co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak blahopřeji a hlavně hodně zapít :lol: -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od xwing »

lomngi píše:Dnes má potešilo že sa narodil môj prvý vnuk.Menuje sa Matúš, a je zdraví
Gratulujem, DEDO :-)
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od kesko »

Prajem veľa zdravia a pokojné noci. -i
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od alvin »

Joži, gratulujem, a nech ste všetci zdraví
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
slidil
Příspěvky: 1126
Registrován: pon úno 06, 2012 22:04
Bydliště: Koštice, okr. Louny

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od slidil »

Gratuluji. :D

Naše vnučka už tente týden drandila poprvé ve "fáru".
DSC_0963.JPG
Captiva 2,2VCDi LTZ 135kW - 2012 (4x4 - 7míst)

Bylo:
Chevrolet Aveo 1,4 74kW - 2010
Hyundai Santamo 2,0i 102kW - 1999 (4x4 - 7míst)
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od lomngi »

Tak moja vnučka jazdí na takomto
Přílohy
Snimka_obrazovky_2018-01-27-06-31-02-672.jpeg
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den .
Rozhodoval jsem se kam toto napsat .Rozhodl jsem se pro "Co ma dnes potešilo"
Dnes jsem byl na návštěvě ve Stráži pod Ralskem . Jako nejdřív jsem byl docela naštvaný protže jsem jel přes
Jabloné pod Ještědem a potom na tu Stráž . Obě městečka rozkopaný ,že jsem se tam motal jak vítr v bedně.
Už jsem se vracel a chtěl jsem zajet do stínu abych si mohl zavolat no a přehlíd jsem vystrčený obrubník no a prorazil jsem si pravé přední !!! Až sem co mě nepotěšilo ale tam kosek ode nějaká paní luxovala auto no a poradila mi, že nedaleko je pneu servis . byl jsem opravdu mile překvapen ikdyž měli rozdělaný dvě auta tak se mi šéf hned věnoval.
Sundal kolo svlékl pneumatiku a byla na dvouch místech proražená. Nějakým pórychtugem ty díry jako trochu roztáhl a dal dovnitř lepidlo potom dal ještě zevnitř záplatu. Nasadil vyvážil a dal kolo na auto. Řekl si jen 230, kč !!!
Byl jsem opravdu mile překvapen protože jsem čekal nejmíň 400 i 500 kč !!!
Takže mu ještě i takto děkuji a doporučuji !!!
Tak ať nám jezdí a nezlobí i když je řidič někdy "trouba "!!!

http://home.tiscali.cz/pneulatal/#utm_s ... .cz-585533
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

No na jednu starnu to teda nepotěší , ale zase na druhou stranu jsi kápl na poctivého a férovýho chlapa -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Topol-1 »

Dával jsem to u sousedů ale třeba tam všichni nechodí.
Pěkný den.
Pokračování příběhu. I když je pneumatika spravená podle dotazů na více místech dobře a za dobrou cenu tak mě někteří odrazovali o bezpečnosti takovéto gumy.
Takže jsem dnes odpoledne zavolal na obchod kde jsem je koupil a reakce mě teda taky dostala ! Vrátil jsem se navečer a říkám si zaplatím převodem. Ale č.fa. kterou mi
poslali mejlem tak mi moje banka nebrala jako varijábl. No a protože jsou na telefonu do 19 hod. No a oni mi řekli, že pneu už je na cestě a dostanu ji v PONDĚLÍ !!!
I když je jen jedna tak dopravu nehradím ! Jinak je to Kumho 185/60 R14 82T KH27. Jinak tabulka C- spotřeba, déšť -B a 70db. Coš je hodnocení výborný !!!
Před tím na 1,2 jsem měl pochopitelně taky Kumho a spokojenost !!! Jó a cena 840,00kč a to je cena taky dobrá ! Jinak firma je s Brna ale mluví slovesky.
http://www.1pneu.eu/
PS:
Víte na silnici vás drží gumy a to je to nejdůležitější! Někdy před převratem jsem měl 120 škoda a jeli jsme do Brna po dálnici /tenkrát to bylo zadarmo/na veletrh.
No a při rychlosti nějakých 120-130/km najednou auto začalo na silnici tancovat a byl jsem rád, že jsem to zvládl.Nebudu se dlouze rozepisovat a i když mě to tenkrát kontrlolovali
v Imperiálu tak nic nenašli. Doma jsem zajel do Barumky a tam mi ukázal technik flek na pneumatice/protektor/ ,který se nechal zakrýt palcem a byl to prasklý kord !!!
Od té doby zásadně nepoužívám protektory ale vůbec si na gumy dávám bacha !!!
Tak ať nám jezdí a nezlobí !!!
Vl.
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

No to, že ti pneumatiku roztáhl a zalepil + ti dal vnitřní záplatu, tak stejně bych to bral jako dojezdovou pneumatiku či jen na krátké jízdy nežli samozřejmě se koupí nová pneumatika -i :PP:

Tak nakonec všechno dobře dopadlo a to je to nejhlavnější :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Slam »

Scorpion.11 píše:No to, že ti pneumatiku roztáhl a zalepil + ti dal vnitřní záplatu, tak stejně bych to bral jako dojezdovou pneumatiku či jen na krátké jízdy nežli samozřejmě se koupí nová pneumatika -i :PP:
Před pár lety jsem našel v přední pneu kolmo zaražený velký hřebík. Pneu neměla ješta ani rok. V pneuservisu mi na počkání protáhli tou dírou zevnítř ven takový gumový "nýt", který uřízli venku na úrovní vzorku.
Pár let už s tím jezdím a nic neuchází (= nikdy jsem nemusel dohustit).
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Topol-1 »

Slam píše:
Scorpion.11 píše:No to, že ti pneumatiku roztáhl a zalepil + ti dal vnitřní záplatu, tak stejně bych to bral jako dojezdovou pneumatiku či jen na krátké jízdy nežli samozřejmě se koupí nová pneumatika -i :PP:
Před pár lety jsem našel v přední pneu kolmo zaražený velký hřebík. Pneu neměla ješta ani rok. V pneuservisu mi na počkání protáhli tou dírou zevnítř ven takový gumový "nýt", který uřízli venku na úrovní vzorku.
Pár let už s tím jezdím a nic neuchází (= nikdy jsem nemusel dohustit).
Toto jsem psal u sousedů a jen pro Slama a třeba i ostatní, že propíchlou gumu umím spravit i já. Prodávají sadu na tři opravy už přesně nevím asi 200 kč. tuhle mám já ale je jich hodně druhů . Jinak co se stalo mě je proražena s boku asi 1,5 cm. a ještě na dvouch místech nad sebou .
https://pneushop.makar.cz/cz-detail-293 ... notem.html
Pěkný den.
Peťo je nová ale tyhle jsem kupoval loni na podzim a je na nich plus minus 4500 km. To není jak před důchodem, že jsem těch pět a někdy i osum ujel za měsíc . To jsem jel i na jeden zátah asi 750 km od nás do Saarbrückenu a druhy den zpět. Ale zpátky. Měřil jsem drážky na středu a nová má 8,1 mm a ty jetý 7,9 mm . Jako nikdy jsem nejezdil
brzda plyn i když je pravda, občas ve mě taky bouchly saze ! Jinak pochopitelně aby pneu vydržely má velký vliv správné nahuštění a geometrie !!!
Tak příště už budu psát"Co mě potěšilo", že jsem třeba vyhrál ve sportce nebo v účtenkovce ! :grin:
Tak ať nám jezdí a nezlobí !!!
Vl.
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Asi většina zná no ale nezpíval nádherně !!! Občas si pouštím tyhle starší věci !!!
Tak hlavně ať nám jezdí a nezlobí a holt řidič ten tvrdej chleba má !

https://www.youtube.com/watch?v=LcKdTeE ... yK&index=2
https://www.youtube.com/watch?v=YCZ6k_Q ... yK&index=1
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od alvin »

Vláďo ja tiež ,ale zrovna Ladislav Vodička nebol môj favorit, tú skladbu sparodoval Honza Vyčítal
https://www.youtube.com/watch?v=kjfbqNnpTuw
hoc ja si takisto rád vypočujem skladby, na ktorých som odrastal, no ja radšej,keď už Petra Spáleneho, to bol vždy môj favorit z toho stredného prúdu, aj on mal pesničky s motoristickou témou,neviem, či doknca v jeho motoristických začiatkoch, nejakú chviľku nevlastnil Wartburg,niečo sa mi marí
https://www.youtube.com/watch?v=g9dU7pqC-HA
https://www.youtube.com/watch?v=MM9IS7_vS-w
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od alvin »

čo sa týka pneuservisov , ja mám zaujimavú skusenosť ,čo stoji za zmienku, u našich južných slovanských bratov, konkrétne Chorvátov, 22.7.1999 sa môjmu rodnému bratovi podarilo v Pule nabehnúť na obrubník, bok pneumatiky povolil , dnes viem u nás by to neopravil nikto, Ani tam v prvom servise rovno,že nový plášť, ale tam kde sme boli ubytovaní, v stredisku Pješčana uvala, malá dielnička, Vulkanizer Dragica,ochotne tú gumu zobrali s tým že to bude na druhý deň hotové. keď sme na druhý deň prišli,skutočne bolo, stálo to síce 130 Kuna, v tom čase 780 Sk,ale vždy lacnejšie ako noyý plášť . než sme stihli zaplatiť mechanici sami už koleso vymenili, nahodili na náparavu, aj dofukali ostatné na predpísany tlak,my sme sa fakt nemuseli o nič starať. Len nasadnúť a odisť taký pristup tu dodnes nie je. a mal tento príbeh ešte epilóg v r 2003,keď som to auto vlastnil už ja, som dal protektorovať 2 tie plášte MICHELIN MXT na zimný dezén MP58, na tej práve opravovanej poznačili zvnútra,ale naprotektorovali ju, lenže som za to neplatil,urobili mi to zadara, síce bez záruky,ale ako som ich šiel obuť na kolesá,montážnik nechápal,že to sú protektory ? však sedi ako nová guma, aj zavažíčka boli minimálne-Ale dnes by som to už nerobil prepeotektorovať letné na zimný dezén a dať to len na prednu,hnaciu nápravu má za následok drastické zvýšenie spotreby, 2 litre na 100 km to robí hocikedy
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „POKEC“