NUBIRA.DAEWOOCLUB.COM - konec webu !!!!

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Který ho.ado ten techničák vyplňovalo..........
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Reklama
 

PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Zadny, to je odpocet DPH. Proste mam podle vseho prvni Lacetti v CR, nakladak, pocet mist k sezeni 2+2. Chtel sem to uz na Nubiru, ale to nedopadlo, protoze uz to koupil Chevrolet a puvodni homologace byla jeste na Daewoo. No a letos v lete udelal Chevrolet homologaci na Lacetti a Captivu.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ted jsem web chvili neaktualizoval, s malym ditetem nejak neni moc casu, ale uz na tom delam, bude i super novy clanek vcetne fotek, nekolik novych clenu, no mate se na co tesit, doufam ze behem dneska, zitrka to bude zase vse aktualizovano :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

tak novy clanecek o ceste do Italie s novym lacetti sw uz je na webu !!!!


http://nubira.daewooclub.com/view.php?c ... 2006100001
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak zase par novych clenu, muzete prihravat fotky do galerie, staci se jen regnout jako ctenar a zalozit si galerii 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
i
Příspěvky: 6
Registrován: sob zář 09, 2006 22:31
Bydliště: Dubai, UAE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od i »

milosh píše:Pratele, par lidi ze zahranici uz mi psalo, ze by meli zajem o inglish verzi tohoto webu, nechcete se nekdo do toho pustit? :roll:
Ktorého webu myslíš? Fórum, alebo stránka Daewoo & Lacetti klubu? Aká je tvoja predstava o preklade - články? príspevky? všetko??? Je to asi na dlhšiu debatu, čo všetko prekladať. S opačným postupom už skúsenosti mám z BXclubu. Do angličtiny som automobilové stránky neprekladal. Doteraz som robil len naše firemné stránky, tam je to o niečom inom, ale tiež som neprekladal úplne všetko (http://www.yms.sk)
Nubira II / 2000 42U
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

jozef_i píše:
milosh píše:Pratele, par lidi ze zahranici uz mi psalo, ze by meli zajem o inglish verzi tohoto webu, nechcete se nekdo do toho pustit? :roll:
Ktorého webu myslíš? Fórum, alebo stránka Daewoo & Lacetti klubu? Aká je tvoja predstava o preklade - články? príspevky? všetko??? Je to asi na dlhšiu debatu, čo všetko prekladať. S opačným postupom už skúsenosti mám z BXclubu. Do angličtiny som automobilové stránky neprekladal. Doteraz som robil len naše firemné stránky, tam je to o niečom inom, ale tiež som neprekladal úplne všetko (http://www.yms.sk)
no spis z Cz do EN - forum nemyslim, jen nubira.daewooclub.com
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak jsem zase pridal po mesici nove cleny, omlouvam se zucastnenym za zpozdeni, ale fakt radsi jdu s dcerou ven nez bych sedel u PC 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak zase neco malo new clenu, vy co uz jste na webu nebojte se pridavat fotky svych kar do galerie, kdo by nevedel jak rad pomuzu.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak nejak nestiham aktualizovat tyto stranky, nechcet e se do toho nekdo pustit, kdo mate nubiru nejlepe, abyste to po me prevzali? Ale s nexiaclubme jsem chtel udelat to samy ale nejak jsem nikoho nesehnal, kazdy by jen shanel informace ale pro ostatni nic neudela :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No když mi řekneš jak se to dělá, tak bych to klidně převzal.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivoš píše:No když mi řekneš jak se to dělá, tak bych to klidně převzal.
good, na tebe jsem zrovna myslel. Staci mit zaklady tvorby web stranek a html jazyku a neni problem.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

A cákriš....budu si muset oživit tagy ;) , ale s tvým podrobným popisem to beru...totiž stránky jsem vždycky tvořil přes WYSIWIG editor a tagy jsem se učil z nutnosti na vejšce, ale to je už 2 roky zpět, takže jsem trochu zapomněl..... :oops: 8)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivoš píše:A cákriš....budu si muset oživit tagy ;) , ale s tvým podrobným popisem to beru...totiž stránky jsem vždycky tvořil přes WYSIWIG editor a tagy jsem se učil z nutnosti na vejšce, ale to je už 2 roky zpět, takže jsem trochu zapomněl..... :oops: 8)
ja taky zpocatku, ale pak mrknes do kodu a zkopcis ho tam. tak ja ti pisnu naky info az budu mit chvilku. dikes....
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já se teď pustil do tvroby svejch stránek a koukam bez znalosti tagů to nejde. Sice jde v nějakym editoru udělat zobrazitelnej kˇod ale pak si to člověk přečte a je to jak od Microsoftu - megaprogram se spoustou zbytečností :? Nejdřív sem to dělal ve WYSIWYG editoru a pak to růčo optimalizoval a nakonec to radši napíšu v notepadu a udělam růčo. Alespoň se člověk pocvičí a má pocit, že něco umí :D
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“