ROZVODY LEGANZA 2.2CDX VS 2.0CDX

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Snoopy363
Příspěvky: 1
Registrován: úte srp 30, 2011 10:31

ROZVODY LEGANZA 2.2CDX VS 2.0CDX

Příspěvek od Snoopy363 »

Zdravíčko,
mňa by zaujímalo či tu niekto vie o rozvodoch na Leganzu 2.2CDX a 2.0CDX....obe DOHC. Mám pocit, že sú úplne rovnaké, i keď pracovník, ktorému som volal povedal, že je rozdiel vo veškosti remeňa a je rozdiel v španovaní. Prečo ma to zaujíma? Lebo by som mal rozvody meniť a samotné súčiastky ten típek vypočítal na 500€ +/- nejaké drobné centíky, alebo €urá, čo je moc moc veľa, keďže stojí celé auto asi 2 000€:D Ale je tu riešenie, že mám rozvody z 2.0 motora, ktoré sú ešte v dobrom stave a tak by som prehodil tie rozvody na 2.2, poprípade to čo pasuje a ostatok by som dokúpil, ale určite nie u toho predraženého úchyla:D ďalšia vec...nepozná niekto z vás nejaký slovenský internetový, alebo hocijakoý iný obchod, kde sa dajú tieto súčiastky zaobstarať čo najslacnejšie? Veľmi by ste mi pomohli, díky lidi ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: ROZVODY LEGANZA 2.2CDX VS 2.0CDX

Příspěvek od simone »

ja nakupil na www.autofra.sk....a zatial beží
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
taxiares
Příspěvky: 41
Registrován: sob led 17, 2009 17:38
Bydliště: Humenne SK

Re: ROZVODY LEGANZA 2.2CDX VS 2.0CDX

Příspěvek od taxiares »

Sevas. Mna stala vymena cca. 200 eur. v chevrolete. Mam 2,0 CDX
paul08
Příspěvky: 120
Registrován: čtv pro 23, 2010 03:04
Bydliště: okr.NZ

Re: ROZVODY LEGANZA 2.2CDX VS 2.0CDX

Příspěvek od paul08 »

Ja teraz na tom pracujem,dam vediet aj ceny,len teraz nemam cas,ale skus auto Bardi,su v Blave,Nitre a aj v Kosiciach,napr.tesnenie pod hlavu Elring 17e.kladky INA 15e,napin klad.okolo 37e,vod pumpa japonska z liatinovymi lopatkami tusim okolo 35e,rozvodak Dayco okolo 17e.Inac roztrhol sa rozvod remen ,takze u mna este+dalsie tesnenia a asi budem menit aj kruzky na piestoch.Pridam aj foto,ale hovorim,ked bude viac casu.
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“