Pravidla inzerce

Sem pište vše co prodáváte. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní !!!

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Zamčeno
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Pravidla inzerce

Příspěvek od milosh »

Prosim vsechny prodavajici ci kupujici cleny daewooclubu aby vzdy presne formulovali nazev prispevku protoze pak je v tom poradnej gulas, diky.

A staci dat inzerat 1x a ne to davat sem a pak jeste treba do sekce modelu ktereho se to tyka, pokud neco chcete prodat rychle staci si do podpisu dat odkaz na tema v bazaru.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Pravidla inzerce

Příspěvek od milosh »

Rozdelil jsem inzerci na kategorie snad to bude ted jednodussi, kdo hleda auto podiva se primo do te sekce kdo ND ma zde take sekci nahradni dily atd... ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Pravidla inzerce

Příspěvek od milosh »

Promazana inzerce tykajici se inzeratu starsich vic nez 60 dni.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Pravidla inzerce

Příspěvek od milosh »

Pokud zde chcete mít inzerci na Vaší firmu nebo obchod či e-shop, jedinou podmínkou je umístění našeho odkazu na úvodní stranu Vašeho webu. NAŠE BANNERY ZDE
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Zamčeno

Zpět na „Prodám“