VYFUK rychlo a jednoduco

Moderátor: Blue Lanos

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: VYFUK rychlo a jednoduco

Příspěvek od ppp »

Mozno ich uz niekteo prerezal, ja som mal na espere 1.25 v dvojrurke menil som dva stefty, treti nesiel vybrat, akurat ten co zhora netrci a teda sa neda nahradit skrutkou.
A u otca som som menil aj cele parohy ale jednorurku a namiesto steftov som tam tusim dal zhora 10.9 skrutky 1.25 stupanie a riadne utiahol. Keby ich nahodou zdola niekto ulomil, tak ich este zhora v pohode vytocim. Akurat si uz nepamatam ci isli pouzit do vsetkych troch dier kvoli priestoru.
Reklama
 

Ďuri
Příspěvky: 28
Registrován: ned led 03, 2010 16:27

Re: VYFUK rychlo a jednoduco

Příspěvek od Ďuri »

Mal som vyfuk zadny aj stredny z Polska.Vydržali necelé dva roky a úplne sa rozsypali.Kúpil som drahšie v servise stredný za 75 ečiek a zadny 53ečiek.Dúfam že vydržia dlhšie.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: VYFUK rychlo a jednoduco

Příspěvek od ppp »

Nuz zadny vraj origo z carmaxu za vyse 2tSk za kus mal v sebe dieru namiesto zvaru po dvoch sezonach, menil som ho az po tretej.
Polmostrow o ktorom som tu pisal v roku 2009 je este cely akurat sa mi olupala farba na zvare na zadnom tlmici a zvar ukazuje zacinajucu hlbkovu koroziu asi v poroch pomedzi pohlinikovanim. Predsa len zvar je to najproblemovejsie miesto na kazdom vyfuku, kym zvary nie su nerezove. Asi si zozeniem nerez drot, argon a nerez plech a budem si robit vyfuky sam z nerezu.
Uživatelský avatar
mechale
Příspěvky: 41
Registrován: stř dub 21, 2010 21:10
Bydliště: Ladomirová

Re: VYFUK rychlo a jednoduco

Příspěvek od mechale »

zdravim, taka vec nastala: idem menit komplet cely vyfuk od motora az do konca. ale nastala taka vec: mam zvody vyfuku 4do2 co idu z motora a potom dalej ide rurka 2do1. ale na internete som nasiel iba zvody 4do1, rurky som nasiel aj 2do1 aj co je rovno iba jedna rurka. popytal som sa v obchodoch tu v okoli a nikto mi nevie zohnat vobec tie zvody z motora. tak sa chcem spytat: pasuju zvody 4do1 namiesto zvodov 4do2, ak ano, spravi to nejaky negatyvny vplyv ak tam dam zvody 4do1? alebo ak by dakto vedel kde by som mohol objednat zvody 4do2 bol by som rad :)
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: VYFUK rychlo a jednoduco

Příspěvek od Vypravca »

A prečo to nemeníš od zvodov?
Musíš (chceš) aj tie meniť?
Keď to budeš meniť komplet, tak ti bude jedno aké zvody budeš mať.
Pasovať to bude tak či tak.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Uživatelský avatar
mechale
Příspěvky: 41
Registrován: stř dub 21, 2010 21:10
Bydliště: Ladomirová

Re: VYFUK rychlo a jednoduco

Příspěvek od mechale »

dobre, diky. to som chcel vediet ci budu tie druhe zvody pasovat. a dovod menenia je ze vsetko je hrdzave, rozpada sa to, a vsetko je zavarene, jediny rozoberatelny spoj je na motore. a treba aj lambdu sondu menit a ani ta neide vysrobovat tak je tam zazrata :D
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: VYFUK rychlo a jednoduco

Příspěvek od ppp »

4do1 nebrat. praskaju. teda lahsie ako 4do2. 4do2 asi len na vrakaci. mozno ale carmax alebo allegro budu mat
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“