že se nám to tady nezačne utěšeně plnit hned od 1.7.2006 :lol: .
Reklama
 

Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Já už se učím zapínat světla ve dne a dokonce už přestávám zapomínat je vypínat. Naposledy se mi to povedlo v pátek min. týden, ale startovací kabely to jistily :lol:
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

No, zítra to začíná a jelikož zřejmě pojedu na tuning sraz, kde jich bude určitě spousta čekat, tak mě určitě něco najdou!!! :lol:
Jo a chtěl jsem se zeptat, jestli je od 1.7. povinnost mít ve výbavě reflexní vestu??? Nebo je to jenom na dálnicích, víte někdo??? :roll:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Badger píše:No, zítra to začíná a jelikož zřejmě pojedu na tuning sraz, kde jich bude určitě spousta čekat, tak mě určitě něco najdou!!! :lol:
Jo a chtěl jsem se zeptat, jestli je od 1.7. povinnost mít ve výbavě reflexní vestu??? Nebo je to jenom na dálnicích, víte někdo??? :roll:
Mit ted tuningovy auto, tak ho snad po silnici vozit jen na prepravnim voziku, prece jen riskovat 5 bodu, 5-10 tis. pokuty a 6-12 mesicu zakaz rizeni je docela dost. Sem zvedav, jak budou posuzovat, co je uz zavazne a co jeste ne.
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 240
Registrován: čtv bře 18, 2004 20:38
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin »

reflex. vesta je u nas povinna pouze u firemnich vozidel, ale treba do rakouska musej mit vsichni :idea:
Lanos SE 1.5l 63kw, výfuk Remus,Green kit, posilovač, 2xAirbag,Tlumiče Cobra Rally,Pružiny Enzo -40mm,15" Alutec Zero+195/50 Kumho Ecsta Supra, střešní okno,rozpěrka tlumičů
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

martin píše:reflex. vesta je u nas povinna pouze u firemnich vozidel, ale treba do rakouska musej mit vsichni :idea:
doplním: musí být přístupná z místa řidiče a než vystoupíte (třeba dálnice v Rakousku) musíte si ji obléci v autě.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Včera večer měly švestky manévry...zastavovali mě dvakrát, ale kupodivu nechtěli vidět lékárničku ani náhradní žárovky :D Jenom doklady, prohlídli si espézetky a nazdar...mimochodem nevíte kolik je bodů za to, když člověk nic nespáchá??? :D
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

No oni maj teď policajti tuším zas nějakou akci typu Kryštof, a měla by trvat asi tři týdny pokud se nepletu. :?
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

No, to jsem zvědavej kolik dohromady naše Daewoo Fórum nasbírá bodů :roll: Doufám a věřím, že budeme mít čistý štít!!! ;)
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ja myslim ze pokud vsichni jezdime slusne jako doposud a svitime uz nekolik let stale v lete v zime, neni duvod se obavat.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

milosh píše:Ja myslim ze pokud vsichni jezdime slusne jako doposud a svitime uz nekolik let stale v lete v zime, neni duvod se obavat.
Nebyl bych takovym optimistou, policajti Ti vzdycky muzou neco najit, kdyz budou chtit a clovek je navic tvor chybujici, takze muzes udelat prestupek, i kdyz nechces...
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pravda, kor MP sou kokoti a budou si hrat na dulezity. Nejvetsi krec budou ty prechody...
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

milosh píše:Ja myslim ze pokud vsichni jezdime slusne jako doposud a svitime uz nekolik let stale v lete v zime, neni duvod se obavat.
Bud v klidu Milosi, par bodiku muzes dostat i za minimalni prekroceni rychlosti a to obcas udela kazdej. A kdyz se Ti to povede aspon 1 za rok, tak se Ti bodiky budou porad jen pricitat a nakonec o ridicak prijdes ;).
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Vim, jsou to super vyhlidky, no jeste ze delam v bance, to bude uplatku :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

No jo, potrebovali pridat policistum a ve statnim rozpoctu na to nebylo misto, tak to vyresili takhle. Zkratkou.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“