Jakou navigaci do mobilním telefonu .

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Jakou navigaci do mobilním telefonu .

Příspěvek od denny »

Možná myslí Garmin jako samostatnou navigaci a Dynavix jako aplikaci v telefonu :-)
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jalan-Aajav
Příspěvky: 149
Registrován: pát dub 09, 2010 02:09

Re: Jakou navigaci do mobilním telefonu .

Příspěvek od Jalan-Aajav »

Jalan-Aajav píše:ja mam android 2.3 (samsung galaxy y duos) a aktualne pouzivam navfree.
je zadarmo, ale ma svoje muchy:
vyhladanie v registri ulic funguje podla vsetkeho iba online - ked som bol v roamingu bez datoveho spojenia nemohol som najst ulicu, hoci mapa bola v telefone - ked som bol v domacej sieti, nemal problem.
navigacia k zadanym bookmarkom funguje bez problemov aj offline.
vyber trasy trasy je troska podivny, uz som sa par krat cudoval kade ma to posiela, ale vo vseobecnosti to funguje.
ked si to porovnam s nokia ovi co som mal na predchadajucom telefone (nokia 5800 express music) aplikacia je v pohode, pekny design, navigacia sa chyta ovela rychlejsie (aj ked to bude asi telefonom, nie softwarom) ak si este nedosiel do ciela, aplikacia si pamata zvoleny ciel aj ked bola vypnuta.
update: navfree vyhladavanie funguje aj offline - asi je problem v registri ulic... - ak je to tak ten problem je dost zasadny, ked nevie najst ulicu Na pankráci v Prahe
Pred vianocami som presiel na Sygic... aj do stareho telefonu, aj do noveho (samsung galaxy s duos - android 4.0)
zatial som nevyskusal vsetky funkcie ale inac spokojnost pri porovnani s tym co som mal predtym
zatial som ani raz nepozoroval podivny vyber trasy ako to byvalo u navfree aj u ovi.
prepocitavanie trasy je podstatne rychlejsie.
databaza poi sa mi zda byt podstatne vacsia (mnoztvom zaznamov)
ma vysoku variabilitu nastaveni

jediny nedostatok co som zaregistroval je neaktualnost udajov o povolenych rychlostiach, ale v tom sa od konkurencie aj tak nelisi
Odpovědět

Zpět na „POKEC“