ESPERO PROBLEMATICKE KURENIE

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: ESPERO PROBLEMATICKE KURENIE

Příspěvek od LordMMX »

túto zimu nebudem riešiť či nexia chce kúriť alebo nie :) bude v garáži, na zimu mám vectru combi. ale inak zaujímavé, mne prestala ísť klíma, namiesto ľadového vzduchu sa po zapnutí klímy začal valiť vzduch horúci... čo o pol leta nebolo nič príjemné
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: ESPERO PROBLEMATICKE KURENIE

Příspěvek od ppp »

Definitivna rada, kym nie je problem s klapkami a ich ovladanim, je vymenit radiator za radiator s velkym prietokom, teda velkymi rurkami. Ten sa len tak lahko neupcha. Akurat si overte co kupujete, ja som si kupil jeden co mal rurky natrete nejakym ropnym tukom aby sa lahsie nastrkali do tesneni v bocniciach a ten tuk teraz nepekne smrdi ked sa radiator zohreje. Ale kuri. Cize smradecek ale teplucko.
Ked som koncom leta menil radiator, tak novy ale neoriginal, proste rurkovy isiel prefuknut lahko, stary zo splostenych rurok isiel prefuknut tazko.
Uživatelský avatar
benky71
Příspěvky: 154
Registrován: ned říj 21, 2007 14:29
Bydliště: SEREĎ
Kontaktovat uživatele:

Re: ESPERO PROBLEMATICKE KURENIE

Příspěvek od benky71 »

Chlapi,ako to tak sledujem,tak problémy s kúrením nemám žiadne,pekne kúri :D ,klíma mi chladí,takže nestačím sa diviť čo to máte za autá :D
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“