Výmena repro - vpredu a vzadu

Moderátor: Blue Lanos

peter17x
Příspěvky: 14
Registrován: stř dub 20, 2011 13:01

Re: Výmena repro - vpredu a vzadu

Příspěvek od peter17x »

Vedel som že sa da isto kupiť aj lacnejšie nakolko som to kupoval v datarte....ale čas tlačil nato aby som skúsil či to rádio ide ako má a večer jediný obchod po blízku, ktorý bol ostvorený...viac menej nebolo navýber ... inak to tvoje radio fajn ako sa tak divam -i
Reklama
 

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Výmena repro - vpredu a vzadu

Příspěvek od LordMMX »

http://www.facebook.com/video/video.php ... 5327557525 tu máš aj video toho rádia v akcii... točil som to iphonom takže tak :D
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
peter17x
Příspěvky: 14
Registrován: stř dub 20, 2011 13:01

Re: Výmena repro - vpredu a vzadu

Příspěvek od peter17x »

ako sa tak dívam pyšný majtel :lol: reproduktory si nechal pôvodne?
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Výmena repro - vpredu a vzadu

Příspěvek od LordMMX »

repro v zadu boli menené pred 2 rokmi tuším, takže jediné čo viem že sú trojpásmové a v predu som menil akurát dnes, lebo už ich trafil šľak :D
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Re: Výmena repro - vpredu a vzadu

Příspěvek od kasma »

Ak by niekoho zaujalao, z mojho espera mam na predaj Hertze 165 kompo... mal som ich vzadu na "plate " hrali krasne.
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
miiichal
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 24, 2013 00:24

Re: Výmena repro - vpredu a vzadu

Příspěvek od miiichal »

Zdravím všetkých autíčkárov, chcel by som sa spýtať , či dával niekto do espera šestnástky repráky do predných dverí. Dopátral som sa že tam majú ísť povodne desiatky,
ale tie sa mi zdajú strašne malé. :roll:
Pred pár mesiacmi som sa stal hrdým majitelom Espera ale tie fabrické repro sa nedajú počúvať.
Mám doma aj drevené medzikružie a dalšie somarinky, len neviem či sa to vlezie medzi plech a tapacír a či tam nebude niečo zavadzať ,poprípade aké maximálne hlboké repráky sa tam dajú nasáčkovať bez toho aby sa musel laminovať tapacír. Nemám problém odrezať kúsok plechu z dverí ale nechcem sa púšťať do úpravy tapacírov.
Doma mám na poličke repro : SINUS LIVE SL 165W , takze by som ich tam rád dal , montážnu hĺbku majú cca 60 mm.

Ak má s tým niekto skúsenosti ,tak budem rád za každú radu , poprípade nejaké foto z montáže by potešili.
Uživatelský avatar
ekzorcist
Příspěvky: 75
Registrován: pát pro 25, 2009 12:28

Re: Výmena repro - vpredu a vzadu

Příspěvek od ekzorcist »

Milý Michal,

keď pohľadáš na fóre dobre, tak sa k 16kam vpredu niekde dopátraš. Nepôjde to bez zmien - hlavne na vodičovej strane - tlačidlo kufra je trochu hlboké a vôbec - ak repro nemajú zníženú hĺbku - teda SLIM FIT ako SONY XS séria, tak môžeš mať problém spustiť okno úplne dole.

To strieborné Espero, ktoré som si zvukovo upravoval a z ktorého som tu dal foto už nemám, teraz mám zeleného krásavca a už mám kúpené 6,5´´ dozadu a 4´´ dopredu - tak ako predtým. Sú to MAGNAT DARK POWER a očakávam dobrý výsledok. Tiež Magnat CAR FIT séria vyzerá dobre na začiatok. Nie je potreba dávať také veľké repro dopredu, ak si vyriešiš celú audiosústavu. Odhlučnenie dverí alebo správny zosilovač urobia viac ako veľké repro pichnuté priamo do rádia.

Moje odporúčanie : kúp repro dobrej značky strednej triedy originálnych rozmerov s dobrou rezervou vo výkone.

Už sa otepľuje, aj ja budem čoskoro nahadzovať, už viem ako na to po práci na striebornom :)
Přílohy
Toto pôjde do môjho Esperka
Toto pôjde do môjho Esperka
Daewoo Espero 1.5 16V strieborná /elektróny / klíma / 272 500 km(predané)
Daewoo Espero 1.5 16V / 1996 / tmavomodrá / 233 200 km(predané "spoluobčanom")
Daewoo Espero 1.5 16V / 1996 / zelená / 95 000 km / ABS, AIRBAG 1x, nast. volant, klíma
Uživatelský avatar
ekzorcist
Příspěvky: 75
Registrován: pát pro 25, 2009 12:28

Re: Výmena repro - vpredu a vzadu

Příspěvek od ekzorcist »

Aaaaaa,

predtým som nedočítal dokonca tvoj príspevok - 60mm nie je tak veľa - vyskúšaj a uvidíš. Možno nejaká z tých MDF podložiek pomôže. Na skúšku nahoď - skúšaj na vodičovej strane, určite daj okno úplne dole, či to ide...

A SINUS LIVE - na to som len dobré ohlasy počul. Good Luck!! :lol:
Daewoo Espero 1.5 16V strieborná /elektróny / klíma / 272 500 km(predané)
Daewoo Espero 1.5 16V / 1996 / tmavomodrá / 233 200 km(predané "spoluobčanom")
Daewoo Espero 1.5 16V / 1996 / zelená / 95 000 km / ABS, AIRBAG 1x, nast. volant, klíma
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“