CITLIVÉ CENTRÁLNE ZAMYKANIE

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
jackaninm
Příspěvky: 31
Registrován: úte říj 30, 2007 17:19
Bydliště: Giraltovce

CITLIVÉ CENTRÁLNE ZAMYKANIE

Příspěvek od jackaninm »

Prosim vas, ja ked zatvorím(pribuchnem) dvere vodiča automaticky mi zaskočia všetky čudliky dverí a zamkne auto komplet.Už zopar krát som si zamkol kluče v aute.Je to veľmi citlivý ten central,neviete čo s tym? Vdaka za rady
Reklama
 

Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: CITLIVÉ CENTRÁLNE ZAMYKANIE

Příspěvek od HusarJan »

Ahoj budeš tam mat včudu takú malú pružinku alebo perko :D na vodičovej strane skús rozobrat zámok a pozret to ;)
Uživatelský avatar
jackaninm
Příspěvky: 31
Registrován: úte říj 30, 2007 17:19
Bydliště: Giraltovce

Re: CITLIVÉ CENTRÁLNE ZAMYKANIE

Příspěvek od jackaninm »

Vdaka, zajtra to rozoberiem.
Uživatelský avatar
jackaninm
Příspěvky: 31
Registrován: úte říj 30, 2007 17:19
Bydliště: Giraltovce

Re: CITLIVÉ CENTRÁLNE ZAMYKANIE

Příspěvek od jackaninm »

Tak,ako bolo povedané.Mal som rozobraté aj jedny aj druhé dvere,pre porovnanie.Ta pružinka s pérkom bola zlomena a držalo len to o-čko.A vobec celý zamok mechanizmus vo vodičových dverách bol oproti druhej strane taky nejaký rozheganý.Chcelo by to asi vymeniť celý ten mechanizmus.Len teraz skade zohnať celý ten zámok,nemáte typ, odkiaľ zháňate ND?Dík za všetky rady
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: CITLIVÉ CENTRÁLNE ZAMYKANIE

Příspěvek od ppp »

Vodicov zamok byva prvy kaput, pretoze vodicove dvere su najviac pouzivane. Ja som sice pruzinku prasknutu nemal ale zase mal take vole, ze ho central nedokazal odomknut, takze po odomknuti DO a potiahnuti klucky sa mi zase cele auto zamklo :). Espero ma proste prilis moderne zamky, oproti napriklad skodovke 120 tak 4x mensie, takze je to celkom bieda. Taka nubira uz ma dokonca niektore diely plastove, ale zda sa ze to nie je na skodu, lenze zase kovove ako napriklad pruzinky ma z o polovicku tensieho drotu. Proste vyrobcovia setria kde sa da a da sa najma na zakaznikoch.

Zamok urcite zozenies v carmaxe, alebo v hociktorych autodieloch, ktore su ochotne objednavat diely podla zakaznikovych poziadviek a ak tak enenajdes, tak potom skusit autodiely, ktore robia zasielkovu sluzbu ako autodilykrc alebo czdrafel z ciech alebo allegro.pl z polska, bud priamo ak vies po polsky alebo cez sprostredkovatela napr. autofra.
Uživatelský avatar
jackaninm
Příspěvky: 31
Registrován: úte říj 30, 2007 17:19
Bydliště: Giraltovce

Re: CITLIVÉ CENTRÁLNE ZAMYKANIE

Příspěvek od jackaninm »

Vďaka za typy,nejak mi nebolo treba za tých 6 rokov čo mám espero žiadne extra diely,okrem brzdových vecí a to mi hned v servise vedeli zohnať,aj tak ti dakujem pekne
Uživatelský avatar
jackaninm
Příspěvky: 31
Registrován: úte říj 30, 2007 17:19
Bydliště: Giraltovce

Re: CITLIVÉ CENTRÁLNE ZAMYKANIE

Příspěvek od jackaninm »

Dnes došiel novy mechanizmus zámku z carmaxu,zajtra idem nato.Stál 22 e a 12e dobierka,dosť veľa za dopravu vsak,ale...
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“