nálepka CZ

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: nálepka CZ

Příspěvek od hladolef »

V cesku nebo na slovensku se na tebe nalepi pri predjizdeni jako buzerant.Tady je to pokutovano a to dost casto,(cizinci) a jsou za to i punkty.Jestli jedu po dalnici 130km/h (pulka tacha) to je 65m.To same je v meste.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: nálepka CZ

Příspěvek od alvin »

Toto by malo byť aj u nás,ale niekde je dokonaca možné,nie pokuta,ale pár dní basy,za tkú bezohľadnú jazdu,trebars od 2 do 14 dni basy natvrdo, majú to v niektorých anglofónnych krajinách.ale nevieme presne kde ešte,určite viem,že v niektorých amerických štátoch.
to by sa zišlo u nás aby si pán podnikateľ či poslanec rozmyslel vytláčat off roadou z cesty ženu s 2 deťmi na povedzme Corse,či Pande,alebo aj Matesovi len aby bol o 3 minuty skôr v Blave či vo svojej firme :P :P :P :P :P :P :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 623
Registrován: čtv lis 17, 2005 16:25
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: nálepka CZ

Příspěvek od Vlasta »

Tak jsem se v pořádku vrátil a nic z toho co jsem měl nebylo potřeba. Polici jsem na silnici nikde ani nezahlédnul. Jezdí se tam pořád o dost ohleduplněji než u nás. Ovšem, jak přejedou hranice, část z nich je jako utržená z řetězu. Myšky, předjíždění za každou cenu a na nejblbějším místě, v hustém dešti nesvítí atd.. Přesně jako někteří z našich řidičů, možná je to nakažlivý. :cry: To by ale bylo na jinou debatu.
Ještě jednou dík všem za rady
Kia Rio 1.25 CVVT COOL

Nubira hatchback 1.6 16v - důvěrně zvaná Cecilka † 29.9.2016
Plant90
Příspěvky: 3
Registrován: stř dub 20, 2016 18:47

Re: nálepka CZ

Příspěvek od Plant90 »

Vlasta píše:Všecho mám, lékárničky dvě stejně tak i vesty. Jen mi není jasná ta vzdalenost od protijedouciho auta, to slyším poprvé. :?
Ahoj, jaké máš cestovní pojištění? Já hledám nejvýhodnější, ale nechce se mi hledat v každé společnosti: /
Odpovědět

Zpět na „POKEC“