Otáčkomer Kalos

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
KakosWRC
Příspěvky: 497
Registrován: pon srp 10, 2009 22:56
Bydliště: Zlate Moravce Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Otáčkomer Kalos

Příspěvek od KakosWRC »

ahojte..mam dotaz dufam ze mi pomozete ho vyriesit...coskoro budem mat budiky z kalosa kde sa nachadza aj otackomer..kamosovy to zavadza tak mi to dava...v jednom z nasich sa otackomer nenachadza preto by som to chcel zamenit...som si vedomi ze kontrolky ktore boli pod ukazatelom paliva a teploty vody budu vyradene z prevadzky a mali by svietit v mieste dig hodin...a preto by som chcel vediet ci je ten el okruh nejak prepojeny ze dasa to len jednoducho vymenit alebo sa to ovno zoskratuje alebo musim robit ine zasahy..dakujem vam vopred
DAEWOO KALOS 1.2 8V..5dr-80PS -195/50 R15 BF Goodrich, podvozok Weitec -35mm, priame sanie v hmlovke, hole zvody od katalizatora, koncovy tlmic ULter Sport, 2x cipnuty + vymena riad.jednotky
CHEVROLET KALOS 1.4 16V..3dr-95PS - to iste okrem cipu
CHEVROLET KALOS 1.2 8V..3dr-72PS - na rodine ucely
Reklama
 

popcorn456
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 31, 2017 13:14

Re: Otáčkomer Kalos

Příspěvek od popcorn456 »

ahojte, chcel by som spravit rovnakú vec - mam Kalosa s budikmi bez otackomeru a chcel by som tam dat budiky s otackomerom, treba to zapojit nejako specialne aby vsetko fungovalo? dakujem
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Otáčkomer Kalos

Příspěvek od LordMMX »

iba ich prehoď. nič netreba prerábať.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Odpovědět

Zpět na „POKEC“