chladenie

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
texas09
Příspěvky: 5
Registrován: sob črc 07, 2012 18:38

chladenie

Příspěvek od texas09 »

zdravim vas..mam taky problem..pri naštartovaní mi tečie chladiaca kvapalina z hadici ktorá len tak visí vzadu za motorom. neviem o aký problem sa jedna či ta hadica od niekal nevypadla alebo je to niečo iné..poradte.. :!:
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: chladenie

Příspěvek od ppp »

to nie je chladiaca kvapalina a ked nebudes pouzivat klimatizaciu tak uvidis, ze ti z tej hadice za motorom nebude nic vytekat ;)
ale kto by v tychto horucavach vypinal klimatizaciu
ono je to celkom prca, napriklad ja ked som niekam dosiel a vypol motor a zacal sa roztapat namrznuty kondenzat z vyparnika klimatizacie, a za autom sa zacal tvorit maly potocik, obcas na mna niekto volal ze mi tecie chladic :)

ibazeby ti rupol radiator kurenia a skutocne by ti vytekala chladiaca kvapalina aj cez odtok kondenzatu, ale ak pouzivas glykolovu nemrzku (drviva vacsina dostupnych nemrziek) tak by si mal vidiet zaschnute krystaliky glykolu na tejto odtokovej hadici
texas09
Příspěvky: 5
Registrován: sob črc 07, 2012 18:38

Re: chladenie

Příspěvek od texas09 »

lenže mne to tečie ked nemam zapnutu klimu a žiadne kryštaliky som nenašiel..no neviem :?:a pod autom je zakaždým velka kaluž..nemal by som tu hadicu zaslepit??? ako zistim že mi rupol radiator???
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: chladenie

Příspěvek od ppp »

Ak je pod autom vazdy velka kaluz a je to z chladiacej sustavy tak to musi byt vidno ze ubuda v nadrzke.
Ak z nadrzky nic neubuda tak je to bud odtok kondenzatu z klimatizacie, aj mne vytecie obvykle riadnu prud vody az potom ako vypnem klimatizaciu, ak si to teda takto myslel.
Aj ked este ma napada, ze mozno myslis inu hadicu. Skus ju sfotit hoci aj mobilom a supnut sem. Pises o hadici, ktoru vidis zhora alebo o hadici ktoru vidis spod auta?
ozzman
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 15, 2011 10:39
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Re: chladenie

Příspěvek od ozzman »

prípadne skús degustačnú metódu, ak bude viacmenej bez chuti, je to klimatizácia, ak bude nasladlá tak je to z chladiaceho okruhu :lol:
texas09
Příspěvky: 5
Registrován: sob črc 07, 2012 18:38

Re: chladenie

Příspěvek od texas09 »

ta hadica bola vidiet viacmenej z hora ale nakoniec bol to ten radiator..vdaka všetkym ktorý mali zaujem pomoct hoci aj dobrou radou..
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“