Kupa PDA s GPS

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

dobre odpovim si sam :D
uz jsem to rozchodil diky foru o symbianech.chybel mi jeden soubor v mape.je to soubor mid a ten se da smazat pri prehravani pisnicek kdyz nehraje.ja to nebyl ale majitel prede mnou.
tak diky je to pro vsechny
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

ja mam nokii 6300, tam by to taky neslo? kdyz si koupim BT modul?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no musi to mit operacni system a ten 6300 nema takze je mi lito.
ale funguje mi to jako klasicka navi jen ten displej neni tak velky.jenze navi pouzivam jen obcas a tak to naprosto staci.za ty penize uplne v poho
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

palikx píše:dobre odpovim si sam :D
uz jsem to rozchodil diky foru o symbianech.chybel mi jeden soubor v mape.je to soubor mid a ten se da smazat pri prehravani pisnicek kdyz nehraje.ja to nebyl ale majitel prede mnou.
tak diky je to pro vsechny
Ty by sis tady vystacil uplne sam vid :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Tě zdravím Akri ty teď na fóru moc nejsi vidět :cry:Dřív to bylo i deset příspěvků a teď na nás kašleš :lol:
Jinak jsme na navigaci tak jsem si všimnul že Mounfield vyprodává :?

http://www.mountfield.cz/satelitni-navi ... par-korun/
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Až budu jezdit na kole

Příspěvek od Vazoun »

Až budu jezdit na kole,tak už to nebudu potřebovat,protože dlouho jezdit nevydržím ! Škoda že za ty prachy to nedělají do našich vozítek :lol:
Zdravim Vás všechny vespolek a přeji hezký den " Vazoun " :lol: :lol: Obrázek
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Navigace - hračička za pár tisíc - to já nepotřebuji - vystačím si s klasickou mapou a když nevím , tak se zeptám . Třeba i Obrázek
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Máš recht...já to taky dělám tak...a dokonce jezdím i bez mapy.... :lol: :lol: teda spíš jsem jí zapomněl v druhým autě, když jsem jel do Opočna z Pardubic a nevěděl jsem kudy :lol: :lol: Ale trefil jsem ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Mám navigátorku

Příspěvek od Vazoun »

Máte klucí oba pravdu, ale já jsem se zapoměl přiznat,že vlastně mám navigaci, když jedem někam kde to neznáme a na delší trasy,abych já
nemusel čučet do mapy tak mne naviguje moje bábinka a vždy velice
spolehlivě :lol: kam potřebujem tam dojedem :lol: zdraví " Vazoun " :lol:
Hezký den přeji všem na foru.Obrázek
--------------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

navigace

Příspěvek od Serpico »

....to Vazoune Brita, naše bývalá fena se vždy předtím, než jsme kamkoli dojeli na houby - domů - k příbuzným vždy probudila i když neviděla na cestu a spala to je GPS.....jo a z manželkou - to je s navigací docela zábavný....v cizině jsme v jiném pruhu atd.,....


Mějte se fajn Obrázek
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Nejdřív ta navigace v Mounfildu je opravdu dobrá na kolo,motorku a i pěší turistiku a už ani nejsou.Je jen černobílá a nemá zvuk.
Ale jinak k navigaci je to věc názoru.Já ji teda mám a nedám na ni dopusit.Někdy když jedu sám i na známé trase tak si ji zapnu a pan Miloslav mi dělá společnost :lol: A když jste v cizém městě tak je dobrá!Je to samozřejmě taková jak říkám berlička.Ale to je víc věcí bez kterých člověk může existovat ale ulechčují život.Sice tady nejde o život ale vždy při takových debatách si vzpomenu na kamaráda který neuznával mobil a jiné vylepšení.A asi před pěti lety na chalupě měl příhodu a nemít tenkrát jeho žena mobil tak kdoví jak by to sním tenkrát dopadlo když by nepřijela rychlá!No nic je to každého věc ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Jasně, že navigace je dobrá...táta si jí půjčil od známého na cestu na sraz Baldovec a nemohl si to vynachválit....Já jen, že ještě tolik nejezdím tam, kde to neznám, takže mi stačí mapa, ale řekl bych, že časem nad navigací začnu taky přemýšlet ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Takže vážení koupil jsem si tuto!Nekoupil jsem novou ale starou asi čtyři měsíce a za pět tisíc a i s kartou západní Evropy!!! Nahrané mapy se můžou aktualizovat.Rovněž jak jsem psal radary a taky se nechají aktualizovat ale i různá jiná zajimavá data.Odkaz rovněž přidávám.Je teda dobrá má SIRF III pozici chytne i místnosti stačí oknko!!! Jako všechno má své přednosti i nedostatky.Jenom nemá Slovensko ale to si dokoupím letos už tam nepojedu no a příští rok snad našetřím.Takhle jak jsem to koupil tak by to bylo přez desítku!!!
http://www.kasa.cz/pocitace-prislusenst ... -nuvi-300/
http://mobilni-telefony.internethity.cz ... poslat.y=6
http://www.poi.cz/
Ať nám jezdí a nezlobí :P
PS: Baldovec jsem si už uložil až před hospodu :lol: Nechá se ukládat přez souřadnice takže je to na metr!
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Tak jsem kouknul na ten odkaz, ale tohle bych viděl u autonavigace jako šílený mínus :lol: :
* přístroj není odolný vůdči vodě
Když utopíte o tisícileté povodni auto, tak to nepřežije ani navigace :lol: .
A když už máte ty navigace, tak stahujte body zájmu z http://www.poi.cz, ať si člověk nemyslí, že to dělá zbytečně ;) .
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Teda Docente udělal jsi mi radost,že jsi se ozval :P Ale že to není na vodu tak to je ta nejmenší chyba.Když utopíš auto tak nějaká navigace která se vlastně nechá vyndat během pár vteřin?To není pevně zabudovaný!!!Ale jak jsem to tady už psal každý další příslušenství je jakási berlička ale uvědomte si že když začínaly auta tak i ZPĚTNÝ ZRCÁTKO byla frajeřina a teprve když se ukázalo,že je to dobrý tak se to zavedlo jako do provozu!!! Nebo bílý lajny na silnici začaly za války v Anglii při náletech a ukázalo se to jako dobrý a dnes si to bez těch lajn ani neumíme představit!!!Já se toho asi nedožiju ale za chvíli si sedneš do auta namačkáš kam chceš jet a auto tě tam zaveze:lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Odpovědět

Zpět na „POKEC“