Predám moje Espero 1.5 16V GLX

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
ekzorcist
Příspěvky: 75
Registrován: pát pro 25, 2009 12:28

Predám moje Espero 1.5 16V GLX

Příspěvek od ekzorcist »

Ahojte chlapi. Má niekto záujem o dobre zachované Espero? Na bazoš ho dám drahšie, vy ľudia ste mi pár krát riadne pomohli, čiže pre hocikoho odtiaľto špeci cena :)

Je to strieborné 1.5 16V GLX, 90koní, 1/1998 klimatizácia (funkčná, chladí, médium drží, no je trochu rozhrkaná niekedy), bez airbagov, 270tis. km (original, nestocene), prvý majiteľ veľa nabehal po diaľnici do Nemecka, čiže nie je to taxík :D :D Auto nebolo búrané - dvaja rozdielni mechanici potvrdili na zdviháku. Má ťažné, je však len v starom techničáku. Má elektróny 15´´ a nízke gumy ;)

Stav -

Motoricky OK, starané, menený olej, rozvody, žiadne auto na stavbe :D
Prevodovka - OK, radí 1-5 v poriadku, Spiatočka 1x z 10 vydá zvuk riadne hladného chlapa, inak ok. Spojka bola menená pred 2 rokmi, ešte je OK.
Karoséria - 85% - na Espero s 270 tis. naozaj slušná, drobné kvietky na spodnej strane dverí, na jednej strane tiež na spodku bolo šuchnuté o stĺpik, nič hrôzostrašné, vnútro dverí - spodok, to je klasika, záujemcom nafotím každý kaz. Okolo kolies je 100%!!
Výbava a doplnky - klíma OK, posilovač riadenia OK, svetlá, smerovky, kontrolky, budíky, hodiny, väčšina vecí OK.
Podvozok - priznám sa, tam niečo hučí okolo 80km/h nezávisle od otáčok. Niečo tam ruplo, chlapi, nie som mechanik - o cenu materiálu a opravy zľavím, možno je to len zle vyvážené koleso alebo guma či iná drobnosť. Ale jamy sú jamy.. :(

Chyby - každé auto s 270tis. ich má, načo tajiť :

- prasknuté pravé svetlo - smerovka - MÁM NOVÉ, dávam k tomu
- centrál - motorčeky fungujú 100%, zapadáva poistka dverí vodiča, keď zapadne centrál nejde. Už mi to raz opravili, po roku znova nejako zapadla, šikovný majster - 10min.
- anténa - AGIP pumpa zlomila (just mi 1x nešla zasunúť keď už som mal kúpený PLATINUM program a za mnou rada) - MÁM NOVÚ origo DAEWOO vysúvaciu, dávam k tomu.
- kufor - pri zatváraní niekedy treba vopchať kľúčik a otočiť - niečo ruplo zrejme ;)
- elektróny - častou návštevou umyvárky kefy zbrúsili vyvažovacie želiezka, chcelo by to mierny repas - inak sú krásne a vyzerajú ako od výroby keby tam patrili. navyše odkedy sú plast. malé techničáky, adrenalín ide dolu :D
- čelné sklo - jedna rana od kamienka - asi 1cm v priemere, opraviteľné v autoskle, žiadna pavučina okolo.

Ročný radiátor chladiča a termostat, dvojročná spojka - menene, namontovane.
NOVE PLATNICKY, 2 BALENIA DOT4, VZDUCH FILTER, ANTENA VYSUVACIA, PRAVE SVETLO k tomu v kufri. Plechace k tomu tiez.

Tak čo chlapi? Vezme si ho niekto kto mu ukáže krásnu jeseň života?

Alebo - plán B - nájde sa niekto mi niekto urobí generálku v BA či okolí za dobrú cenu??? :PP:

0918 / 609 637 - Martin, volajte kedykolvek ;) Cenu ponuknite, ale berte ohlad na moje labilne dusevne zdravie a neponukajte vyslovene koniny :D (pozn. 200€ je konina - 2000€ je tiež konina :D )
Daewoo Espero 1.5 16V strieborná /elektróny / klíma / 272 500 km(predané)
Daewoo Espero 1.5 16V / 1996 / tmavomodrá / 233 200 km(predané "spoluobčanom")
Daewoo Espero 1.5 16V / 1996 / zelená / 95 000 km / ABS, AIRBAG 1x, nast. volant, klíma
Reklama
 

navaras12
Příspěvky: 113
Registrován: úte lis 10, 2009 10:40
Bydliště: SVK

Re: Predám moje Espero 1.5 16V GLX

Příspěvek od navaras12 »

Celkom zaujimavý kúsok :D , len ti poradím, pridaj sem fotky, tie dokážu byť viac presvedčivé -i , veľa štastia:)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Predám moje Espero 1.5 16V GLX

Příspěvek od Akri »

Prodej, koupe, ci vymena, patri bez vyjimek jen do inzerce :idea: :!: :idea:

zde: https://www.chevroletclub.cz/viewforum.php?f=49
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
ekzorcist
Příspěvky: 75
Registrován: pát pro 25, 2009 12:28

Re: Predám moje Espero 1.5 16V GLX

Příspěvek od ekzorcist »

Promiňte, šéfe ;)

Prehliadol som. Ale - tak či tak, citové väzby prevážili, čiže tento týždeň sa začína menšia "párty v jame" a espero bude zase vysmiate ;)

Žiadny PREDAJ sa nekoná - DELETEEEEEEE THIS!!!!!!!!!! :D
Daewoo Espero 1.5 16V strieborná /elektróny / klíma / 272 500 km(predané)
Daewoo Espero 1.5 16V / 1996 / tmavomodrá / 233 200 km(predané "spoluobčanom")
Daewoo Espero 1.5 16V / 1996 / zelená / 95 000 km / ABS, AIRBAG 1x, nast. volant, klíma
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Predám moje Espero 1.5 16V GLX

Příspěvek od Akri »

To delate(me) pro sebe, kvuli prehlednosti ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
1Mathus1
Příspěvky: 2
Registrován: pát říj 26, 2012 20:03

Re: Predám moje Espero 1.5 16V GLX

Příspěvek od 1Mathus1 »

Odpovědět

Zpět na „ESPERO“