Alternator

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Galileo
Příspěvky: 14
Registrován: čtv říj 03, 2013 18:29
Bydliště: Myjava/ České Budějovice

Alternator

Příspěvek od Galileo »

Ahojte, cital som asi vsetko na tejto stranke ohladne alternatoru. Chcem sa len opytat podla vasich skusenosti, mam kupit novy za 2400 aj s postovnym kč (http://www.pietro-eshop.cz/katalog/cz/l ... xia-espero), alebo starsi z vraku za 500 kč? Pripadne, ak sa vam doma nejaky vala a je v dobrom stave (aspon aby 2 roky slapal bez problemov :) ) mohli by ste mi ho strelit za rozumnu cenu. Nechce sa mi davat za repas firme min. 3000 korun aj s pracou. Alternator zatial "nejako funguje", resp. auto po odpojeni baterky slape, lenze mi nedobija bateriu, nameral som pri nastartovanom aute nejakych 12,5 V. Najazdenych mam 170 tis. km, minuly rok mi v nom menili loziska, motorizacia 66 kW/90hP, obsah 1,5l. Ak by som sa pustil sam do vymeny, co ma caka, Vedeli by ste mi popisat ako ho mam vybrat? Dakujem za rady.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Alternator

Příspěvek od Vypravca »

Ja ked som potreboval na Espero alternator, tak som zavolal na obed do firmy alternator.sk a na druhy den ma uz o 7.30hod budil kurier, ze ma pre mna alternator.
Dohodli sme sa ferovo, a na dobre slovo, ze mu poslem stary pokazeny alternator spat do firmy.
Prekvapila ma dovera majitela, ze veri ked oni pomahaju mne, tak ja ich neoklamem a poslem im stary alternator.
Takze skus si najst kontakt zavolaj a zisti si podrobnosti.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
ozzman
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 15, 2011 10:39
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternator

Příspěvek od ozzman »

mám jeden taký altík po repase v rezerve. Ak by bol záujem, možno by som ho aj pustil do sveta.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“