výmena rozdelovača

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
porsche997
Příspěvky: 9
Registrován: čtv kvě 10, 2012 14:35
Bydliště: Prievidza

výmena rozdelovača

Příspěvek od porsche997 »

čaute chlapy ... Potrebujem sa opýtať na jednu vec či už mal niekto podobný problem ako ja. Zohnal som si lepší rozdelovač od toho mojho tak reku ho vymenim auto išlo krásne až o takých 10km sa mi rozviestila kontrolka motora .. inak auto išlo aj nadalej pekne tak som tam dnes šupol ten starý odpojil na nejaký čas baterku a išiel .. a znova o 15 km sa mi to rozsvietila kontrolka a tak som to prečítal a vypísalo chyby .. vadnú lambdu a niečo s EGR zaujímave je to že doteraz s tým žiadny problem nebol a nikdy mi ani tá kontrolka nezasvietila a po tejto výmene aj novšieho aj zase stareho rozdelovača to takto začalo blbnuť pri tom všetko je pozapájane takže nevidim súvis v tých chybách. Diki za radi :)
Daewoo ESPERO 1.5 DOHC 66kW r.v.96
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: výmena rozdelovača

Příspěvek od palikx »

a co prestih mas serizeny spravne?
egr by u tohoto auta nemal psat chyby jedine ze by byl odpojeny ovladac egru.
a lambda tezko rict mozna shoda nahodd ale kdyz uz ji to napise je asi vadna.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
porsche997
Příspěvky: 9
Registrován: čtv kvě 10, 2012 14:35
Bydliště: Prievidza

Re: výmena rozdelovača

Příspěvek od porsche997 »

takže bude to lambda ... po tom ako mi ju vyhodilo ako vadnu som trošku pohol ten kovový klobúčik čo je na nej ... a od vtedy mi ju neukazalo a včera ked som išiel po meste mi znova rozsvietila tá kontrolka tak som zastavil vypol motor zase som pohol s tým plieškom čo je na nej a už bol pokoj ... takže asi len nejaký kontakt bude na nej zlý .. inak autíčko ide krásne volnobeh si drží ... štarty aj pri mínus 15 po dvoch dnoch chtí na prvé otočenie štartera žiadný problem ... takže nech žijú daewá :)
Daewoo ESPERO 1.5 DOHC 66kW r.v.96
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“