Kontakty na majitele NUBIRY

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
Love.death66
Příspěvky: 50
Registrován: ned lis 11, 2012 11:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitele NUBIRY

Příspěvek od Love.death66 »

ja chcitaky takovou,, ta moje ke me neprisla moc v peknym oblecku
Arendal píše:Tak ja se uz konecne taky prihlasim mezi majitele Nubirek ;)

Obrázek
(Foto by Conpet na Olsovci 2011 - Peto diky :PP: )
Vladek Tousek
Love.death!!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitele NUBIRY

Příspěvek od Arendal »

Love.Death: no nevim .... to by ses musel postavit do rady :o)

Uz me kamos Peta vyhrozuje, at mu ji dobre opravim, ze ju pak rad "zdedi" az nekdy bude Cruze v kombi :lol:
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Uživatelský avatar
Love.death66
Příspěvky: 50
Registrován: ned lis 11, 2012 11:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitele NUBIRY

Příspěvek od Love.death66 »

Arendal píše:Love.Death: no nevim .... to by ses musel postavit do rady :o)

Uz me kamos Peta vyhrozuje, at mu ji dobre opravim, ze ju pak rad "zdedi" az nekdy bude Cruze v kombi :lol:
to je v prdeli,,:lol: ja chci kupovat to sami ale v lepsim stavu,, nez mam ja,, jen nevim jaky jsou lůepsi jestli ty 2.0 nebo co mam ja 1.6 16V toto je my prvni daewoo a jsem jinac spokojen az na ten stav a jizdni vlastnosti ktery jsou horsi,,
Vladek Tousek
Love.death!!!
Uživatelský avatar
oki30
Příspěvky: 2
Registrován: ned úno 24, 2013 23:58
Bydliště: Prešov

Re: Kontakty na majitele NUBIRY

Příspěvek od oki30 »

Peter Prešov, u nas je tiez len par Nubir
Daewoo Nubira SX + lpg, sedan, r. v. 1997, 1,6 16 V, 78 kw, zelená metalíza, 4 x el. okna, el. spätné zrkadlá, centrál + DO, znižený podvozok, kožený volant, elektróny letné 195/55/R15, elektróny zimné 185/65/R14, rádio + 6 reproduktorov, denné svietenie, fólie, parkovacie senzory.
Uživatelský avatar
Fehik´s lady
Příspěvky: 10
Registrován: sob dub 27, 2013 13:35

Re: Kontakty na majitele NUBIRY

Příspěvek od Fehik´s lady »

Zdravím. Já jsem z Vidovlí. Je to taková obydlená zatáčka asi 10 kilometrů od Loun, 15 od Mostu a 8 od Žatce, kde také pracuji. V Žatci jsem viděl čtyři. modrou, červenou a dvě bílé, ale nevím jestli jenom neprojížděli. :)
Ssangyong Musso 2.9 "Dragoun"
Suzuki swift 1.0 GLS "Piškot"
Daewoo Nubira, 1.6 16V, 1999, SX WAGON, kombi "Lady"
Honza
Vidovle u Loun
Uživatelský avatar
Love.death66
Příspěvky: 50
Registrován: ned lis 11, 2012 11:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitele NUBIRY

Příspěvek od Love.death66 »

tak uz bydlim v ceskych budejovicich,, byl bych rad kdybych tu potkal clovicka kterej tu jezdi z tou samou nubirou,, pac jsem tu jednoho postarsiho pana v ni videl 723771282
Vladek Tousek
Love.death!!!
Uživatelský avatar
Love.death66
Příspěvky: 50
Registrován: ned lis 11, 2012 11:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Love.death66 »

ja bych potreboval vedet to cidlo otacek pac me pada taky, ne uz tak casto ale pada,, [/b]
bastet píše:Stastny (obcas ne :? ) majitel Nubiry kombi z okresu F-M. Auto trosku zlobi, hlavne LPG ma svoje mouchy, ted zase vynechava cidlo otacek. A taky uz vim,kolik stoji oprava preskoceneho rozvodoveho remene a nasledna oprava (moje vina, porad jsem si rikal: to pocka do pristiho mesice, nepockalo ... :oops: ) .Leccos si opravim sam,takze kdo by potreboval pomoc, muze se ozvat. ;)
Vladek Tousek
Love.death!!!
Winko
Příspěvky: 17
Registrován: čtv říj 24, 2013 13:12

Re: Kontakty na majitele NUBIRY

Příspěvek od Winko »

zvieradko píše:Rado - Nováky, Sk
Dobrý deň Nováčan-zvieratko. ani som nevedel, že v Novákoch je nejaká Nubira.Až sa nájdeme,tak si môžeme sem tam poradiť.....
trambus1
Příspěvky: 6
Registrován: úte pro 10, 2013 11:37
Bydliště: Moravany - Moravanský okr. Pardubice

Re: Kontakty na majitele NUBIRY

Příspěvek od trambus1 »

Moravanský je to vesnice v okr. Pardubice
daewoo nubira 1,6 16V 78Kw rok 1998 a jezdim na ethanol85 :-)
Petr1000
Příspěvky: 8
Registrován: stř led 29, 2014 19:38

Re: Kontakty na majitele NUBIRY

Příspěvek od Petr1000 »

Petr .Podivin okr breclav
Uživatelský avatar
cucumilka
Příspěvky: 10
Registrován: sob kvě 18, 2013 08:33
Bydliště: NYMBURK

Re: Kontakty na majitele NUBIRY

Příspěvek od cucumilka »

NYMBURK-Daewoo Nubira I 1,6/16V a taky Tacuma 1,6/16V obě LPG :D
Mort
Příspěvky: 39
Registrován: čtv srp 25, 2011 21:57
Bydliště: Perníkovice u Mechova

Re: Kontakty na majitele NUBIRY

Příspěvek od Mort »

trambus1 píše:Moravanský je to vesnice v okr. Pardubice
Mezi Moravany a Kostěnicemi? To jsi na dohled :)) Jakouže to máš barvu povozu? ;)
Nubira combi ´99, 1,6 78kw LPG
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Kontakty na majitele NUBIRY

Příspěvek od Richard »

Tak vážení oznamuji tímto, že můj kontakt už můžete z majitelů Nubir vyjmout. Má Nubi změnila majitele a já po 12 letech změnil předmět, kterým se běžně přesunuji z místa na místo.
Chystám se do důchodu a chci ho pobírat k malé radosti správce státní kasy co nejdéle, aby se mi ten předčasný důchod vyplatil :D Hodně jsem uvažoval, co vlastně Nubiru nahradí. V hledáčku se postupně objevovala různá auta na benzín (atmosféra) s manuálem a nakonec jsem byl již na 95% rozhodnut pro Ford Focus Cmax, ale člověk míní a pánbůh mění. Ani nevím proč, ale začal jsem uvažovat o nějakém větším autě. Už kdysi jsem skoro brečel, že jsem nesehnal peníze na Chrysler 300 CC kombi 4x4 s automatem a s motorem 5,7l V8 HEMI a byl prodán :cry: nějak mi ty větší auta začly zajímat.
Jak jsem napsal, chci pobírat důchod co nejdéle a současně i po sobě zanechat výraznou uhlíkovou stopu. Již to zkrátím, prostě najednou jsem začal pošilhávat po velkém SUV 4x4 , no a nakonec na Korejském poloostrově (jižní části) jsem automobilově zůstal, ale zaměnil jsem značku z Daewa na Hyundai a koupil IX55 v nejvyšší výbavě "Premium" s motorem 3,0 CRDI V6 se 6st. automatem. Pánové, těch 240 koní a 451 Nm je i v 2,5 tuny těžkým autě znát, jede to velmi příjemně i když na závodění to určitě není.
Pro Hanzyho: ano je to kleptočmoud, ale myslím, že kdybych ho svezl nepoznal by to. Ten šestiválec je prostě šestiválec :D
Premiová audio soustava Infinity s měničem 6 CD/MP3 Aux, USB, Ipod, vytápěná kůžička pod prdelkou i v druhé řadě sedaček, v 600l kufru ještě 3 řada kožených sedaček i pro 2 dospělý..... v noci potěší xenony......
Prostě jsem si dal k 60 narozeninám dárek, který jen tak lehce nepřehlédnu ;) je ho totiž plná garáž a i když mám standardní dveře Hörmann tak na každé straně při vjezdu a výjezdu je asi 2cm mezera od zrcátek, takže je raději tlačítkem zavřu. I když auto zas tak velký nevypadá, opravdu je. Chtěl jsem při vjezdu do myčky odšroubovat anténu na střeše, no a zjistil jsem že na ni odzadu nedosáhnu a z boku jen pěkně na špičky a chytnout se jednou rukou za hagusy a teprve pak jsem na ni dosáhl. Mnozí mě znají a vědí, že mám 187 :D
Takže tímto se s Vámi loučím, už se nebudu moci podívat jak to vlastně v Nubiře je, ale vzpomínky na auto, co bylo v pohodě a nikde mě za 12 let soužití nenechalo, zcela určitě zůstanou.
Určitě sem budu chodit, tedy jestli vám to nebude vadit a na co si vzpomenu, o to se rád s vámi podělím........ :PP:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 623
Registrován: čtv lis 17, 2005 16:25
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitele NUBIRY

Příspěvek od Vlasta »

Užíj si obojí jak nejdéle to půjde. Já to udělal taky tak, není až tak důležité kolik toho důchodu bude, ale jak dlouho si ho budeš užívat. Jen s tím autem to mám jinak. O moje nebyl zájem a tak nejpozději po neděli chudinka skončí v ekologickém pekle. Místo ní už jezdím malé Kia Rio a zatím spokojenost.

:PP:
Kia Rio 1.25 CVVT COOL

Nubira hatchback 1.6 16v - důvěrně zvaná Cecilka † 29.9.2016
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Kontakty na majitele NUBIRY

Příspěvek od Richard »

Ahoj Vlasto, mrzí mě, žes nenašel pro Nubi nového majitele, ale v oblasti aut není místo na nějakou nostalgii. Prostě když nastane čas, je třeba se rozhodnout a nenechat pracovat city..... Pokud by se mi nepovedlo Nubi prodat, dal bych ji taky "uspat navždy"......
Jak by řekl Topol ať ti KIA jezdí a nezlobí. Na mě je to ale moc malé auto. Vždy jsem chtěl něco trochu většího. No a jak to dopadlo vidím v garáži ;) Sice jezdím za 9 nafty, ale za to pohodlí a pocit bezpečí to stojí..... ten bych v malém autě nenašel.....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“