Dálkové ovládání - postup opravy.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Dálkové ovládání - postup opravy.

Příspěvek od Richard »

Segabond píše:
Takze zkusil jsem to a tak to u Daewoo nechodi. Chodi to trochu jinak

1) Otevrit dvere klicem
2) Sednout, zavrit dvere
3) Zapnout zapalovani a do 3 sek vypnout zapalovani. Klic nevyndavat.
4) Stisknout na klicence tlacitko zavrit 3-4 krat do 20 sek. Dvere se museji zamknout a mate klicenku zesynchornizovanou :lol:
Jo tak tohle je OK, jak jsem psal i v sekci Nubira, měl jsem od začátku února zprovozněnou dálku u kluků v Golc caru. Ale včera jsem chtěl odemknout, když jsem jel večer z práce a zas NIC!!!!. Odemk jsem klíčem a jel domů.
Teď před chvílí jsem přesně aplikoval výše uvedený návod a po třetím stisku tlačítka zavřít se centrál zamkl a je to OK. Jen mi není jasné, proč se mi už podruhé stalo, že dálka takhle "umřela" ????? Může mít vliv třeba mobil? Nebo se někdo pokoušel se scanerem ukrást nějaký auto v okolí a naboural mi kod? Stalo se mi to u Carefouru a včera Na Poříčí??? Na Poříčí u KFC stojí občas modrá Nubira kombi, není to někoho z fora?

Jinak smaozřejmě dík za návod, kterej se týká originálních alarmů v Nubiře a Leganze viz foto přívěsku ve fotogalerii Nubira
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Reklama
 

segabond

Re: Dálkové ovládání - postup opravy.

Příspěvek od segabond »

Richard píše: Jo tak tohle je OK, jak jsem psal i v sekci Nubira, měl jsem od začátku února zprovozněnou dálku u kluků v Golc caru. Ale včera jsem chtěl odemknout, když jsem jel večer z práce a zas NIC!!!!. Odemk jsem klíčem a jel domů.
Teď před chvílí jsem přesně aplikoval výše uvedený návod a po třetím stisku tlačítka zavřít se centrál zamkl a je to OK. Jen mi není jasné, proč se mi už podruhé stalo, že dálka takhle "umřela" ????? Může mít vliv třeba mobil? Nebo se někdo pokoušel se scanerem ukrást nějaký auto v okolí a naboural mi kod? Stalo se mi to u Carefouru a včera Na Poříčí??? Na Poříčí u KFC stojí občas modrá Nubira kombi, není to někoho z fora?
Dela to u mne taky. Myslim ze se to muze stat kdyz mackas dalku mimo dosahu baze v aute. Nejak se rozesynchronizuje ten plovouci kod. Nemysilim ze by za to mohl mobil.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

to uz ti to zas umrelo?to je bestije.hlavne ze si to rozchodil.ono vseobecne daewoo ma s tim kodovanim problemy.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Dálkové ovládání - postup opravy.

Příspěvek od HusarJan »

Ahojte ak Vám občas blbne dialkové ,že otvoríte auto raz z 10m a raz z 5 cm tak rozoberte ovládač a prekontrolujte plošný spoj hlavne té mrnavé mikrotlačítka ktoré stále mačkáte potom sa može stat toto -P a dialkové blbne ako mne :D zaletoval som to a v pohode otvára a zatvára ok a ani moc nemusím na ne tlačit .Ešte som do nich nakvapkal trocha vd na prečistenie ;) možno že to niekomu pomože :PP:
Přílohy
IMG_4579.JPG
IMG_4579.JPG (152.64 KiB) Zobrazeno 3783 x
IMG_4582.JPG
IMG_4582.JPG (165.77 KiB) Zobrazeno 3783 x
IMG_4584.JPG
IMG_4584.JPG (142.21 KiB) Zobrazeno 3783 x
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkové ovládání - postup opravy.

Příspěvek od Petr S. »

Zapnout klíček,podržet oba čudlíky(zamknout,odemknout) počkat cca 10 sekund,v centrálu cvakne a už to chodí. :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
pepicheck
Příspěvky: 23
Registrován: ned bře 26, 2006 10:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkové ovládání - postup opravy.

Příspěvek od pepicheck »

Ahoj lidi, když už se tady řeší dálkové ovládání, mám dotaz. Při štelování ruční brzdy jsem narazil na jakousi krabičku kde je napsaný Keyless entry, a RK500 a cosi dál.
Problém je, že já nemám dálkový ovladač.

Dotaz zní dá se někde koupit nový ovladač, za kolik asi tak, a jak se nastaví.


D9ky moc
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Dálkové ovládání - postup opravy.

Příspěvek od HusarJan »

a otváraš iba klúčom čo si to stratil :?: dá sa tam na hodit aj nové a dialkové možeš mat aj v klúči :D
pepicheck
Příspěvky: 23
Registrován: ned bře 26, 2006 10:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkové ovládání - postup opravy.

Příspěvek od pepicheck »

No, když jsem ji kupoval, tak k tomu byli jenom klasicky klice. Bez DO. Ale vzhledem k tomu, ze ta ridici jednotka DO tam je, tak predpokladam, ze by to melo fungovat. Akorat jsem k tomu nedostal to DO.

A to je prave otazka, kde ho vzit novy.


Dík
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkové ovládání - postup opravy.

Příspěvek od palikx »

teoreticky se da objednat.ale nevimnevim.mozna i na vrakovistich se nekdy daji.jenje problem ze nekdy ty ovladace proste umrou a neni to jen utrzenym cudlikem.prodtr to prestane vysilat.nebo jen na kratkou vzdalenost.
dalka v klici je RK 700 a to ma uplne jiny konektor jednotky takze by se musela prepinovat elektrika a neco dodelat.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3598
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkové ovládání - postup opravy.

Příspěvek od conpet »

Většinou mají na vrakovišti jednotku i s příslušnou dálkou, cena okolo 500,- a víc :D
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
pepicheck
Příspěvky: 23
Registrován: ned bře 26, 2006 10:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkové ovládání - postup opravy.

Příspěvek od pepicheck »

Díky moc. Projedu se a prolezu vrakáče, mám jich v okolí asi šest.
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Dálkové ovládání - postup opravy.

Příspěvek od kesko »

Asi len ten vrakáč, pýtal som sa v servise na nový ovládač a spomínali vtedy cenu cca 4 000,- Sk. Chcel som mať dva ale za tie prachy určite nie.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
adams.blazek
Příspěvky: 26
Registrován: sob dub 16, 2011 22:44

Re: Dálkové ovládání - postup opravy.

Příspěvek od adams.blazek »

zdravím mám celou jednotku plus dva ovladače snadná výměna krabička je pod loketní opěrkou má takovou anténku cena za komplet 1000 kč tel 731499740 a také mnoho ostatních dílu na leganzu 2.0 r.v 2000 blok motoru převodovky a jiné
Uživatelský avatar
Ujel
Příspěvky: 62
Registrován: ned srp 01, 2010 19:18
Bydliště: Přerov

Re: Dálkové ovládání - postup opravy.

Příspěvek od Ujel »

adams.blazek píše:zdravím mám celou jednotku plus dva ovladače snadná výměna krabička je pod loketní opěrkou má takovou anténku cena za komplet 1000 kč tel 731499740 a také mnoho ostatních dílu na leganzu 2.0 r.v 2000 blok motoru převodovky a jiné

Po bližší domluvě mám zájem. Šlo by mi eventuelně o tu jednotku s ovladačema, je-li to stále aktuální. :lol:
Daewoo Leganza 1998, 98kW, LPG, stř. metla, klima, kůže, "dříví". Rožnov pod Radhoštěm.
tira
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 08, 2013 09:19

Re: Dálkové ovládání - postup opravy.

Příspěvek od tira »

zdravím.... mám problém a to ten, že mi přestala jít dálka. různé postupy už jsem zkoušel ale pořád nic.
pokusím se sem vložit nějaké fotky ..... děkuji za pomoc.

nebo tady fotky http://uloz.to/xhbitcXu/daewoo-jednotka-do-jpg
http://uloz.to/xLejDU7K/klic-daewoo-jpg
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“