NUBIRA.DAEWOOCLUB.COM - konec webu !!!!

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

djpsx píše:Prosím Tě Miloshi, na stránkách mám ve svém profilu údaje o Kombíku a karoserie je tam uvedená sedan. Sice tam zatím mám jen fotky našeho sedana, ale nešlo by to předělat na karoserie: Kombi? Sedan má jiné údaje. Fotky Kombi budou co nevidět, jen se musím dostat k tomu ho nafotit (ale až ho umyju:-))).

Díky moc.
no me to trosku zmatlo, zmenim to, sorry
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

milosh píše:
djpsx píše:Prosím Tě Miloshi, na stránkách mám ve svém profilu údaje o Kombíku a karoserie je tam uvedená sedan. Sice tam zatím mám jen fotky našeho sedana, ale nešlo by to předělat na karoserie: Kombi? Sedan má jiné údaje. Fotky Kombi budou co nevidět, jen se musím dostat k tomu ho nafotit (ale až ho umyju:-))).

Díky moc.
no me to trosku zmatlo, zmenim to, sorry
Já jsem to napsal jen pro úplnost, jinak je to banalita. Díky
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak zase par novych clenu a take neco malo noveho v galerii ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pratele, par lidi ze zahranici uz mi psalo, ze by meli zajem o inglish verzi tohoto webu, nechcete se nekdo do toho pustit? :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Na uvodni stranu webu jsem pridal nahodne zobrazovani obrazku z galerie ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

Příspěvek od Pavel Beneš »

Milosh : Prosím tě, nějak mi nejde v Nubira.daewooclub.com se přihlásit, řekne to špatné jméno nebo heslo..... když dám zapomněl jsi heslo, dám vygenerovat nové, píše to to samé..... Morpha-nick Tak mi nějak helpni nebo mi zašli na mail nový heslo... dík...
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pavel Beneš píše:Milosh : Prosím tě, nějak mi nejde v Nubira.daewooclub.com se přihlásit, řekne to špatné jméno nebo heslo..... když dám zapomněl jsi heslo, dám vygenerovat nové, píše to to samé..... Morpha-nick Tak mi nějak helpni nebo mi zašli na mail nový heslo... dík...
koukam ze tam vubec nejsi??? regni se znova sefiku ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

mildo asi to něco napadlo protože se koukni na sraz na strahově na komentáře píše to tam samý hovadiny :? :? :?
ŘEZNÍK
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Vít, Jiří píše:mildo asi to něco napadlo protože se koukni na sraz na strahově na komentáře píše to tam samý hovadiny :? :? :?
vim, nenadelas nic, uz sem nasel jak na to, ale uhlidat vsechni nejde, skoro jako spamy tady... :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Ahoj Miloshi,
mohl bys mi udelat zmenu, ze uz nemam Nubiru II, ale Lacetti SW Platinum, r.v. 2006, 1.6 80kW, Denim Blue, bohuzel uz bez LPG :cry: . Zkousel sem hledat, ale neprisel sem na to, ze bych mel nejakou moznost sam si profil zmenit. Dik ;), Pavel.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

PavelZ píše:Ahoj Miloshi,
mohl bys mi udelat zmenu, ze uz nemam Nubiru II, ale Lacetti SW Platinum, r.v. 2006, 1.6 80kW, Denim Blue, bohuzel uz bez LPG :cry: . Zkousel sem hledat, ale neprisel sem na to, ze bych mel nejakou moznost sam si profil zmenit. Dik ;), Pavel.
cau, jasne, no problem ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

PavelZ píše:Ahoj Miloshi,
mohl bys mi udelat zmenu, ze uz nemam Nubiru II, ale Lacetti SW Platinum, r.v. 2006, 1.6 80kW, Denim Blue, bohuzel uz bez LPG :cry: . Zkousel sem hledat, ale neprisel sem na to, ze bych mel nejakou moznost sam si profil zmenit. Dik ;), Pavel.
¨

No super , doufám ,že se ukážeš na srazu .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Minimalne na Strahove urcite (doufam, ze tradice bude pokracovat :)). Budu tam aspon prvni nakladak.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Jakej náklaďák, Lacceti SW má menší kufr než Nubira Wagon , je to o ty kaslíky na bocích , Nubira tam měla vidět podběhy....
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

To jo, ale v technicaku mam "nakladni automobil skrinovy". Zase Lacetti ma lip udelany prostor pod podlazkou kufru, asi hlavne diky tomu, ze uz mam "dojezdovku", v Nubire bylo jeste normalni kolo.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“