Immobilizer

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Patrik17
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 15, 2022 17:30

Immobilizer

Příspěvek od Patrik17 »

Ahojte, potreboval by som pomoc. Espero mi nechce naštartovať, čerpadlo funguje aj iskry hádže. Zatiaľ to vyzerá na immobilizer a tak sa chcem spýtať či viete ako ho obísť, demontovať poprípade nejaký iný nápad. Pred štartovaním keď otočím klúčik by malo zavrčať čerpalo no nestane sa tak pri štaŕovaní sú aj náznaky že by chytilo ale nič. Akonáhle som však odpojil immobilizer tak čerpadlo zavrčalo ako má a aj pekne naštartovalo ale náhle aj zdochlo a nepomáha ani pridať plyn. Máte s tým skúsenosť? Za každú cennú radu ďakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Immobilizer

Příspěvek od LordMMX »

imobilizér je priamo v kľúči alebo je ku kľúču prívesok ktorý treba strčiť do zástrčky na palubovke predtým ako naštartuješ?
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Patrik17
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 15, 2022 17:30

Re: Immobilizer

Příspěvek od Patrik17 »

Pravdepodobne priamo v klúči zabudovaný. Pod volantom je škatulka s nápisom Immobilizer na konektor, ktorý som skúšal odpojiť a vtedy naštartovalo, ale hneď zdochlo, nešlo palivo.
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Immobilizer

Příspěvek od LordMMX »

tieto imobilizéry sú riešené väčšinou tak že odpoja buď čerpadlo/štartér alebo oboje. treba pozrieť kam z tej krabičky vedú káble. predpokladám, že niekde sú len prestrihnuté pôvodné káble a toto je zapojené medzi ne , takže by to malo stačiť odpojiť a spojiť prerušené káble podľa farieb.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“