světlomet nevytváří požadovanou kresbu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
shibui
Příspěvky: 2
Registrován: pát bře 08, 2013 10:23

světlomet nevytváří požadovanou kresbu

Příspěvek od shibui »

Dobrý den, na STK mi dali do vážných závad že přední světlomet nevytváří požadovanou kresbu, byl jsem na seřízení kde nastavili výšku, zkoušeli vyměnit žárovku ale světlo stále svítí bez tvaru do prostoru, čili špatná parabola a je potřeba vyměnit celí světlomet. Jak poznám zda má světlo manuální nebo elektrickou regulaci?
Reklama
 

soooc
Příspěvky: 89
Registrován: čtv kvě 04, 2006 20:55

Re: světlomet nevytváří požadovanou kresbu

Příspěvek od soooc »

shibui píše:Dobrý den, na STK mi dali do vážných závad že přední světlomet nevytváří požadovanou kresbu, byl jsem na seřízení kde nastavili výšku, zkoušeli vyměnit žárovku ale světlo stále svítí bez tvaru do prostoru, čili špatná parabola a je potřeba vyměnit celí světlomet. Jak poznám zda má světlo manuální nebo elektrickou regulaci?
Na Tico by světla bez elektrické regulace neměla přijít, protože vůz byl homologován s elektrickým náklonem světel. Já osobně jsem koupil na netu jetá světla za 400/2ks i s rampou pro motorky a motorky (ty jsou pěkně drahé, takže neztratil). Manuální jsem nikdy v rukách neměl, ale tady na obrázku je vidět, že vlevo dole je takový černý kloub. Na něj se napojuje převod od motorků.

Obrázek

Tady světlo prodávají za celkem "rozumnou" cenu http://aukro.cz/svetlomet-svetlo-l-p-el ... 29958.html
Daewoo Tico r.v. 96 najeto 151000km, přezdívka Vražda, byla ve Švédsku za 63. rovnoběžkou!
shibui
Příspěvky: 2
Registrován: pát bře 08, 2013 10:23

Re: světlomet nevytváří požadovanou kresbu

Příspěvek od shibui »

Díky, podívám se jestli tam ten černý kloub je. Na netu jsou k sehnání oba druhy ale u té manuální regulace není fotka tak jsem nevěděl i když jsem tušil že manuální regulace nebude kolečkem u palubovky ale nějakou páčkou u světla.
Uživatelský avatar
Woyta
Příspěvky: 332
Registrován: sob říj 13, 2007 23:08
Bydliště: Hořice

Re: světlomet nevytváří požadovanou kresbu

Příspěvek od Woyta »

Tyhle levny polsky sunty nebrat.
Svitej divne a po 2 tydnech blinkr zmatnel.
O presnosti a kvalite vyroby ani nemluvim.
Fakt ma smysls si priplatit.

Kdyztak likviiduju ted Tico.
Leve polsky smejd pul roku stary. Prave Korea asi 5 roku.
Intel E7200 @3,8ghz, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative SB Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Logitech MX518, Logitech G25, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodnik
Nissan 200SX S13 / Daewoo Tico
Odpovědět

Zpět na „TICO“