daewoo espero súrne prosím o pomoc

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
daewoo espero
Příspěvky: 42
Registrován: sob čer 24, 2017 13:56
Bydliště: krupina
Kontaktovat uživatele:

daewoo espero súrne prosím o pomoc

Příspěvek od daewoo espero »

ahojte súrne potrebujem pomoc je predo mnou STK a ek a nejde mi diaľkové svetlo na vodičovej strane žiarovky som už vymenil za čisto nové aj tri tak kde je problém všetko ostatné funguje ako má len to jedno diaľkové na vodičovej strane vôbec nie jedna sa o daewoo espero
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: daewoo espero súrne prosím o pomoc

Příspěvek od Richard »

pojistky, kabeláž, konektor žárovky, konektory cestou, relé spíše ne to by tam nejspíš bylo jen jedno - kdyžtak na to STK propoj to dobře svítící dálkové kablíkem s tím co nesvítí ;) a pokud to bude vyhazovat pojistky, dej třeba o 5A silnější pojistku (na tu chvilku se to nezblázní ;)
Pak to samozřejmě dej do pořádku :!:
Možná mě napadá ještě páčka přepínání u volantu - pokud si pamatuju Nubira to měla tak že páčka přepínala už přímo žárovky - já to u žárovek vystříhal a dal světla přímo na baterku /samo přes pojistky a dvě relé (na potkávačky a na dálkovky) a původními zvonkovými dráty rozvodu světel jsem ovládal jen relé..... Výhoda byla že to začalo trochu svítit původně bylo na světlech jen asi 12V po úpravě 14V a to je sakra rozdíl ;)
Celá úprava tu je v sekci Nubira tak se mrkni tam
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
daewoo espero
Příspěvky: 42
Registrován: sob čer 24, 2017 13:56
Bydliště: krupina
Kontaktovat uživatele:

Re: daewoo espero súrne prosím o pomoc

Příspěvek od daewoo espero »

ďakujem za každú radu vyskúšam
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“