zatvaranie okien

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
koki
Příspěvky: 41
Registrován: pát srp 31, 2007 08:33
Bydliště: VRUTKY

zatvaranie okien

Příspěvek od koki »

ahojte po case sa ozyvam s problemom. nejde mi zavriet vodicove oknovsetky idu len toto nie. neviete mi poradit co by s tym mohlo byt? dik
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Od odpadnutého kábliku až po motorček takže nezbívá Ti nič iného ako sa na to pozrieť ;) Ale to nieje velký problém lebo tapec ide velmi lahko dolu no a potom tam máš prístup na všetko a tak skúšačka a skúšaj ale vieš čo najprv zober dole len ten ovladač na dverách drží ho len ta jedna skrutka a premeraj vypínač lebo tak ma napadlo že mne to občas robilo na spolujazdcovej strane a tak som nakoniec kúpil nový :D Držim palce aby to bola len lahká vec :D
koki
Příspěvky: 41
Registrován: pát srp 31, 2007 08:33
Bydliště: VRUTKY

Příspěvek od koki »

ten motorcek je pod vypinacmi?
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Nie ten motorček je pod tapicírkom vnútri dverí ale najskôr premeraj ten vypínač či do nehoide el. a keď tak či je funkčný jo takto som na to išiel já lebo ako vravím mne to urobil tiež jeden a ostatné išli tak som proste vybral jeden vypínač zo zadu (koncovky pasujú) a pripojil som ho no a okno fachčilo tak som ten predný skúsil vzadu a bolo to jasné takže to skús najskôr :lol: :lol: :lol: V pojistke chybu nehladaj lebo ta je pre všetky dvere jedna ;)
koki
Příspěvky: 41
Registrován: pát srp 31, 2007 08:33
Bydliště: VRUTKY

Příspěvek od koki »

hej ale ja ked som to mal rozobrate tak som to rozobral az ze mi ostala v ruke len skrinka z vypinacmi zo spodu som dal dole kryt a bola tam el. schema alebo tak neviem ako sa to odborne vola a to som mal strach davat nejak dolu. ale vypinace sa daju dat dole aj tak ze ich drzi po kope len taka plastova oska ktora sa da vysunut ale nedaval som to dole ak tam je pod tym nejaka pruzinka.... ako to mam dat dole?
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No už si presne nepamatujem ako šli dolu ale nebol to problém jo ale na to odskúšanie som ich nerozoberal lebo som proste pripojil len tak ako boli v tom plaste :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no urcite zacni merenim primo na motorku.vypinace nerozebirejte to je podle me nesmysl.mozna az jako posledni varianta pred smrti
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo já som ho rozobral teda ten nefunkčný a hopla ako vraví Pavlík už som ho neposkladal ale neva už v tedy som mal nový :lol: :lol: :lol:Jo a s pokazeným vypínačom nie som prvý tady u nás a ani posledný lebo včera som menil na Esperku pri vodičovy :lol: :lol: :lol: Hold 10-15 rokou sa podpisuje ale nie je to nič zlé keby len také závady boli to by bolo fajn :lol:
Marek-hntirov
Příspěvky: 7
Registrován: pon úno 16, 2009 18:08

xxx

Příspěvek od Marek-hntirov »

Hello,

rozobrať až do plieškov mikrospínača na sťahovanie/vyťahovanie okien. Spínacie kontakty sú mierne obhorené, treba ich prejsť veľmi jemným šmirglom. Je to radosť vidieť kontakty čisté - ale piplačka. Ja a treba to aj poskladať. Dá sa to. Urobil som to už na troch okných jedno mi ešte chýba.

By.
(Leganza 170.000 rv 1997 LPG).
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“