Pridavne dialkove svetla

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Galileo
Příspěvky: 14
Registrován: čtv říj 03, 2013 18:29
Bydliště: Myjava/ České Budějovice

Pridavne dialkove svetla

Příspěvek od Galileo »

Ide obdobie zimy, den je kratsi, v noci potrebujem vidiet. Po precitani fora o svetlach som kupil do dialkovych Osram Nightbreaker a to stretavacich Osram Silverstone. Svietim ovela lepsie, ale stale to nie je ono. Niekto tu pisal, ze prepojil svetla cez rele priamo na baterku a pod. ze to trosku pomohlo. Trosku mi nestaci, preto chcem nainstalovat vedla hmloviek pridavne dialkove svetla ( http://www.tuningshop.cz/svetla-a-zarov ... -prox-2ks/ ) tak aby sa spinali spolu so standardnymi dialkovymi svetlami. Vedeli by ste mi poslat schemu zapojenia? Kludne nakreslene aj rukou. Nasiel som jednu schemu, myslite, ze je spravna? Ak ano mam otazky...
Ake rele si mam pytat v obchode 12V/30A (podla schemy staci jedna krabicka)? Nechyba mi niekde poistka v scheme? Nie som elektrikar, kde mam kable ukostrit, o karoseriu auta (dufam, ze som sa neopytal blbost :))? Kde najdem kabel veduci od packy, niekde v poistkovej skrinke?
Dakujem za odpovede a ak by vas este nieco dolezite napadlo co som nespomenul napiste.
PS: Niekto po forach pisal, ze dal do normalnych svetiel 100W ziarovky a fungoval. Preto ma napada otazka, nebolo by lahsie pridavne svetla zapojit priamo k dialkovym, vydrazala by to kabelaz?
Přílohy
217603_beznzvuschma.png
217603_beznzvuschma.png (38.1 KiB) Zobrazeno 5711 x
Reklama
 

Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Pridavne dialkove svetla

Příspěvek od Laco71 »

Espero má seriovo nainštalované diaľkové hmlovky ... :roll: nestačia ??

100 W žiarovky by som tam nedával, hlavne z toho dovodu,že osľňujú protiiducich vodičov
viď malé dodávky prevažajúce chlieb o 3-tej ráno.. :cry: tí ich majú namontované všetky do jedného
a kamionisti len na jednej strane,kde potrebujú lepšie vidieť....

OSRAM Night Breaker .. ANO tie som mal namontované a bol som s nimi spokojný :PP:

inak ESPERO ma špecifickú chybu => zatmavenie plastového krytu svetiel

prebrúsiť najjemnejším vodným šmirglom myslím nejaká 2000-ka a PRELEŠTIŤ

svetlomety získajú vyšší výkon
Perfekcionizmus je choroba /nemoc/ trvanie na perfekcionizme ničí všetky medziĺudské vzťahy !

NIE je reálné zlepšovať niečo z 96% na 98% , prináša to zo sebou abslolutne zbytočne vynaložené usilie a kopec zbytočných problémov !!!
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3597
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Pridavne dialkove svetla

Příspěvek od conpet »

Já měl na Esperu světla jak nový a stejně to svítilo naprd s Legou se to nedá srovnat , to už je jiná liga -i
Esperu svítěj dálkový jak jiným potkávačky :shock:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“