Kupa PDA s GPS

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Garmin není špatná volba, ve světě navigací je to pojem. Akorát mně se*e, co dokáží naši obchodníci napsat, aby něco prodali - viz ta vodotěsnost jako "mínus"...

Pojišťovna UNIQA má teď do konce roku akci, kdy nabízí lidem, kteří nebourali, větší bonus, než na jaký by normálně měli nárok. A v rámci té akce mají nějakou soutěž o navigaci Pionner, týdně losují dva klienty, co si uzavřeli nové pojištění...

Tak jsem se podíval, co o té navigaci píše prodejce, a málem jsem se umlátil smíchy...

Celá Evropa, 30 států na 1 GB kartě - TomTom má jenom Západní Evropu na 2 GB...
Přístroj má slot na 1 GB paměťovou kartu - hm, a proč tam nejde dát karta o 2 GB?
Mapy jsou na kartě přehledně uspořádány - to je největší hlod, jak lze mapy na kartě uspořádat nepřehledně?
Reklama
 

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

V.Brousek píše:Navigace - hračička za pár tisíc - to já nepotřebuji - vystačím si s klasickou mapou a když nevím , tak se zeptám . Třeba i Obrázek
Docela by mne zajímalo, jak se zeptáš na 3proudé dálnici v jednom směru, kde jsou dvě odbočky těsně za sebou? A co uděláš, když tu správnou odbočku přejedeš? Samozřejmě to jde vyřešit i bez navigace, sám jsem to zažil, když kolega, který řídil, jel jako debil a nestačil se u Frankfurtu nad Mohanem včas zařadit do odbočovacího pruhu...
Vyptávat se v liduprázdném Frankfurtu v 11 večer na správnou cestu k hotelu na druhém konci města byla fakt hlína :evil: .
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Nevím jestli jsem to tady už někde nenapsal ale hned po převratu jsme jeli v německu a v noci a zkratkou.Najednou jsme přijeli na klasiku kříž a v polích a bez cedulí a kam teď :( Ještě,že bylo jasno,našel jsem si jak mořeplavci Polárku a směr na východ a bylo to :lol: :lol: No a ty pruhy.To už jsem měl ještě PocketKima a jel jsem na jihu Prahy no a samozřejmě jsem se netrefil na jižní spojce nebo jak se tomu tam říká a točil jsem se někde na Zbraslavi teď už nevím deset nebo patnáct km :( A jinak rozlišení to už dneska jsou i lesní cesty takže zařazení do pruhů je samozřejmostí.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Navigace

Příspěvek od Vazoun »

Nazdar klucí a dívky - příznivci vozidel zn." Daewoo".Už
pro cestu na 1.slovensko - český sraz na Maniskou,jsem
si s babí pořídil "navigaci TOMTOM ONE "a musím přiznat
že ač neznalý tohoto zařízení,jsme tam dorazili zcela bez
problémů.Horší to bylo ovšem po dalších toulkách po SK
neb TOM TOM má pouze 16% mapu Slovenska což je
velice málo.Proto jsme využili ochotu našeho kolegáčka
" Pepina "alias " PEHA "který nás se svou velice laskavou
manželkou vlastně doprovodili až na místo kam jsme
potřebovali.Musím přiznat že si tenkráte udělali zajíždku
asi 50 km, za což jim opětovně velice děkujeme a takové kolegiality si velice vážíme :lol: jinak dnes, kdy už
si dokáži tu navigaci nařídit tak ,aby mne spolehlivě a vždy dovedla kam potřebuji po naší republice,nyní již zrovna jako kolegáček " Topol " na tu navigaci nedám
dopustit.Chce se s tím pouze zžít a je to perfektní.Každý
sebezapeklitější kruhák třeba i pětinásobně za sebou,
s přehledem projedu spolehlivě zrovna jako řazení do
jednotlivých pruhů a podobně.Když si tam namačkám
i čp a ulici - dovede mne tam spolehlivě ale to hlavní je,
že to babí šetří unavené oči,to mi věřte.Zdravím i ty
největší škarohlídy na foru - nekouřím a nepiju proto na
to mám :lol: :lol: čau " Vazoun " :lol: já také nikomu
nezávidím a netvrdím ,že jsou to vyhozené korunky :!:
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

No jo, Vazoune, když jezdíš v autě s ženskou, tak je navigace prostě NUTNOST :lol: . Tohle jsem právě zkopíroval z diskuze na navigovat.mobilmania.cz:

Taktéž je navigace potřeba, když máte sice mapu, ale na místě spolujezdce sedí ženská. Mezi ženskou a mapou je nulová kompatibilita.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Teda Docente mírně řečeno jseš ÚŇ a to je mírně řečeno!!!Vazounovu paní znám a je možný,že by ti o navigaci mohla dát lekci!!!
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Docente Docente, někdy zkus popřemýšlet co říkáš....Vazounovu paní neznáš a nemáš nejmenší páru o její schopnosti navigace...nicméně vzhledem k tomu, že trefili pokaždý na sraz - ať už kamkoliv - tak to bude dobrý ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

To chce klid

Příspěvek od Vazoun »

To chce chlapci klídek a nožky v teplounku, očekával jsem tuto reakci a zrovna od toho - kterýho neznají ani všichni klucí z okolí Prahy. Natož aby se pan kolega přijel podívat mezi nás někam dál :lol: zdraví " Vazoun "Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Docent umi akorat kritizovat a mit blby kecy a na sraz nikdy neprijel a neprijede...
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Miloši, když už máš sám HoSiP (Hovno Si Pamatuju), tak se zkus optat aspoň ostatních, co touhle nemocí netrpí.
Na rozdíl od tebe mám možná blbý kecy, ale zase nemám ve svých kategoriích na poi.cz pietschoviny jako ty :twisted: .
Zkus se zeptat někoho, kdo se vyzná v navigaci, kde je třeba HK Partner na Čistovické v Praze... Ale fakt to není tam, kams ho umístil.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Docent píše:Miloši, když už máš sám HoSiP (Hovno Si Pamatuju), tak se zkus optat aspoň ostatních, co touhle nemocí netrpí.
Na rozdíl od tebe mám možná blbý kecy, ale zase nemám ve svých kategoriích na poi.cz pietschoviny jako ty :twisted: .
Zkus se zeptat někoho, kdo se vyzná v navigaci, kde je třeba HK Partner na Čistovické v Praze... Ale fakt to není tam, kams ho umístil.
Nojo, ze maj blbe adresu na mapy.cz to neni muj problem, od tohotam jsou lidi co to opravi a poslou presny info ne? :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No Docent byl na 1. srazu na Baldovci...to jen pro pořádek...
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Docent píše:Miloši, když už máš sám HoSiP (Hovno Si Pamatuju), tak se zkus optat aspoň ostatních, co touhle nemocí netrpí.
Na rozdíl od tebe mám možná blbý kecy, ale zase nemám ve svých kategoriích na poi.cz pietschoviny jako ty :twisted: .
Zkus se zeptat někoho, kdo se vyzná v navigaci, kde je třeba HK Partner na Čistovické v Praze... Ale fakt to není tam, kams ho umístil.
Pěkný den :D
Teda Docente kde jsi ??? Snad jsi se neurazil?? Člověk si někdy rejpne ale jestli ses urazil tak to mě NE--R :twisted: Docela mě tady scházíš!!!
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo R. »

Topol píše:
Docent píše:Miloši, když už máš sám HoSiP (Hovno Si Pamatuju), tak se zkus optat aspoň ostatních, co touhle nemocí netrpí.
Na rozdíl od tebe mám možná blbý kecy, ale zase nemám ve svých kategoriích na poi.cz pietschoviny jako ty :twisted: .
Zkus se zeptat někoho, kdo se vyzná v navigaci, kde je třeba HK Partner na Čistovické v Praze... Ale fakt to není tam, kams ho umístil.
Pěkný den :D
Teda Docente kde jsi ??? Snad jsi se neurazil?? Člověk si někdy rejpne ale jestli ses urazil tak to mě NE--R :twisted: Docela mě tady scházíš!!!
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Mě nééééé :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak hoši a už som aj já navi lebo došiel ježiško síce predčasne ale potešil ma MIO c 720 a máto aj antiradárek a DVD teraz sa s ním zoznamujem ale je topekná hračka a hlavne cena je dovezený z vonka a o viac ako polovičku lacnejší ako u nás v obchodoch :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.pcexpert.sk/gps-navigacia/mi ... y-cz-sk-eu
Odpovědět

Zpět na „POKEC“