Jakou máte spotřebu - Nubira?

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
david1
Příspěvky: 12
Registrován: pát úno 13, 2009 16:26

Příspěvek od david1 »

to peha:
to aj robím, lebo mám čiernu metalízu a auto sa pekne nahrieva......

ešte ku kvalite LPG: mne ale aj daľším kamarátom sa osvedčil plyn na Slovnafte: ECO+Autoplyn- dlhší dojazd/o 70 km na plnej nádrži/, živší motor, akcelerácia aj do kopca oproti LPG na OMV! alebo sa mi to len zdá???
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Nezdá plyn je rôzný my máme dve pumpy ale do OPLA som vedel tankovať len na jednej lebo na ten druhý my chudáýk neťahal a žral ako blázon no a k ECO tak tady u nás je to humus lebo neviem kde ho berú ale auta majú problémy no na druhú stranu já ho tankujem v okolí BA a tam som spokojný :D Jo asi pred dvoma rokom som v BA natankoval na JURKI a ta spotreba ma šokovala lebo auto lenivé a spotreba ako tank ;) Takže áno kvalita plynu sa líší ale to platí aj pre benzin :D
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Příspěvek od kesko »

ja mam celkom v pohodke spotrebu, benzin sice moc nesledujem nakolko jadzim LPG a ten mam tak 9,5 na 100 km mam to z poctu 200 km dialnica 100 km po kopcoch takze pohodka a teraz bol splynovac na generalke tak je to najsam fasa :)
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Příspěvek od kesko »

no to hej napr. podla mna na slovensku ma JET kvalitne LPG, ked mam zo slovnaftky to je dake lenive
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
cobyll
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 31, 2007 05:15
Bydliště: Wallachia Kingdom (Velká Lhota)

Re: Jakou máte spotřebu - Nubira?

Příspěvek od cobyll »

hlásím spotřebu 10-11 l / 100 Km a to jezdím z horské vesnice do města do práce a zpět, tj. kopce, město, kopce, město atd, jednou měsíčně dálková cca 160 km. Teď v zimě je to samosebou víc (litrů - ne kilometrů !!! :D )
EX"PLAVÁČEK" Daevoo Nubira I wagon 2,0 16V CDX 1997 - utopeno při povodni,
pak Renault Scenic 2,0 - zemřel mrazem,
teď návrat Chevrolet Nubira SX wagon 1,6/16V "Černoušek"
Cobyll (čti jednoduše "Kobyl") Valmez ID 2933
resurr
Příspěvky: 16
Registrován: ned led 25, 2009 14:57
Bydliště: Těmice,Jihomoravsky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou máte spotřebu - Nubira?

Příspěvek od resurr »

nubiru mám od záři,a sptřebu jsem zatim nějak nestihl poměřit,ale odhadem tak 10l a více jezdím vesměs jen město a kratke tratě,čím vic ale slevnili phm tím se měl snad spotřebu větší.
Není to jak byvalí vůz škoda 125l spotřěba cca 7l/100km
Daewoo Nubira,1.6 16V Sedan,98 dovoz Italie, puvodní majitel byl dobytek docela odraná,ale aj tak krasná
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou máte spotřebu - Nubira?

Příspěvek od Ivoš »

Já mám spotřebu viz. podpis.....jezdím město a krátké tratě 10 km do práce a zpět.....a tomu 2 litru nejde odolat a šinout se na prázdné silnici 90 :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Jakou máte spotřebu - Nubira?

Příspěvek od milosh »

Ivoš píše:Já mám spotřebu viz. podpis.....jezdím město a krátké tratě 10 km do práce a zpět.....a tomu 2 litru nejde odolat a šinout se na prázdné silnici 90 :lol:
To teda jezdis jako prase, ja mam automat 1.6 16V GM motor takze asi to samy co se davalo i do nubi a mam prumer dle PP i ted v zime 8.5L/100km a to jezdim taky hlavne po meste do prace 6 km a naky popojizdeni 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou máte spotřebu - Nubira?

Příspěvek od Ivoš »

Pojem jezdit jako prase si představuju pod pojmem nebezpečné předjíždění, ignorace STOP a Dej přednost v jízdě, ignorace semaforů apod. To není můj případ....jezdím pokud možno rychle, ale když to nejde, tak to nejde. Takže bych ponechal hodnocení lidem, kteří mě viděli jezdit. Nicméně ta spotřeba je mimo jiné taky kvůli tomu, že mám 2,0litr a podfukujou mi parohy.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Jakou máte spotřebu - Nubira?

Příspěvek od milosh »

kdyz je ve meste skoro vsude 50 tak to musis jezdit jen brzda plyn a to podle me neni plynula jizda :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou máte spotřebu - Nubira?

Příspěvek od Ivoš »

U nás je to spíš o jízdě 30 km/h :lol: Víc se jet nedá, jak jsou Pardubice ucpaný...a máš recht, že je to brzda plyn....rozjet se, zastavit, rozjet se zastavit....v současný situaci ve městech by byl ideální automat....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Jakou máte spotřebu - Nubira?

Příspěvek od milosh »

No proto ho taky mam a dalsi auto bude taky AUT (astra h) -i ale nebudu vam tady v tech 11 litrovych spotrebach delat OT :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou máte spotřebu - Nubira?

Příspěvek od -peha- »

No jó po Ústí sem se prohánel často a je to hold velký mněsto no to já mám štísko my tu máme jenom jeden semafor :lol: :lol: :lol: Proste smúlu mají velkomněsta tam je spotřeba samo sebou vysoká :D
Alešek
Příspěvky: 28
Registrován: čtv bře 05, 2009 17:18
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou máte spotřebu - Nubira?

Příspěvek od Alešek »

Čauky lidičky a majitelé krásných vozů.Jsem nový člen a Nubiru mám asi tak půl roku,moje spotřeba je trchu vyšší,pravda je,že se chci svézt a jezdím hodně do Stuttgartu,takže po dálnici není problém 170,z kopečka i tochu víc,k 200,jen k tý spotřebě,žere jak kdyby měla dva motory a ne jen jeden,tak že moje běžná spotřeba je i 14 l na sto km,jak skoro každý tady uvádí 8.5,tak si asi určitě děláte srandu,nebo se stydíte přiznat,že vám auto taky pěkně papá.
Hlavně si to neberte někdo osobně,tak mnoho najetých km a pěkný den. :?:
Nubira 1,6 1998 nazdar bazar.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“