NUBIRA.DAEWOOCLUB.COM - konec webu !!!!

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

NUBIRA.DAEWOOCLUB.COM - konec webu !!!!

Příspěvek od milosh »

tak uz jsem se do toho pustil a pripravuji stranky pro majitele nubiry 1-3, ale mam na vas prosbu, chtel bych udelat nejaky info o vsech 3 modelech, fotogalerii, kde by byl interier, rozmery, fotky kufru, motoru atd...
Tak jestli to nekdo u svych aut muzete vyfotit a poslat mi to, at nemusime Polaky zadat o autorsky prava. Samozrejme jakekolibv nubira materialy - katalogy, videa atd.. jsou vitany !!!
diky MILOSH (ZAV)CENTRUM (TECKA)CZ

s Dreamem ten web asi nejak spojime nebo bude minimalne snad spoluprace, novy web bude na tomto portale, adresu jeste presne vymyslim ;)
Naposledy upravil(a) milosh dne ned bře 26, 2006 19:44, celkem upraveno 2 x.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Uz se na tom pracuje, resp. bych rekl ze uz to skoro dokoncuji, ale nemam jeste logo. Pokud nekdo chcete pomoci bylo by to super, chtel bych tam dat vsechny 3 verze od nubci 1 az po lacetti a nejak to do sebe zakomponovat. Sam jsem na grafiku ve fotoshopu levej, ale treba nekdo pomuzete a udelate pekny ;) adresa webu bude http://nubira.daewooclub.com
obrazku mam hafo 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak uz to jede, jeste par veci dodelavam, jako registraci, logo atd... ale jinak uz to je jakz takz. Namety, kritiku beru !!!!

http://nubira.daewooclub.com/
Naposledy upravil(a) milosh dne pát bře 31, 2006 21:00, celkem upraveno 1 x.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

UZ SE MUZETE REGISTROVAT A PRIDAVAT FOTKY DO GALERIE (jen je nutne byt prihlasen jako ctenar) 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

gut.. nubira rullz .. logo ti muzu zkusit nekaky udelat,ale mozna to nekdo zvladne driv..ted nemuzu ..prisel jsem v 7 rano domu..:))
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

jj, logo to bude chtit, nejak nemuzu naky poradny vymyslet :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

skoda,ze jeste jsem..jinak bych se do toho pustil..napis rozmer .. hodime tam moji nubiru :)))))))))))))))
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

DREAM píše:skoda,ze jeste jsem..jinak bych se do toho pustil..napis rozmer .. hodime tam moji nubiru :)))))))))))))))
rozmer tak 1024 sirka, ale klido jen logo maly vlevo, jak je ted ten napis.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

zeptám se jako debil - proč máte svůj web.když zde máte své auto zastoupeno ?
Ať žije roztříštěnost a každý si budeme hrát na svém písečku..No budiž - přeji vám tedy na vašem novém WEBU hodně štěstí.
Nyní jenom čekám kdy si udělají svůj Web ostatní typy aut.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

V.Brousek píše:zeptám se jako debil - proč máte svůj web.když zde máte své auto zastoupeno ?
Ať žije roztříštěnost a každý si budeme hrát na svém písečku..No budiž - přeji vám tedy na vašem novém WEBU hodně štěstí.
Nyní jenom čekám kdy si udělají svůj Web ostatní typy aut.
dalsi clovek co to nepochopil. S DREAMem, ktery ma nyni nubira web, jsme se dohodli, ze muzu clanky prevzit a jelikoz aktualizace tohoto webu neni tak casta, myslim ze kdyz ty 2 spojime a bude vse na tomto, Dream bude taky admin, tak to pak bude uplne v pohode,ne? ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

milosh píše:
V.Brousek píše:zeptám se jako debil - proč máte svůj web.když zde máte své auto zastoupeno ?
Ať žije roztříštěnost a každý si budeme hrát na svém písečku..No budiž - přeji vám tedy na vašem novém WEBU hodně štěstí.
Nyní jenom čekám kdy si udělají svůj Web ostatní typy aut.
dalsi clovek co to nepochopil. S DREAMem, ktery ma nyni nubira web, jsme se dohodli, ze muzu clanky prevzit a jelikoz aktualizace tohoto webu neni tak casta, myslim ze kdyz ty 2 spojime a bude vse na tomto, Dream bude taky admin, tak to pak bude uplne v pohode,ne? ;)
Ok již to chápu. Tak pokud nebudu muset lítat s webu na web,tak to beru.Rád na nějaké příspěvky reaguji a potom se dozvídám že exceluji,což mi působí radost.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak jeste zmena, spojeni webu se asi konat nebude, ale bude na vas, zda chcete byt clenem webu kde bude casta aktualizace a obsahove taky vic clanku, materialu ke stazeni atd... nebo stranek, ktere zde sice byly drive, ale zdaleka tolik toho nenabidnou 8)

Konkurence je potreba :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

milosh píše:Tak jeste zmena, spojeni webu se asi konat nebude, ale bude na vas, zda chcete byt clenem webu kde bude casta aktualizace a obsahove taky vic clanku, materialu ke stazeni atd... nebo stranek, ktere zde sice byly drive, ale zdaleka tolik toho nenabidnou 8)

Konkurence je potreba :lol:
Tak a jsem zase zklamaný -P
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

asi zmena: me je to v podstate jedno .. bud necham umrit svuj web a nebo ho zmenim opravdu na daewoo.zde.cz a budou tam clanky o vsech autech chevy/daewoo,ale nevim mam toho hodne coz je ostatne videt na aktualizaci clanku
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

DREAM píše:asi zmena: me je to v podstate jedno .. bud necham umrit svuj web a nebo ho zmenim opravdu na daewoo.zde.cz a budou tam clanky o vsech autech chevy/daewoo,ale nevim mam toho hodne coz je ostatne videt na aktualizaci clanku
no vidis, ja to proberu k zivotu, nechci aby to dopadlo jak kalosklub, ktery tady je uz ve 2 provedenich a ani s daewooclubem nechteji spolupracovat :?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“