Vyrocie

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
feejay
Příspěvky: 227
Registrován: stř úno 04, 2009 13:40
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Vyrocie

Příspěvek od feejay »

Tak dnes je to presne rok, kedy som si domov doviezol moju Legu -i Musim sa priznat ze hoci PEHA o tom nevie, tak nebyt jeho, asi by som uvazoval o kupe tohto auta ovela dlhsie.. ale ked som si vtedy precital jeho recenziu na Leganzu na http://www.autorecenze.cz tak som si uz bol isty, ze toto auto musim mat :lol: Takze dakujem vsetkym ktori mi za ten rok pomohli vyriesit nejaky ten problem, a nebolo ich malo :lol: Kedze k svojej Lege som ziskal asi taky vztah ako Peha, tak menit auto tak lahko asi nebudem. Tak dufam, ze si budeme pomahat este veelmi dlho :PP: Zatial sa majte fayn :!:

Obrázek
ex Leganza ´98

predtym Škoda 105L, Škoda 120 GLS, Škoda 120L, Škoda reči...
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od alvin »

Tak veľa šťastia a xxxxxxx spokojných kilometrov Ti prajem. Ja som zas zrovna presne pred rokom mal na Matízkovi jedinú väčšiu závadu- odtrhlo sa mi,za piatkovej plnej premávky,neďaleko autobusovej stanice v NR, spojkové lanko,ale došiel som tak ešte na Chrenovú,ako sú tenisové kurty :P :P :P :P . Aj ja mám k Matízkovi citový vzťah,tiež by som sa s ním nevedel len tak rozlúčiť,ale výročie, 2 roky budem mať až za niečo vyše mesiaca.
P.S: verím,že sa tohto leta už konečne stretneme,keď sme skoro susedia :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od -peha- »

Jo jo ono o to ide že Legyna nie je mercedes ale fakt za peniaze za ktoré sa dá kúpiť je to fakt asi nallepšie auto na trhu teda já sa priklánam ku všetkým Daewám a Chevy lebo vela ludí odrádza Korea ale fakt aj já som kedy si bol taký že Korejca nikdy v živote lenže so ich začal potom opravovať a jazdiť na nich a môj názor sa takto ješte nikdy nezmenil ,bol to obrat o 100% a já som od vtedy nechcel už iné auto no ale to že sa dopracujem k Leganze to som fakticky ani nedúfal lebo ta čo som ju mal služobnú stála 840 000 sk a to bol pre mna velmi vysoký strop,lenže prišla práve doba že ludkovia pluli na Koreu a tak sa Daewa dostali na nízké ceny a to bolo pree mna to najlepšie.Takže pokud dakdo hladá adrenalín na cestách tak nech nepozerá po Daewoochevách to sú uplne normálne auta s presne takými chorobami ako všetky ostatné a dokonca daktoré značky predčí tak hurá ale máme Korejské Mercedesy :lol: :lol: :lol: Nech nám všetky naše vozítka slúží aby čím dál tým viac luďom padla sánka :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od alvin »

No,ja mám teraz niekoľko výročí,aj keď Matízka sa priamo netýkajú.
Včera 9.6. uplynulo 27 rokov od matúry na gympli,dnes 10.6.,som pred 24 rokmi maturoval na nadstavbe a presne pred rokom som nastúpil k môjmu zamestnávateľovi,kde pracujem doteraz. No a Matízek vlani 9.6. dostal nové spojkové lanko :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Vojta

Re: Vyrocie

Příspěvek od Vojta »

Dnes a právě teď je to přesně pět let, co jsem se stal majitelem Matýska :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Vyrocie

Příspěvek od Serpico »

...tak Vojto Tvému modrému " matýskovi " přeji ještě mnoho dalších km a roků ke spokojenosti svého majitele a to prosím bez jakývkoliv karambolů...

Mějte se fajn " mrňouskové " a nezlobte...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od FoXo »

Sice neskoro ale v Nedelu som mal vyrocie sice nie s Lanosakom ale 1 rok s mojou priatelkou :) Dufam ze tato uz ustane aj po dalsie roky :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od alvin »

Tak dnes sú tomu presne 2 roky,čo matízek pribudol do našej rodiny a 2 dni budem mať už 2 výročie môjho pôsobenia tu na tomto fóre. 8)
S Matizkom sme v plnej spokojnosti najazdili takmer presne rovných 25 000km a tu na tomto fóre je v podstate hlavné moje spoločnenské vyžitie,som rád,že som tu spoznal a stále spoznávam zaujímavych a hodnotných ľudí
úplne prvá fotka matízka ešte z predajne
mates uplne prvá.JPG
mates uplne prvá.JPG (30.16 KiB) Zobrazeno 7319 x
Toto je jedna z prvých fotiek,3 dni po kúpe,a deň po registrácii na fórum
moj Maťo.jpg
moj Maťo.jpg (55.13 KiB) Zobrazeno 7319 x
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Vyrocie

Příspěvek od Serpico »

...to alvine, tak ať jezdí dál a nezlobí jak říká Topol...Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od alvin »

tak pripájam k včerajšiemu výročiu ešte 2 fotky
prvá je ešte z ponuky AAA,
ba306ro.jpg
ba306ro.jpg (12.34 KiB) Zobrazeno 7272 x
kde som práve nášho matízka objavil a šli sme sa konkrétne naň informovať.Dopadlo to tak,že z tej predajne sme nakoniec odchádzali domov na ňom :D :D :D a druhá je aktuálna z dnešného popoludnia
unkovec 2r..JPG
unkovec 2r..JPG (177.75 KiB) Zobrazeno 7274 x
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Re: Vyrocie

Příspěvek od xpet »

Taky jsem takového matizka měla a pořád si říkám, kdopak ho dneska asi má?
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od alvin »

Tak dnes máme výročie,tento pondelok,presne pred 39.rokmi,31.8.1970 prvý raz môj otec zaparkoval pred domom na vlastnom aute-bol to bledomodrý Trabant-combi,úplne nový,čakali sme naň 2 roky v poradovníku,pamätám si,že otec mal číslo v poradovníku 13240 a trabant mal ŠPZ NR-80-21. Verne nám slúžil 7 rokov,absolvovali sme s ním m.i. aj cestou do Bulharska. Predali sme ho sme 27.6.1977 a presne o 30 rokov na to(27.6.2007),som dával do bazáru Tico. Ale na prvé vozidlo v našej rodine sme dodnes nezabudli.
Přílohy
trabant.JPG
trabant.JPG (63.47 KiB) Zobrazeno 11417 x
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Vojta

Re: Vyrocie

Příspěvek od Vojta »

Tak se mi trochu srovnaly číslice na tachometru :lol:
DSC00261.JPG
DSC00261.JPG (42.49 KiB) Zobrazeno 11386 x
Vojta

Re: Vyrocie

Příspěvek od Vojta »

Když nastanou kulatá jubilea, bývá zvykem bilancovat. Dnes je to 20 let od sametu. Co mi těch dvacet let přineslo?
1. Můžu kamkoliv do ciziny (nejezdil jsem ani před dvaceti a nejezdím ani teď - nemám na to stejně jako tehdy).
2. Můžu si říkat co chci (pouštěl jsem si hubu na špacír tehdy a dělám to i teď)
3. Bydlím v paneláku, který je v horším stavu než před dvaceti lety.
4. Během těch dvaceti let jsem dvakrát přišel ne vlastní vinou o práci, teď jsem důchodce z donucení.
5. Vláda si dělá co chce dnes jako kdysi a hlavně pro sebe (ale dnes demokraticky).
6. Dřív se kradlo tajně a pomalu, dnes veřejně, rychle a ve velkém.
7. Ostré lokty, bezohlednost a peníze znamenají víc, než znát a umět.
8. Opět jsme poznali, že je země kulatá. Kdysi jsme se vysrali na západ a hovno přišlo z východu. Teď je to přesně opačně.
Mám tedy důvod něco oslavovat?
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od -peha- »

No čo donieslo 20 ročie -nič moc skôr odnieslo lebo miesto Čechoslováka som Český Slovák a tak okrem zločinou,korupcie a vlády debilou neviem povedať či tých pár pozitívou stojí za oslavu Obrázek
Odpovědět

Zpět na „POKEC“