VTIPY davejte sem :)

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: VTIPY davejte sem :)

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den !
Z důvodu stoupajícího alkoholismu vláda rozhodla ,že v České republice budou jen tři hospody.
Jedna v Praze jedna v Plzni no a nad Moravou se udělá střecha :lol: Tak to vám vy kluci moravský i závidím :PP:
No já bych řek, že těch pár procent co zaviní alkohol je proti nehodám nechutným střízlivcům je zanedbatelný ! :lol:
Petr Duchoň, který se jako český zástupce zúčastnil dnešní prezentace nové statistiky na půdě Evropského parlamentu. Podle něj je fakt, že alkohol má v Česku na svědomí jen 4,4 procenta všech obětí dopravních nehod, mimořádný. Pozitivní trend je dán hlavně obecným povědomím, že alkohol za volant nepatří, a "nulovým limitem" jeho konzumace před řízením, uvedl Duchoň.

Tak jak to doopravdy je ?
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí :PP:
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: VTIPY davejte sem :)

Příspěvek od milosh »

Tak já se v poslední době setkávám s tím, že hodně "klobouků" prostě jezdí po paměti -TAK JAK TO BYLO PŘED LETY, neznají nové předpisy, záchranářskou uličku, na kruháči neví a co hůř, jeden důchodce tak cca 75-80 let nás při naší nedávné dovolené málem sestřelil, když jsme stáli v koloně jako poslední "ale na blikačky" a on si nás nevšimnul.

Starší řidiči, neuražte se, ale prostě už ty silnice nejsou jako když jste vy před 40 lety jezdili a někdy by měla nastat doba, kdy se rozhodnu, když nevidím nebo si už na to auto netroufám, tak papíry prostě "odevzdám".
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: VTIPY davejte sem :)

Příspěvek od Richard »

Nepatřím mezi nejmladší (63) a zdá se mi, že začíná "masírka" proti seniorům za volantem zapouštět kořeny ve společnosti a co je horší začíná plodit ovoce :roll:
Tahle společnost umí jen zakazovat , omezovat možná ještě šmírovat a pak své ovečky pořádně ostříhat - to je špatně..... Určitě bych nerozlišoval řidiče na mladé a staré, obě skupiny mají své problémy s provozem a ty se nevyhnou ani skupině definované "v prostředku" .
V první řadě bych rozdělil napříč všemi skupinami účastníky silničního provozu na ŘIDIČE a UŽIVATELE pokud je člověk řidič , vidí a slyší dobře může se běžně pohybovat, neměl by být omezen v užívání auta jen na základě věku - i v 80 může být ŘIDIČ lepší než UŽIVATEL ve 20.

Miloši měl jsi kliku starší pán nakonec zareagoval a ubrzdil to a tvůj kufr zůstal v celku, horší by bylo kdyby místo staršího pána byl na místě řidiče 20letý uživatel navíc zahleděný do svého mobilu....... tam bych se s kufrem jistě už loučil a nedej bože 40letý kamioňák sledující zrovna napínavý film, pak by ses neloučil s kufrem, ale ze životem......... ;)

Samo nesouhlasím aby po silnicích řídili auta slepí nebo jinak postižení lidé (bez vhodných úprav - ruční řízení atd.) ale opravdu není třeba házet všechny starší do jednoho pytle :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: VTIPY davejte sem :)

Příspěvek od Richard »

Topole, zdravím, Tvá informace o tom, že alkohol má podíl na 4,4% nehod je děsivá, protože z toho vyplývá, že 95,4% nehod způsobí střízlivý řidiči - to je číslo k zamyšlení co dál zakázat aby se toto číslo zlepšilo :D :D nebojte dopravní eksperti určitě něco vymyslí :D :D
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: VTIPY davejte sem :)

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Teda Miloši máš i nemáš pravdu. Víš mě už teda je taky /asi za měsíc/ 77 :D Jako jezdím Liberec Prahu taky i letos tu Moravu no a samozřejmě i třeba ten Kaufland. Letos jsem byl i třikrát v Sosnový a jako i k doktorce chodím jako sám na "TECHNICKOU " ;) . Vnučka hraje volejbal a má i takovou hru na reakce a jsem pod sekundou no a dopravní pravidla počítají s reakcí jedné sekundy ! No a znám i nové značky jako je padací most žáby koně ale i nábřeží ale i dodržování vzdáleností . Netvrdím, že nemohu udělat nějakou "bramboračku". Já naopak vidím hodně mladejch bláznů kteří absolutně
nedodržují vzdálenosti ! Vzdálenost za vozidlem má být dvě sekundy to je při padesátce 28 m ! No a to sestřelení ? Tak mě před dvěma lety setřelil
chlap 39 let .Já zastavil za autem které odbočovalo do leva /dávalo pochopitelně přednost proti/no a zezadu dvojková Felda v plné rychlosti poskočili jsme 3,5 m! Já natrženou ledvinu a plíce vedle dcera krční pateř !!! On debil přiznal i policajtům, že pil kafe a nechtěl se polít !
Jako je jasný, že věk je věk . Moje žena už odmítá řídit protože říká, že na ní ten blázinec není ! I když celý tenhle elaborát nepatří do vtipů !!!
Tak jeden na závěr: Ptá se vnuk dědy: Dědo které holky jsou věrnější ? Blondýnky a nebo brunety ? Děda na to :Šedivé honzíku šedivé :lol:
Tak sem jenom vtipy a ať nám jezdí a nezlobí -i
Vl.
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: VTIPY davejte sem :)

Příspěvek od Richard »

Paní prodavačko, to kuře má jen jednu nohu......... no a co, máte ho k jídlu nebo na dostihy ?? :o)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: VTIPY davejte sem :)

Příspěvek od xwing »

Vopred sa ospravedlnujem zenskemu osadenstvu pre tento vtip, neni z mojej hlavy. :-)

Aky je rozdiel medzi zenou a zumpou?
ZIADEN, bud je nasrana alebo vycerpana.
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: VTIPY davejte sem :)

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den .
Dal jsem si do vyhledavače "řidičský průkaz" no a vyskočily mi vtipy. Tak si říkám co by ne.
Vtipy se podívejte dopředu jsou tam i dobré ale teď ten řidičák .Najednou koukám , že mi končí v červnu !?
Což to říkám si, podívám se na občanku abych to vzal jedním vrzem a víte kdy mi končí OP ? 2053 !!! To mi bude 110 let !
Jako vtip dobrý řidičák mi určitě do té doby asi nedají nebo třeba jó :lol: :( :lol: :(
I když mě teď zlobí občas nestartuje ale hlavně ať jezdí vám a nezlobí -i
Odpovědět

Zpět na „POKEC“