Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

19 Km přes tři hodino jo? :lol: To tam byla uzávěrka či nehoda, že takový rekordní čas? Pak se nemá člověk rozčilovat a zůstat klidný, že ? :o)
Takže městskou pojedeš jak dlouho? I kdyby jsi nedostal slevu pro studenty :mrgreen: , tak co jsi propálil v autě za ty tři hodiny, tak na autobus by jsi měl a ještě by ti zbylo i na pivo :lol: :lol: :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.

Já tam ale napsal,že ta Praha "jen hodinu a půl" Já sem s Nového Boru !
Přidávám celou mapu !!!

https://mapy.cz/zakladni?planovani-tras ... t=&rt=&rt=
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Richard »

Začal jsem používat Waze - ten tě většinou nenechá stát, pokud nestojí všechno ;) já osobně bych to raději vzal z Mělníka rovnou na dálnici (na tom prvním kruháku rovně přes most) a pak po dálnici až do Troje pak do tunelů Blanka - Strahovský - Zlíchovský a pak na Jižní spojku a do Ikemu..... když budeš mít kliku zastavíš na prvním semaforu až po odbočení z Jižní spojky (pod Krčí) celou dobu jedeš většinou 70, když to jde blbě tak 50, myslím že z Proseka do Krče se dostaneš tak za 15-20 minut, ale nesmí se tam něco stát, jinak tam zůstaneš stát bez možnosti volit objížďku ;) Ale pokud jedeš tak v 8 ráno je to tudy úplně na "ho_no" Objednávej se do Ikemu na poledne a je to v pohodě ;)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

Richarde já se už ztratil než jsem to stačil přečíst :lol: Ještě štěstí, že se nemusí už jezdit dle papírových map a jsou takové vymoženosti jako navigace -i :PP:

Topol mě zmátla ta tvá mapa Ďáblice - IKEM :D :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Nechci s toho dělat román na pokračování ale dal jsem odkaz na II Slovenský sraz v Piešťanech 2005. Bylo to v září takže přesně 13 let. Tam jsem měl už první navigaci a sice PDA a v ní "kreklou" navigaci . Nemluvila jen gonk a přesnost ve městě šla ale venku jsem třeba jel do Ústí nad Labem a tam je silnice vedle Labe no a to mi i ukazovala, že jedu v Labi !!!
Jinak si člověk musí umět poradit. Hned nějak po převratu v 93 jsme byli se známým na montáži točitých schodů, které jsme vyrobili. Vraceli jsme se s Německa už po půlnoci a já podřimoval a najednou stojíme ne křiži dvou silnic okresního typu v polích a nikde žádná cedule a nikde ani světýlko ani třeba záře od města. CHvíli jsme mudrovali a typovali každý jinak kudy dál. Najednou mě napadlo/byla jasná obloha/ že určím směr podle Polárky ! Samozřejmě sever a my museli na východ ! Jeli sme jako od severu tak jsme zatočili do leva a dobrý !!!
Jinak Richarde tu trasu znám mám neteř ve Stodůlkách takže tak možná jednou za rok se u nich stavuji.
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí !

https://www.svetmobilne.cz/forum/forumd ... -PocketKiM

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... &start=105
Ondrapb
Příspěvky: 171
Registrován: čtv říj 29, 2015 14:11
Bydliště: Brno/Veverská Bitýška

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Ondrapb »

https://www.youtube.com/watch?v=Tbywm6PAlZg

Ach jo, kolik takových kokotů ještě potkám (nadávek na pozadí si nevšímejte :D )
Daewoo Tacuma r. 2000/1,8 - 72 KW, LPG BRC
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

Ondrapb píše:https://www.youtube.com/watch?v=Tbywm6PAlZg

Ach jo, kolik takových kokotů ještě potkám (nadávek na pozadí si nevšímejte :D )
Dneska jednoho,jinak každý den v Praze minimálně 1. Většinou má R.Z. U nebo S.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
To už pozoruji dávno. Ono jde o to, že aut opradu přibývá a taky i získání řidičáku /pro ty co mají penize/ není žádný problém !?!?! Jako beru ani já nejsem na 100% a nikdy jsem si to ani nemyslel ale to jsou dnes opravdu triviální úplně nelogické situace . Já říkám nebude dlouho trvat a auta začnou létat a to bude teprve veselo protože jak říká Klaus "o peníze jde vždy až na prvním místě !"
No nic nebudu psát romány ale chce to vždy si vzpomenout na Karola Poláka !!!!!!!!!!!!
Tak ať nám jezdí a nezlobí a ti "KOKOTI" bez nich to holt nejde !!!
Vl.

https://www.lidovky.cz/sport/ostatni-sp ... fotbal_lar
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Ja som včera mal česť pánom Kokotom. Odbočil som pred mostom Apollo doľava na Prístavnú a nakoľko som mienil pokračovať ďalej rovno smerom k Slovnaftu, dal som pravé smerovku. Čierny Peuge-o-ot, so značkou TT- bol dostatočne vzdialený na to,aby mi to umožnil,ale on naopak pridal, aby mi to znemožnil, Utrúsil som niečo na nejho adresu, a po jeho minutí ma v pravom pruhu som sa zaradil.. Ale aké bolo moje prekvapenie,ked na konci ulice, pri benzínke Jurki, vodič zmieneného Pažouta, , čo obehol tým pravým pruhom,okolo prístavu, rad aut v ľavom pruhu čakajúcich sa na zaradenie na diaľnicu a chcel sa vtesnať dopredu. Fakt, čistý kokot,dúfam,že ho nepustil nikto :lol: :P . Zrejme jeho životné heslo je "Drzým patrí svet",ale nie všade to platí
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Karol W
Příspěvky: 15
Registrován: čtv led 15, 2009 18:04
Bydliště: Kúsok od Brezna

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Karol W »

Prajem dobrý deň všetkým.

Nebolo to síce dnas, ale už 8.11. o 7:35 v 23 rokoch s nalietanýmí 423 393 km ma navždy opustila Nexia. Skončila STK a EK a nebola šanca prejsť kontrolami. Na šroťáku som odovzdal technický, servisák vytiahol značky, ucvikol akumulátor a za minútu drapák chytil Nexiu za strechu a šupol ju do kontajnera. Za pol hodiny som mal papier pre poisťovňu, papier o vyradení z evidencie a bolo vymalované.

Nexia ma nikdy nenechala na holičkách, chodieval som pravidelne za dcérami do južných Čiech. V zime, v lete, bez problémov. Bude mi chýbať.

Nebudem si tu rušiť konto, občas sem prídem. Bolo tu fajn.

Prajem Vám všetkým veľa km bez problémov.

S pozdravom

Karol
Nexia GLE 8V parkovací asistent, M-HUD, tempomat, K&N filter, zatváranie okien s DO.
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od LordMMX »

Karol to je mi ľúto :( keby si sa bol ozval, vybavili by sme ešte jednu TK v lučenci u známeho. Ja som u neho prešiel aj s "fúrikom".
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3597
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od conpet »

Oni ty Daewa byly sice jednoduchý ale taky spolehlivý a za levno opravitelný, proto stále držím Matize i Leganzu -i -i
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Slam »

Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od milosh »

Druhej dedek pres 70 co zpusobil behem 24h smrtelnou nehodu. Jako nevim, ale kdyz se na to rizeni uz necitim, tak dam papiry do cistirny a jezdim vlakem.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Arendal »

Moje a pak kamarádova nubira to má za sebou :cry: :evil:
Nová majitelka ji rozmlátila v podstatě ihned po zakoupení
Obrázek
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“