NUBIRA a PLYN (pro LPG positive)

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: NUBIRA a PLYN (pro LPG positive)

Příspěvek od Richard »

Já bych se do toho moc nevrtal..... mám LPG BRC s centrálním vstřikem plynu do sání..... tedy žádnej 4bodý vstřik či podobně...... Startuju vždy na benzín, ale místo termočlánku jsem zapojil kabel přes odpor, tak si jednotka myslí, že je teplej motor a přepnu ho na LPG ihned po nastartování jen zvýšením otáček na cca 3k ...... na trase mám spotřebu kolem 10lt, ve městě tak 12, tak to neřeším a jezdím :D lepší to nebude ;) jinak CHECK používám jako kontrolku že jedu na plyn po ohřátí se mi rozsvítí při přepnutí na benzín po chvilce zhasne , tak ji nechávám žít ;)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Reklama
 

Uživatelský avatar
maledivy1967
Příspěvky: 46
Registrován: pát zář 07, 2012 17:25
Bydliště: Krupina, Slovensko

Re: NUBIRA a PLYN (pro LPG positive)

Příspěvek od maledivy1967 »

Prosím o pomoc. Nubira behala len na LPG. Počas jazdy mi zrazu zdochla. Na LPG mi už vôbec nejde. Prepol som ju na Benzín a ide na 2 až 3 valce. Menil som aj sviečky a nič. Vypadá to na že sú zapchaté trysky vstrekov benzínu. Poradte ako rozchodiť motor na benzín alebo aj LPG, mám tam odparovač plynu do sania motora. Súrne, VEĽMI ĎAKUJEM.
Moje auto: Daewoo Nubira Sedan, Rok:1997, 1998cm3, 98kW, Benzín+LPG, VIN:KLAJF69ZEWK050157, Typ motora X20SED
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: NUBIRA a PLYN (pro LPG positive)

Příspěvek od Blue Lanos »

Toto je vysledok toho, ked si niekto odstavi benzinovu cast myslim pumpu a potom sa cuduje ako cervenemu jablcku, ze mu nejde na benzin. Mne aj po 100km jazdne na plyne po prepnuti na benzin skube a ide blbo neviem si predstavit chodit stale len na plyn... asi by to uz na benal ani neskytlo :(
Treba pouzivat aj tu benzinovu cast. Zistil som, ze v zime to menej zasiera zalepuje vstrekovace ako v lete asi to je inou zmesou pomerom propan-butanu. V zime je urcite ta zmes lepsia menej to zasiera. Jedine to vycistit ultrazvukom alebo cistic vstrekov do nadrze....
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“