buchot v zadnej časti

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
majso
Příspěvky: 2
Registrován: pát zář 09, 2011 17:59

buchot v zadnej časti

Příspěvek od majso »

Ahojte.Prosím o radu. Posledný týždeň sa mi zo zadnej časti začal ozývať divný zvuk. Vychádza to akoby z kufra alebo z nádrže pod zadnými sedadlami a znie to ako tlmená rana opakujúca sa tak v 10 minútových intervaloch pri jazde. Je to dosť hlasné. Čítal som tu niečo o podtlaku v nádrži, no neviem či je to moj prípad. Vyše dvoch rokov tankujem benzin na Lukoil a nerobilo to a minuly týždeň som natankoval plnú na Agipke tak neviem či to nie je práve tým.Za rady ďakujem.
Reklama
 

Alexnext65
Příspěvky: 44
Registrován: ned led 18, 2009 13:10

Re: buchot v zadnej časti

Příspěvek od Alexnext65 »

majso píše:Ahojte.Prosím o radu. Posledný týždeň sa mi zo zadnej časti začal ozývať divný zvuk. Vychádza to akoby z kufra alebo z nádrže pod zadnými sedadlami a znie to ako tlmená rana opakujúca sa tak v 10 minútových intervaloch pri jazde. Je to dosť hlasné. Čítal som tu niečo o podtlaku v nádrži, no neviem či je to moj prípad. Vyše dvoch rokov tankujem benzin na Lukoil a nerobilo to a minuly týždeň som natankoval plnú na Agipke tak neviem či to nie je práve tým.Za rady ďakujem.

No neviem ci z nadrze ale pozri spodok auta kde mas koncovy vyfuk ako je ohyb ci nahodou ked ides do diery tak ti zadna naprava buchoce o vyfuk to som uz mal.Stacilo trosku posunut vyfuk a pohode.
ozzman
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 15, 2011 10:39
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Re: buchot v zadnej časti

Příspěvek od ozzman »

Ak je to ten výfuk tak si to sprav čo najskôr, inak sa ti preklepe do výfuku dierka.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“