Kupa PDA s GPS

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

To vypada hodne zajimave ale ten antiradar jsem tam nejak nevycetl???
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Oni tam píšu že kamery ale je to tak že si nastavíš tri druhy má to stacionár,mobilný a taký čo je na semafóre no a je tam vizuálné aj hlasové upozornenie no zatial v tom tápem lebo manuál je len na CD a nenormálne velký a nakolko som ješte navigáciu nevidel tak by som momentálne zablúdil aj s týmto ale film som si už púšťal :lol: :lol: :lol:
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Teda Pepo ty to máš pěkně zařízený tvoje paní má narozeniny a ty dostaneš dárek.Jinak se podívej na tuto adresu.Je to česká adresa ale nějaké programy jsou i pro Slovensko. Jinak kvuli tomu se právě slovně napadli Miloš a Docent oba totiš tam májí svý děti/prográmky/ no a Docent vyčetl Milošovi že tam nějakou adresu nemá přesně.I když on to vzal z nějakého podkladu kde ta chyba byla.Jinak já to mám nahraný od obou a mám tam i slovenské jeskyně a termální koupaliště :lol:

http://www.poi.cz/index.php?poi=kateg1& ... kt_dat_DES
Tak ať ti slouží a nám všem jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1024
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

Trochu to tu ozivim :lol:
Na SK mal (este aj ma, tusim do 29.6) jeden super-hypermarket povodom z Francuzska akciu. Za 2499 slovenskych gresli predavaju GPS Orava GPS-007. Aj ked znacka je rydzo slovenska, v skutocnosti je to vyrobene v Cine a Orava je znacka obchodneho zastupenia tej firmy na SK. Ja, ako spravny chlap(ec) som tuto hracku hned kupil :D K tomu este 2GB SD karta za 299. Narval som do toho iGO s mapami celej Europy. Skusenosti:
- velmi citlivy GPS prijimac, v panelaku 2 metre od okna je spolahlivo chyteny
- vcelku rychly. Ma to v sebe nejaky 400Mhz procesor, bezi to na WindowsCE net core 4.2
- pohodlny na ovladanie, 3.5" dotykovy LCD displej 240 x 320
- celkom presny, este som nevidel, ze by sa poloha na displeji vyraznejsie odlisovala od skutocnej polohy
- dost presna navigacia, hlasova navigacia spolahliva, vzdy vcas upozorni na krizovatku
- velmi podrobne mapy, vacsie mesta vratane cisel domov, kopec POI (points of interest), kde je takmer vsetko, od parkovisk, cez zastavky MHD, nemocnice, pumpy ... Celkovo ten SW zabera asi 1.4 GB
Multimedia:- prehrava to snad uplne vsetko
- video formaty:WMV9, MPEG4, DivX 5.0, 4.0, 3.11, XviD a MPEG2 až do rozlíšenia 320 x 240, WMV, .ASF a AVI
- audio formaty: WMA9, MP3 s dátovým tokom až do 320 kb/s a WAV
- prezeranie fotiek
- vie to E-book

Za tu cenu skutocne dobra hracka. Jednou velkou nevyhodou je, ze to nie je PDA ale PNA. Tak sa s tym nic vela robit neda :? Ale vyvazuje to ta moznost prehravania filmov. Ked nebude treba navigovat, decka aspon miozu pozerat rozpravky. Nenudia sa a v aute je klud :lol:

p.s.: Ponukaju k tomu aj SD kartu s oficialnym SW iGO vratane map celej Europy. Len ta cena: 2999 Skk :? Esteze mame internet :lol:
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaqa

Příspěvek od simone »

ja som si terazky upgradoval na new IGO8
http://www.i-go.com/en/news/index.php?aid=110
mam mio a701 a výhoda pda s gps je v tom že sa to da využiť vlastne nato čo si tam nahráš do windowsu
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: aaqa

Příspěvek od milosh »

simone píše:ja som si terazky upgradoval na new IGO8
http://www.i-go.com/en/news/index.php?aid=110
mam mio a701 a výhoda pda s gps je v tom že sa to da využiť vlastne nato čo si tam nahráš do windowsu
ja ho mam taky ale krom hezci grafiky nevidim vyhodu proti Tomikovi kteryho pouzivam uz par let.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Milosi ale tomik nemá mapy pre bulgharsko,rumunsko a ukrajinu a né štáty bývaleho bloku :( a igo robí pravidelne upgrade svijích máp
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: aaa

Příspěvek od milosh »

simone píše:Milosi ale tomik nemá mapy pre bulgharsko,rumunsko a ukrajinu a né štáty bývaleho bloku :( a igo robí pravidelne upgrade svijích máp
no asi tak, tam ja nejezdim a jde mi hlavne o Cechy 8) aby byly aktualni kruhove objezdy dalnice atd...
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Co by taky dělal milosh v Asii, že jo :lol: ?
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Re: aaqa

Příspěvek od Telekom [Bot] »

milosh píše:ja ho mam taky ale krom hezci grafiky nevidim vyhodu proti Tomikovi kteryho pouzivam uz par let.
Jedna z těch dvou navigací píše název jistého města jako "Trest", druhá jako "Třešť". Ale třeba to pro tebe nevýhoda není, mej se :twisted: !
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: aaqa

Příspěvek od milosh »

Reinkarnace Docenta píše:
milosh píše:ja ho mam taky ale krom hezci grafiky nevidim vyhodu proti Tomikovi kteryho pouzivam uz par let.
Jedna z těch dvou navigací píše název jistého města jako "Trest", druhá jako "Třešť". Ale třeba to pro tebe nevýhoda není, mej se :twisted: !
to mi je u prd ani do jednoho nejedu :lol:
a hlavne igo8 ma silene ovladani nastaveni trasy to je skoro na manual, nenasel jsem volbu planovani trasy jako to ma tomik :roll: kdy zadam klido i bez signalu odkud kam a kudy jedu a pak kdyz mam signal gps hned frcim, ale pravda, venoval jsem se tomu tak hodku 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
blackjohn
Příspěvky: 559
Registrován: čtv čer 08, 2006 11:29
Bydliště: Soběslav

Re: Kupa PDA s GPS

Příspěvek od blackjohn »

Plánování trasy má i Igo8(Trasa->Upravit trasu), bere se poslední bod, kde si byl, jinak se vezme GPS. Já zkoušel už spousty navigací v několika PDA a vždycky jsem se vrátil k IGO8, asi má nejvíc možností konfigurace(skiny-pro hračičky).
Ale jinak dojedete s každou navigací, hlavně když jsou aktuální mapy.
Citroen C4 Grand Picasso 1.8i, 92kW
Daewoo Tacuma 1.8i, 66kW
Daewoo Espero 1.8i, 70kW ...opustilo nás v nedojetých 133tkm
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Kupa PDA s GPS

Příspěvek od milosh »

Nejlepsi navigace je vestavena -i nemusi se nic lepit na okno, tahat napajeni kolem radicky atd.. Aktualizace sice 1x rocne ale zase tolik silnic u nas za rok nepribude ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
blackjohn
Příspěvky: 559
Registrován: čtv čer 08, 2006 11:29
Bydliště: Soběslav

Re: Kupa PDA s GPS

Příspěvek od blackjohn »

Ta vestavěná vypadá nejlíp, ale je to docela lákadlo pro zloděje. A je o dost dražší, třeba 20 tisíc a za to si koupím radši Espero :)
Citroen C4 Grand Picasso 1.8i, 92kW
Daewoo Tacuma 1.8i, 66kW
Daewoo Espero 1.8i, 70kW ...opustilo nás v nedojetých 133tkm
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupa PDA s GPS

Příspěvek od Docent II. »

Silnic sice tolik nepřibude, ale zato mraky kruháků, obrátí se jednosměrky, někam se dají zákazy vjezdu, aby auta nerušila zasloužené soudruhy ve spánku...
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Odpovědět

Zpět na „POKEC“