Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od smire666 »

Hej, má tam hydrauliku, benzíny majú elektrický posiľňovač.
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

Jen, že dneska je toho Spamu trochu více jak obvykle, takže nelze to nějak ochránit? :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

smire666 píše:Hej, má tam hydrauliku, benzíny majú elektrický posiľňovač.
Tak pak bych to viděl na Servopumpu,že by oděšlo řízení a takhle blblo se mi nezdá.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Ondrapb
Příspěvky: 171
Registrován: čtv říj 29, 2015 14:11
Bydliště: Brno/Veverská Bitýška

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Ondrapb »

Tak na začátku ledna mě nabořil 73 letý pán.. Souběžná jízda, já v pravém, on v levém a prostě zatočil volantem.. Bez blinkru, bez ničeho...
Já promačklé levé př. dveře, blatník, odřený nárazník. On na Passatu pomačkaný komplet pravý bok, od předku až po zadek.
Dva týdny ho naháním ať to nahlásí, sliboval že druhý den, volal mu můj mechoš(končí mi technická) - tomu řekl že už to hlásil, když mu volal likvidátor tak tomu řekl že nic hlásit nebude a že nevidí důvod s ním cokoliv řešit.
Tak jsem to nahlásil na PČR k dořešení nehody, volnou hlídku měli až v 8 večer tak jsem tam s klukama tvrdl skoro do 10 :evil:

A hlavně - můžete mít podepsanej euroformulář a neznamená to VŮBEC nic, stačí když tam zavolá a řekne že nerozuměl, byl otřesen, byl na něj činěn nátlak = pojišťovna to stopne a veškeré dokazování je na Vás...
Tak jsem zvědav co vyšetří, dle kluků z PČR je "jasnej" už jen podle poškození vozidel.
Přílohy
IMG_20170106_122240.jpg
Daewoo Tacuma r. 2000/1,8 - 72 KW, LPG BRC
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od TIBI77 »

Petr S. píše:
smire666 píše:Hej, má tam hydrauliku, benzíny majú elektrický posiľňovač.
Tak pak bych to viděl na Servopumpu,že by oděšlo řízení a takhle blblo se mi nezdá.
Ahojte.Je to servo pumpa.Musi ist nova.Cakame kym dorazi???
2.0 VCDI LT+ 2013
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

Ondrapb píše:Tak na začátku ledna mě nabořil 73 letý pán.. Souběžná jízda, já v pravém, on v levém a prostě zatočil volantem.. Bez blinkru, bez ničeho...
Já promačklé levé př. dveře, blatník, odřený nárazník. On na Passatu pomačkaný komplet pravý bok, od předku až po zadek.
Dva týdny ho naháním ať to nahlásí, sliboval že druhý den, volal mu můj mechoš(končí mi technická) - tomu řekl že už to hlásil, když mu volal likvidátor tak tomu řekl že nic hlásit nebude a že nevidí důvod s ním cokoliv řešit.
Tak jsem to nahlásil na PČR k dořešení nehody, volnou hlídku měli až v 8 večer tak jsem tam s klukama tvrdl skoro do 10 :evil:

A hlavně - můžete mít podepsanej euroformulář a neznamená to VŮBEC nic, stačí když tam zavolá a řekne že nerozuměl, byl otřesen, byl na něj činěn nátlak = pojišťovna to stopne a veškeré dokazování je na Vás...
Tak jsem zvědav co vyšetří, dle kluků z PČR je "jasnej" už jen podle poškození vozidel.
Hlavně že tvrdí,jak euroformulář do škody 100000 stačí. Držím ti palce,at ti to dobře dopadne. Já prošel něčím podobným,akorát jsem volal Polici Č.R. hned,takže už mám auto skoro hotové.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

Taky jsem kdysi tak dopadl, že viník nic nenahlásil a když jsem zavolal na jeho pojišťovnu, že oni s tým nic neudělají, že na to nemají žádnou páku jak to ovlivnit a prý to mám řešit s asociaci pojišťoven, takže naštěstí zapracovala moje pojišťovna a po tahanicích jsem to měl nakonec vyřízený, takže asi fakt je nejlepší zavolat a počkat na policii -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Ondrapb
Příspěvky: 171
Registrován: čtv říj 29, 2015 14:11
Bydliště: Brno/Veverská Bitýška

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Ondrapb »

Chlapi,
dávejte si bacha v jakém stavu máte auta...
Tacuma je OK ale i tak kluci kontrolovali rozměry pneu co tam mám, hloubku vzorku... Oni to musí dělat a pojišťovny po tom jdou jak po flusu, kdybych měl místo opláckých 195/60 obuté 195/65 jak jsem měl v plánu tak jsem v prdeli a šlo by to celé za mnou.
Znám dva lidi co to takhle už odsrali.. Jeden měl na Bávu jiné ET na discích, neřešili by to, jenže ten disk se při bouračce zlomil a když už to bylo vidět - švestky nafotili a pojišťovna mu z havarijka pokrátila škodu o 60%(š byla 300 000,-).
Druhý s nějakou starou SUV Toytou sundal funglovku Superba. Teď splácí 3/4 mega, na autě měl totiž pevnostní nárazník(rám) a jiná kola. Pojišťovna odmítla plnit = vozidlo nebylo způsobilé pro provoz na komunikacích - ani jedno neměl zapsané v TP.
Daewoo Tacuma r. 2000/1,8 - 72 KW, LPG BRC
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

Ondrapb píše:Chlapi,
dávejte si bacha v jakém stavu máte auta...
Tacuma je OK ale i tak kluci kontrolovali rozměry pneu co tam mám, hloubku vzorku... Oni to musí dělat a pojišťovny po tom jdou jak po flusu, kdybych měl místo opláckých 195/60 obuté 195/65 jak jsem měl v plánu tak jsem v prdeli a šlo by to celé za mnou.
Znám dva lidi co to takhle už odsrali.. Jeden měl na Bávu jiné ET na discích, neřešili by to, jenže ten disk se při bouračce zlomil a když už to bylo vidět - švestky nafotili a pojišťovna mu z havarijka pokrátila škodu o 60%(š byla 300 000,-).
Druhý s nějakou starou SUV Toytou sundal funglovku Superba. Teď splácí 3/4 mega, na autě měl totiž pevnostní nárazník(rám) a jiná kola. Pojišťovna odmítla plnit = vozidlo nebylo způsobilé pro provoz na komunikacích - ani jedno neměl zapsané v TP.
Jo já díky technické mám ted zimní 205/60/15,ale měl jsem 195/65/15. Letní musím pořešit. Mám 16 a musím je nechat zapsat.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
baster
Příspěvky: 35
Registrován: úte led 24, 2017 19:23
Bydliště: Jirkov

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od baster »

Zdravím klubáky :PP: , mám možnost koupit od tátovo známyho Cruze 1.6 83 kW najeto 110tis. rv. 2010. auto je celou dobu garážovaný, nikdy nebylo na myčce, pouze ručně mytý, servis pouze v autorizáku. Byl jsem se s tím svezt a už jsem si i smířil s tím, že to je celkem lenoch. Chci se zeptat na co ty auto nejvíc trpí a jak je to s dílama. Koukal jsem po výfucích a docela problem, tak se chci zeptat tady, jak to řešíte a jak to vidíte do budoucna. Děkuji za názory :)
Chevrolet Cruze 1.6 83kW LS plus rv. 2010
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

baster píše:Zdravím klubáky :PP: , mám možnost koupit od tátovo známyho Cruze 1.6 83 kW najeto 110tis. rv. 2010. auto je celou dobu garážovaný, nikdy nebylo na myčce, pouze ručně mytý, servis pouze v autorizáku. Byl jsem se s tím svezt a už jsem si i smířil s tím, že to je celkem lenoch. Chci se zeptat na co ty auto nejvíc trpí a jak je to s dílama. Koukal jsem po výfucích a docela problem, tak se chci zeptat tady, jak to řešíte a jak to vidíte do budoucna. Děkuji za názory :)
Výfuk problém není,Spey servis na Proseku bezproblémů dodá. Připrav se na to,že to moc nejede a spotřeba je někde okolo 8 litrů. Jinak je Cruze celkem povedené auto,ale záleží od kusu. Někdo má problémů hromadu,někdo mění olej a dolévá benzín a jezdí.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
baster
Příspěvky: 35
Registrován: úte led 24, 2017 19:23
Bydliště: Jirkov

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od baster »

Tak s tímhle žádný problémy nebyly. Našel jsem nakou stránku kde maj na Cruze Bosal, tak snad budou furt dostupný. Tenhle má výbavu LS plus, tak tam ty elektroniky moc není. Co jsem četl, tak někdo má problém s bezklickovym přístupem.
Chevrolet Cruze 1.6 83kW LS plus rv. 2010
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Ondrapb píše:Chlapi,
dávejte si bacha v jakém stavu máte auta...
Tacuma je OK ale i tak kluci kontrolovali rozměry pneu co tam mám, hloubku vzorku... Oni to musí dělat a pojišťovny po tom jdou jak po flusu, kdybych měl místo opláckých 195/60 obuté 195/65 jak jsem měl v plánu tak jsem v prdeli a šlo by to celé za mnou.
Znám dva lidi co to takhle už odsrali.. Jeden měl na Bávu jiné ET na discích, neřešili by to, jenže ten disk se při bouračce zlomil a když už to bylo vidět - švestky nafotili a pojišťovna mu z havarijka pokrátila škodu o 60%(š byla 300 000,-).
Druhý s nějakou starou SUV Toytou sundal funglovku Superba. Teď splácí 3/4 mega, na autě měl totiž pevnostní nárazník(rám) a jiná kola. Pojišťovna odmítla plnit = vozidlo nebylo způsobilé pro provoz na komunikacích - ani jedno neměl zapsané v TP.
Ja tam dávam vždy ten istý rozmer,ako namontoval výrobca, len inú značku a mám pokoj :D :lol: Pôvodne Kumho som nahradil najprv FULDAmi a teraz SAVAmi
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Rudolf Š. »

baster píše:Tak s tímhle žádný problémy nebyly. Našel jsem nakou stránku kde maj na Cruze Bosal, tak snad budou furt dostupný. Tenhle má výbavu LS plus, tak tam ty elektroniky moc není. Co jsem četl, tak někdo má problém s bezklickovym přístupem.
Tak s bezklíčovým přístupem a startem jsem měl problém já, 2x mi auto museli odtáhnout. Teď už problém nemám... raději jsem to prodal :-) ale těch problémů jsem tam měl víc -P -P
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

Jenže ty jsi výjimečný :lol: , Aveo-Cruze a spíše taková černá kaňka na bílém papíře, protože kolik Cruzáku mělo fakt doopravdy nějaké vážné problémy? By se dalo spočítat na jedné ruce -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „POKEC“