Co říkáte na tuhle Nubiru?

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
elda3
Příspěvky: 2
Registrován: ned čer 25, 2017 21:54

Co říkáte na tuhle Nubiru?

Příspěvek od elda3 »

Co říkáte na tuhle Nubiru? http://www.crash-auto.cz/index.asp?menu ... cord=12420
Představuji si to tak že bych vyměnil nárazníky a 5 dveře a jezdil. Je to reálné, projde to pak na stk ? S čím by mohl být problém. Víc než 20-25 tisíc na lepší auto dohromady nedám a tohle vypadá v této cenové kat. celkem zachovalé. Moc nevěřím že má najeto 112tis., zkusil bych ho nejdřív prolustrovat přes cebii a pokud nemá víc jak 250tis. tak bych o něm i uvažoval. Děkuju za jakékoliv "konstruktivní" rady.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Co říkáte na tuhle Nubiru?

Příspěvek od Richard »

Za mě jo, nevypadá špatně, cena je dobrá podle fotek by i ten nájezd mohl jakž takž být. Na Cebii se vykašli nic ti asi neřekne, stejně to bude přitažený zvenku.
Dle mě neprojdeš na STK protože tam píšou xenonové světla a ty tahle Nubira zcela jistě neměla, navíc nemá ani ostřikovače světel. Tedy světla uvést do původního stavu H7 + H7 (nebo H1)
Ale to není nic tak strašného, nárazníky asi seženeš , zadní dveře asi taky, když budeš mít kliku i v barvě, tak ušetříš za lak. Něco pod nárazníkem bude asi zohýbaný, budeš to muset narovnat - natáhnout z5......
Otázka je jak je to obutý i to jsou prachy v případě ceny té Nubi jde o cca 1/3 ;)
Další důležitý je jak ten motor vrčí, jestli startuje, neklepe, nekouří a jestli vše funguje (klima atd.)a nesvítí nějaké kontrolky olej, dobíjení, CHECK atd.
Jinak důležitý je stav ne počet km......
Počítej ale s investicí odhadem 5-10 tis za díly a určitě bych měnil olej, motor i převodovka, brzdovku a chladicí kapalinu, dále vyměnit rozvody - na tom určitě nešetřit !!!
Takže abys mohl jezdit a "kochat se" bude to chtít tak dalších 15 tis. min.
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Co říkáte na tuhle Nubiru?

Příspěvek od Slam »

Já si dovolím jen jednu "nekonstruktivní" poznámku: pod úvodní fotkou je tučně napsáno "Nebouraný vůz", takže bych preventivně nevěřil ničemu, co tam píšou anebo Ti řeknou. ;)

Navíc Richard se pozastavuje na xenony, jenže podle mě ten popis je úplně od jiného auta. Vždyť i při letmém pohledu je patrné, že to nemá ani tažné, ani ostřikovače světlometů, ani skleněnou střechu, ani střešní okno... :roll: A 6 airbagů Nubira taky nikdy neměla.
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Co říkáte na tuhle Nubiru?

Příspěvek od Krtek »

Proč lidi sháněj takový vraky, když stačí napsat nebo zavolat a dohodnout se na ceně....
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
elda3
Příspěvky: 2
Registrován: ned čer 25, 2017 21:54

Re: Co říkáte na tuhle Nubiru?

Příspěvek od elda3 »

Tak jo, dík všem za názory.
Uživatelský avatar
BoroX
Příspěvky: 694
Registrován: ned zář 22, 2013 20:40
Bydliště: Bratislava

Re: Co říkáte na tuhle Nubiru?

Příspěvek od BoroX »

Podľa obrázkov je fajn, text inzerátu sa moc nehodí, ale možno urobili chybu pri zadávaní inzerátu. Treba sa ísť pozrieť a povoziť sa. Mne osobne sa páči.
Boris
Chevrolet Aveo 1,4 16V SE Elite, 69kW, 2007, 210 tis km,
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“