Leganza na prodej

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ujel
Příspěvky: 62
Registrován: ned srp 01, 2010 19:18
Bydliště: Přerov

Leganza na prodej

Příspěvek od Ujel »

Zdravím všechny členy fóra, majitele Leganzy. Tohle autíčko mě pro vází životem už od roku 2005, kdy jsem s ním jezdil denně 300-400km denně coby obchoďák po celé Moravě. Bylo doveženo z Itálie po prvním majiteli, který se o ni staral velmi dobře a po necelých 7 letech ji dal na protiúčet do saloonu a koupil si novější model. Ja se do ni zamiloval hned. Výbava, metalíza, celkový stav (najeto 92tis) a jak to jelo panečku. No...za 140 nekupte to :). Po roce jsem nechal předěla na plyn, tehdy sekvenční vtřikování za 35tis. bylo asi to nejlepší k mání. Při 200tis km měněn motor. Bratr si ho půjčil na sklonku zimy a na dálnici ho při 160km/h zadřel. Asi hlavní přéčinó bylo omezení přísunu ledového vzduchu do motoru kvůli rychlejšímu zahřátí a nižší spotřebě, což dobře funguje při -5 až -20°C, ne tak na jihu, kde tou dobou bylo plus jedna, Náhradní motor z Omegy svou funkci plnil dalších 20tis. km při už běžném užívání, než taky klekl (šálky, klikovka). Před tím jsem ješte stačil udělat komplet přední a zadní przdy a stabilizátory a komplet ručku. V tom období kolem nebylo dost peněz na odpovídajíci údržbu, přesto jsem se shlédl v možnosti koupit motor i s autem kolem něho. Rovněž stř. metla, stejná výbava...klima, kůže, "dříví" jen motor byl 2,2 100kw. Byla to dobrá koupě i kvůli dalším ND. Karoserie a lak relativně ok, tlumiče, brzdy bezvadný stav, kola super, interiér, vyjma sedadla řidiče a opravované kdysi se odlepující palubky u okna (klasika), taky v pohodě. Po namontování fungoval normálně, zátah všechno, jen v jistých otáčkách v něm rachotilo. Najel jsem na něm asi 2000km a je to horší. Příležitostně s ním jezdím na větší nákupy a jezdím s klukama po discgolfových hřištích v okolí, protože to jezdí za 1,30 Kč/km.
Dostal jsem se do fáze, kdy už nejsem ochoten dále cokoliv investovat a díky zásadním změnám v mém životě i schopen se bez auta obejít. Technickou má do ledna 2017, pak konec. Obě auta vč. všech zbylých dílů co k nim mám tedy nabízím za desítku na prodej na ND. Kdož budete mít další dotazy či zájem, klidně mi pisněte zde nebo na jirik258@seznam.cz
Pavel
Daewoo Leganza 1998, 98kW, LPG, stř. metla, klima, kůže, "dříví". Rožnov pod Radhoštěm.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“