Radiátor kúrenia - tečie.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

Re: Radiátor kúrenia - tečie.

Příspěvek od john »

Vďaka, a ako je to stou chladiacou zmesou? len nedávno som menil tesnenie pod hlavou
a mám tam novú zmes. Ešte jednu otázku mám stačí rozobrať len boky pred šoférom a spolujazdcom od spodu a predný kryt okolo rádia podla návodu od Atreja ? stredový panel kde je rádio a climatronik, zapalovač ostáva ako aj okolo rýchlostnej páky a brzdy?
DEAWOO LEGANZA 2.0 CDX - STRIEBORNÁ - LPG-XENÓNY - PREDNE A ZADNE PARK. SENZORY - MODUL AUT. ROZSV. SVETIEL, 7-inch Touch Screen 2 Din In-Dash Car DVD Player Built-in GPS Function Dual Zone JZY-817-G
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Radiátor kúrenia - tečie.

Příspěvek od Petr S. »

john píše:Vďaka, a ako je to stou chladiacou zmesou? len nedávno som menil tesnenie pod hlavou
a mám tam novú zmes. Ešte jednu otázku mám stačí rozobrať len boky pred šoférom a spolujazdcom od spodu a predný kryt okolo rádia podla návodu od Atreja ? stredový panel kde je rádio a climatronik, zapalovač ostáva ako aj okolo rýchlostnej páky a brzdy?
Lepší je vyndat ten středovej tunel,pak je tam víc místa. Klimu ani rádio vyndavat nemusíš. Pak už si jen odřeš a nalomíš ruce,ale jinak to jde ven. Pak máš ještě jednu možnost,vyndat palubku a máš tam přístup uplně super,ale neznám blázna co by to dělal.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

Re: Radiátor kúrenia - tečie.

Příspěvek od john »

Konečne Leganza už kúri , bola to fuška ale dá sa to zvládnuť až nato že mám dnes poriadnu svalovicu stých akrobatických polôh pod volantom, :D stihol som to za jedno sobotné poobedie spolu aj s výmenou repasovaného alternátora , :D radiátor bol poriadne zanesený na jednom mieste bola korózia od chladiacej zmesi ale netiekol. Pech som mal až keď som išiel na skušobku a praskla vrchná benzínová hadica od palivového filtra taký smrad od benzínu som už dávno v kabine nemal striekala jak besná ešte že som nezbĺkol vymenil som ju za podtlakovú čo som mal po ruke a asi to tak aj nechám lebo tie originál nastrkovacie stoja za hovno. :lol:
DEAWOO LEGANZA 2.0 CDX - STRIEBORNÁ - LPG-XENÓNY - PREDNE A ZADNE PARK. SENZORY - MODUL AUT. ROZSV. SVETIEL, 7-inch Touch Screen 2 Din In-Dash Car DVD Player Built-in GPS Function Dual Zone JZY-817-G
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“