leganza citit benzin z vyfuku

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
leganza1984
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 15, 2013 17:50

leganza citit benzin z vyfuku

Příspěvek od leganza1984 »

Sevas chlapy mam leganzu uz 3 roky menil som na nej kopu veci bola zanedbana teraz mi zacal svietit motom pri starte na par sekund a citit benzin z vyfuku viete mi poradit dik mato
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: leganza citit benzin z vyfuku

Příspěvek od Richard »

No při studeném startu, je bohatá směs, tedy z výfuku může být cítit benzín..... a co znamená "svítit motom" ? myslíš CHECK ??? a zhasne ? zůstane svítit ?
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
johns
Příspěvky: 184
Registrován: čtv srp 15, 2013 22:11
Bydliště: NMnV

Re: leganza citit benzin z vyfuku

Příspěvek od johns »

....boze chlapci, ved sa naucte napisat normalne co za problem mate :roll: To ze citis z vyfuku benzin? a co chces citit, fialky?? Ja by som sa na to uplne vybodol pokial auto jazdi normalne, motor bezi plynule, vykon nezmeneny a spotreba v norme... co ta teda trapi?

OK, vazne ...ten benzin ma zhoriet vo valci kde ma vykonat nejaku pracu, cize ak sa tak nedeje, musi to mat aj nejaky prejav, teda ze ti klesne vykon, pri jazde trha, spotreba vzrastla, volnobeh kolise... no a TOTO treba aj napisat a podla tychto prejavov sa da najskor dospiet k niecomu konkretnemu, ale ked nic okolo toho nenapisete, ake rady cakate?
Daewoo Lanos 1,5 63kW 1998 HB-5Dv, 27U - uplne bez vybavy (bez kurvitok).
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“