Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od LordMMX »

Topol, je mi ľúto že to takto dopadlo, hlavné je ale zdravie.

Vôbec ma neprekvapilo, že do teba nabúral Wágenista, takmer 99% nehôd čo som videl doteraz spôsobili wágenisti či už na škodovkách, wágenoch, audinách alebo seatoch. Strýko hovorí že Wágen je modla československa a že 90% vodičov wágenu sú mladíci s ešte vrelým vodičákom.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Reklama
 

Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od rudla »

Ještě mladíci, kteří mají BMW.Ti jsou taky nebezpeční :D
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Laco71 »

Tá druha sprava na tomto michalovskom w.e.b.e je ešte zaujimavejšia:

"Auto skončilo v kukurici ." :o)

:D :lol:
Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Laco71 »

rudla píše:Ještě mladíci, kteří mají BMW.Ti jsou taky nebezpeční :D
Najnebezpečnejší su m.a.g.ori jazdiaci cez dedinu 45 km/h a mimo dediny 65 km/h
Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Kristian_PM »

Laco71 píše:
rudla píše:Ještě mladíci, kteří mají BMW.Ti jsou taky nebezpeční :D
Najnebezpečnejší su m.a.g.ori jazdiaci cez dedinu 45 km/h a mimo dediny 65 km/h
Ja neznášam retardovaných (spomalených) ľudí ani v reálnom živote a nieto ešte na ceste. Sú nepríjemní hlavne pre diaľkových vodičov, ktorí nejdú len kdesi nakúpiť do Lidlu, ale musia ubehnúť 800 km za deň :?
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

Jste oba dva hloupí a jednoho dne se dostanete též do této situace, že budete rádi, když si zajedete pomalou-jistou jízdou do Lídlu a mladší to budou takhle blbě komentovat a je lepší jet na jistotu nežli frajeřit či spěchat a pak někomu zničit život-P :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od hoza »

Kristian_PM píše:
Laco71 píše:
rudla píše:Ještě mladíci, kteří mají BMW.Ti jsou taky nebezpeční :D
Najnebezpečnejší su m.a.g.ori jazdiaci cez dedinu 45 km/h a mimo dediny 65 km/h
Ja neznášam retardovaných (spomalených) ľudí ani v reálnom živote a nieto ešte na ceste. Sú nepríjemní hlavne pre diaľkových vodičov, ktorí nejdú len kdesi nakúpiť do Lidlu, ale musia ubehnúť 800 km za deň :?


To jsou názory achjo.
Každý účastník silničního provozu musí respektovat ostatní, musí předvídat, musí jet tak aby neohrožoval ostatní. A pokud to dokáže může mu být 20 nebo 70 v BMW nebo na kole, na mopedu v traktoru, bagru, náklaďáku a tiráku a provoz bude plynulý a bezpečný. Pokud to nedokáže je nebezpečný a těchto řidičů je většina. To že jedu mimo obec 65 není nebezpečné. Nebezpečné je předjíždění takového člověka. A teď ruku na srdce taky zastavíte když vám někdo volá? Každý den vidím profesionální řidiče s telefonem v ruce......
Ondrapb
Příspěvky: 171
Registrován: čtv říj 29, 2015 14:11
Bydliště: Brno/Veverská Bitýška

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Ondrapb »

Ondrapb píše:
Ondrapb píše:
Ondrapb píše:Tak na začátku ledna mě nabořil 73 letý pán.. Souběžná jízda, já v pravém, on v levém a prostě zatočil volantem.. Bez blinkru, bez ničeho...
Já promačklé levé př. dveře, blatník, odřený nárazník. On na Passatu pomačkaný komplet pravý bok, od předku až po zadek.
Dva týdny ho naháním ať to nahlásí, sliboval že druhý den, volal mu můj mechoš(končí mi technická) - tomu řekl že už to hlásil, když mu volal likvidátor tak tomu řekl že nic hlásit nebude a že nevidí důvod s ním cokoliv řešit.
Tak jsem to nahlásil na PČR k dořešení nehody, volnou hlídku měli až v 8 večer tak jsem tam s klukama tvrdl skoro do 10 :evil:

A hlavně - můžete mít podepsanej euroformulář a neznamená to VŮBEC nic, stačí když tam zavolá a řekne že nerozuměl, byl otřesen, byl na něj činěn nátlak = pojišťovna to stopne a veškeré dokazování je na Vás...
Tak jsem zvědav co vyšetří, dle kluků z PČR je "jasnej" už jen podle poškození vozidel.
Tak po měsíci a půl stále nedořešeno... PČR si jej zvali k podání vysvětlení - nedorazil, když mu volali tak že prý je to daleko a že ani omylem.. Vsetínská PČR požádána o vyslechnutí - zatím bezvýsledně, na výzvy nereaguje. No to jsem zvědav jak to dopadne.
Allianz nic neřeší - jednou měsíčně mu zkusí zavolat, on je pošle někam a to je vše. Člověk by čekal že mu třeba dají termín - vyjádři se do XX a když ne tak budeme plnit poškozenému, zjevně ne, hra na mrtvého brouka zabírá. :evil:
Tak po více než 5 měsících od nehody stále nedořešeno... :
PČR jej nakonec odchytla, měl skoro 2 měsíce na vymýšlení tak přišel s jinou verzí, tuto nemohla PČR jednoznačně vyloučit tak to šlo na úřad a tam to odložili bez možnosti odvolání protože je nepřípustné, aby byl trestán dodatečně za situace kdy jsme nevolali PČR ihned . Co z toho v případě nehody plyne je asi jasné - vždy volat švestky...
Příští týden jdu jako svědek do přestupkového, kde chcou dědkovi dát flast za neprodlené nenahlášení nehody.
Ten zmetek má za posledních 10 let 3 zákazy řízení (1 x těžké ublížení na zdraví, 1 x vybodování, 1 x za nespecifikovaný TČ spáchaný za volantem), pár správních řízení kde mu dali dohromady 50K flastrů a X dalších přestupků...

Allianz celých 5 měsíců pouze pasivně čekala jestli dodám jasný důkaz, nebo jak dopadne správní řízení. Celou věc uzavřeli že se "nepodařilo prokázat". Čekám jak dopadne odvolání, Allianz jasně pochybila viz. https://www.ochrance.cz/aktualne/tiskov ... i-udalost/ . Oni prostě nedělali vůbec nic krom čekání.. Uvidím jak se postaví k odvolání a půjde to buď k finančnímu arbitrovi, nebo přímo jako podnět k ČNB.
VYŘEŠENO - po půl roce. Po mém odvolání pojišťovně konečně svolila k opravě vozu, rozpočet max 19 000 jinak totálka. Viník nehody, navzdory názoru svou soudních znalců stále tvrdí že je poškozený a podal na mě trestní oznámení pro podvod... Vzhledem k tomu že pojišťovna ani úřady nemají pochyby o tom jak to bylo, předpokládám rychlé odmítnutí.. :)
Daewoo Tacuma r. 2000/1,8 - 72 KW, LPG BRC
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od rudla »

To se mi snad jenom zdá co jsi zažil. Dnad to dobře dopadne :PP:
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Jako musel jsem se přihlásit jako "nový člen".Několikrát jsem se spletl a pak už jsem to neřešil ale chci jen dodat ,že nehodu může způsobit i mlaďas. Do mě to napálil maník 39 let a dá se říct "zkušený " ale to je právě to .Jak si někdo začne myslet ,že je "mistr" tak to je konečná !!! Kdo neví tak mi bude 75 a mám obvoďačku která je na mě opravdu přísná a jak já říkám když jdu na "technickou" jako já tak to proberem i spolu. Papíry jsem dělal 20 dubna 1962 a jezdil jsem snad se vším a na vojně i tanky od 34
až T-55 ale dnes už mě obvoďačka přesvědčila ,že mi stačí "osobák". Neříkám ,že jsem neudělal "botu"
a něco jsem nepřehlíd ale jak říkám každý by měl jezdit s pokorou a třeba i počítat ,že udělá chybu ten druhý !!! I dnes jezdím i Prahu a loni jsem jel i Brno a i tam se mi stalo, že jsem spletl pruh a samozřejmě potom nějaký ten kilometr navíc protože to se někdy nedá vracet . Tak vážení nebuďme jak zpíval Werich: "Lidi jsou na lidi jako saně člověk je na člověka jako pes ...."
Ať nám jezdí a nezlobí !
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Slam »

Před pár měsici jsem tudy jezdil i 3x týdně a toho Matize jsem naštěstí nepotkal: :oops:

http://hradec.idnes.cz/osmaosmdesatilet ... zpravy_pos
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Zlý Šunkovec, :( :( :( :( , no 88 rokov už fakt,ale všetko je individuálne, môj otec má 81 rokov, jazdí v pohode dlhé trasy, podľa mňa jazdí rovnako dobre ako pred 40 rokmi, keď sme mali úplne nový Wartburg, ešte by som povedal kľudnejšie, v mladších rokoch jazdil síce bezpečne, to všetká česť,ale dosť nervózne, ak sa dostal za pomalšie vozidlo, musel vždy predbehnúť, hoc nie naslepo a neohrozil protiidúcich vodičov,ale sem -tam aj obmedzil,ale hlavne ,ak neraz riskoval pri tom predbiehaní, tak akurát vlastnú peňaženku, za prípadnu pokutu za prekročenie povolenej rýchlosti pri tom manévri,ale priznajme sa,kto z nás to nikdy neurobil ? Ale taraz jazdí kľudne nikam sa neponáhľa,ako ja keď idem na dlhšiu cestu, v meste ,hlavne po Bratislave sa musí jazdiť systémom brzda-plyn
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

smrteľná nehoda, pri vystúpení šermiarskej skupiny, od nás,zo Slovenska :( :( :( :( ,Karle,ale Tebe to nehrozí,verím
http://hradec.idnes.cz/hrad-pecka-umrti ... -zpravy_eb
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Dík alvin za informaci a upřesnění. Tu zprávu jsem zaregistroval na netu . Je škoda každého života a natoš tak mladého! Jen tak i já jsem v mládí "šermoval "někdy 1953 až 58. /no bylo mi deset a končil jsem když jsem šel do učení / ale chtěl bych vzpomenout našeho učitele byl jim pan Šimůnek a byl to bývalý kadet který se zůčastnil i vzpoury v "Boce kotorský". Pro nás to byl člověk který měl v sobě to vystupování "oficira" a snažil se do nás dostat takové to vojenské vystupování ,které k tomu šermu patří. Vždy chodil ve světlém obleku hůlku špacírku a i když mu tenkrát asi bylo 60-70 tak to byla osobnost ! A když jsme ho potkali ve městě a pozdravili tak se vždy zastavil a odpověděl úklonem hlavy. Rád a s úctou jsem na něj vzpomenul !

https://cs.wikipedia.org/wiki/Vzpoura_v ... orsk%C3%A9
Odpovědět

Zpět na „POKEC“